Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Ala Kuaför Bayram

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Ala Kuaför Bayram Hakkında

Düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına geçip, kendinizi harika hissetmeniz için, profesyonel ellerde iyi hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajı oldukça önemlidir. Bu nedenle Ala Kuaför Bayram Ankara gelin saçı ve makyajı konusunda size her anlamda kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyor, düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyor.

Belki de yıllardır gerçekleşmesini beklendiğiniz düğün gününüzün her detayıyla kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Ala Kuaför olarak hazırlıklarınızın her aşamasında büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Biz gücümüzü bizi tercih eden müşterilerimizin iyi referanslarından alıyoruz. Bu nedenle size her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bunun için salonumuzda sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünlerini kullanıyor ve sektörümüzdeki son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak ekipmanlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz.

Hazırlıklarınıza gelin saçınız ile başlıyoruz. Öncelikle sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi öğrenerek, gelin saçınızın her detayıyla içinize sinmesini hedefliyoruz. Gelin saçı modelinizi belirlerken duvağınız, gelinlik modeliniz, yüz şekliniz gibi pek çok faktörü dikkate alıyoruz. Gelin saçınızda dilerseniz zarif incilerden, ışıltılı taşlara kadar çeşit çeşit aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saç modelinizi tokalarla güçlü bir şekilde tutturmaya ve kaliteli saç spreyleri ile sabitlemeye de özen gösteriyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde, hazırlıklarınızın tamamını tarzınıza, yüz hatlarınıza, gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı olmasını sağlayacak baz uygulamamızın ardından, kontur uygulamasından göz makyajınıza kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Ala Kuaför Bayram Sincan gelin başı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz düğün gününüzde mutluluğunuza sihirli dokunuşlarımızla ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Sincan / Fatih

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.