Şehrazat Kuaför

E-posta Gönder

  • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

Şehrazat Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Şehrazat Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Şehrazat Kuaför Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Şehrazat Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

{Şehrazat Kuaför} gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Şehrazat Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


{Şehrazat Kuaför} gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Şehrazat Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, el / ayak masaj, ağda, manikür / pedikür, cilt bakımı hizmetlerini vermektedir.


{Şehrazat Kuaför} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Şehrazat Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


{Şehrazat Kuaför} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Şehrazat Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Şehrazat Kuaför Hakkında

Kendi hikayenizi yazmaya başladığınız unutulmaz gününüzde, prensesler gibi hissetmek ister misiniz? Şehrazat Kuaför Sincan ekibi olarak, baş kahramanı olduğunuz bu hikayenin mükemmel olmasını istiyoruz. Bunun için de sizi en iyi şekilde düğününüze hazırlıyoruz. Tam da düğün konseptinize uygun olarak yaptığımız saç ve makyajla, sevdiğiniz kişinin ve misafirlerinizin ilgi odağı olacaksınız!

Sizi, en iyi halinize kavuşturmayı vaat ediyoruz! Düğün gününüzde göz kamaştırmanız için, ekibimizle birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiye dek, pek çok gelinimizin heyecanına ortak olduk ve en güzel hislerini paylaştık. Biliyoruz ki, bu muhteşem günde her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz. Biz de beklentilerinizi karşılamak adına, her aşamada sizinle fikir alışverişi yaparak ilerliyoruz. Tarzınıza en uygun saç ve makyajı sizin için oluşturuyoruz.

Düğün öncesinde, sizinle sohbet ediyoruz ve isteklerinizi öğreniyoruz. Provamızda ise, saç modelinizi ve makyajınızı oluşturuyoruz. Eğer salon düğünün yapacaksanız, daha gösterişli görünmesi için, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tavsiye ediyoruz. Böylece, duvak kullanmanız için de alan oluşturmuş oluyoruz. Kır düğünü organize ettiyseniz de, zarif su dalgalarının omuzlarınızdan süzülmesini öneriyoruz. Kullanacağınız çiçekli saç aksesuarlarıyla eşsiz bir bütün oluşturacağına eminiz!

Prova makyajınızda ise, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Etkileyici bakışlara sahip olmanız için de göz makyajınızı takma kirpikle tamamlıyoruz. Yüz hatlarınızı, kusursuz kontür uygulamalarıyla ortaya çıkarıyoruz. Highlighter ile desteklediğimiz makyajınızı, dudak renginize uygun bir rujla tamamlıyoruz. En son, sabitleyici sprey kullanarak, makyajınızın daha kalıcı olmasını sağlıyoruz. Düğün gününüz geldiğinde ise, aynı şekilde bunları uyguluyoruz.

Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz; Şehrazat Kuaför Sincan iletişim bilgileri için, hemen yandaki formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.