Aslım Bayan Kuaförü

E-posta Gönder

 • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Aslım Bayan Kuaförü Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Aslım Bayan Kuaförü Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Aslım Bayan Kuaförü Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Aslım Bayan Kuaförü Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Aslım Bayan Kuaförü Hakkında

Her gelinin hayali düğününde kusursuz görünmektir! İşte Black & White Kuaför olarak 2000 yılından beri bunu gelin adaylarımıza sunuyor, ayrıcalıklı imkanlarımız ile buradan düğünlerine uğurluyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri memnuniyeti esas alan bir hizmet anlayışına sahibiz. Bunu kendimizi sürekli geliştirerek ve sektördeki tüm yeniliklere hakim olarak sağlıyoruz. Gelin adaylarımızın istek ve ihtiyaçlarını karşılarken çeşitli öneriler de sunuyor, gelinlik ve düğün konseptlerine de dikkat ediyoruz. Her detayın üstünde titizlikle duruyor, Sincan kuaförleri arasındaki farkımızı bu şekilde belli ediyoruz.

Bugün sizin gününüz! Bunun tamamen bilincinde oluyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi karşılıklı olarak konuşuyoruz. Saç ve makyajınız için aklınızdaki fikirleri öğreniyor, bu doğrultuda en çok tercih edilen modelleri beğeninize sunuyoruz.

Saç uzunluğunuza, saç renginize, yüz hatlarınıza, ten renginize, göz renginize, gelinliğinize ve duvağınıza önem veriyor, tümüyle uyumlu görünmeniz için ince eleyip sık dokuyoruz. Saçınız ve makyajınızı kararlaştırdıktan sonra saçınıza keratin bakım, yüzünüz ise özel kremlerimiz ile bir bakım uyguluyoruz. Böylelikle yapacağımız her işlemin daha canlı ve daha sağlıklı olmasını sağlıyoruz.

Ferah ve geniş salonumuzda gelin adayımız ile birlikte 5 yakınına da hizmet verebiliyoruz. Bu özel günde sevdiklerini yalnız bırakmak istemeyen konuklarımız için bir alan da ayırdık. Burada keyifli saatler geçiriyor, hoş sohbetler edebiliyorsunuz.

İlkbahar dönemiyle başlayan ve sonbahara kadar devam eden düğün yoğunluğu sebebiyle bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle o günü tamamen size ayırabiliyor, hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hedefiniz kaliteyse, bir gün mutlaka karşılaşacağız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.