• Min. Fiyat
    1.500-3.000 TL

Ekiple Tanışın


  • Firma Ortağı

Kentfix Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kentfix Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kentfix Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Kentfix Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kentfix Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Kentfix Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kentfix Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Kentfix Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kentfix Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Kentfix Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kentfix Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kentfix Kuaför Hakkında

Düşlerini kurduğunuz bu güzel gününüzde, prensesler gibi hissetmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size harika bir önerimiz var: Kenfix Kuaför. Ankara’da ikamet ediyorsanız ya da düğününüzü burada düzenleyecekseniz, eşsiz ve ayrıcalıklı hizmetimizle, sizi mükemmel bir şekilde düğününüze hazırlıyoruz. Sizin yerinize tüm detayları düşünüyoruz ve size, mükemmel bir hizmet sunuyoruz.

Kuaför salonumuzda; renklendirme, ombre, sombre, profesyonel makyaj, kaş kontür, 3d microblanding, gelib saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılması için de, deneyimli ekibimizle birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Uzun yıllardır sektörün içinde bulunmamız dolayısıyla, pek çok gelinimizi burada ağırladık, fazlasıyla tecrübe kazandık. Bu sayede, her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Düğününüz için öncelikle sizi, kahve içmeye salonumuza davet ediyoruz. Sohbetimiz sırasında, düğününüzle alakalı hayal ettiklerinizi anlatmanızı istiyoruz. Nasıl bir düğün mekanı, hangi konsepti seçmek istersiniz veya gelinlik modelinizin detayları gibi konuları öğreniyoruz. Bunun üzerine de, sizi ve tarzınızı yansıtacak ve tüm bu unsurlara uyum sağlayacak şekilde bir saç ve makyaj belirliyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi alıyoruz.

Düğün günü geldiğinde ise; dilerseniz salonumuzda dilerseniz de düğün mekanınızda hizmet verebiliyoruz. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte başladığımız hazırlık sürecinde, saç ve makyajınızı, provadakinin aynısı olacak şekilde yapıyoruz. Ardından, kalıcılığını artırmak için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Şunu da belirtmek isteriz ki, sizinle birlikte yakınlarınızı da hazırlayabiliyoruz. Sohbet havası içinde geçen bu süreç sonunda, heyecanınızı biraz da olsa üzerinizden atabiliyorsunuz.

Kenfix Kuaför Sincan ekibi olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve kendinizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Lale Cad. 12/1 Sincan /Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.