Beyaz Yıldız Kuaför

E-posta Gönder

 • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Beyaz Yıldız Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Beyaz Yıldız Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Beyaz Yıldız Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Beyaz Yıldız Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Beyaz Yıldız Kuaför Hakkında

Beyaz Yıldız Kuaför ailesi olarak siz değerli misafirlerimize birçok hizmeti bir arada sunuyoruz. Ombre, sombre, kişiye özel renklendirme, manikür, pedikür, türban tasarımı saç bakımı ve gelin saçı makyajı gibi uygulamalarımız bulunuyor. Alanında uzman ve deneyimli bir ekiple birlikte çalıştığımız için beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. Özel günlerinizde kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Hayatınızın en özel günü olan düğün gününüzde, bembeyaz gelinliğinizin içinde adeta bir kuğu gibi süzülmeniz için, muhteşem bir saç ve makyaj yapıyoruz. Yüz şeklinizi ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak tarzda yaptığımız bu uygulamalarla, müstakbel eşinizin ve misafirlerinizin gözlerini kamaştıracağınıza eminiz! Şimdi dilerseniz, gelin saçı ve makyajınız için detaylardan söz edelim.

Salonumuza adım attığınız andan itibaren sizi prensesler gibi karşılıyoruz ve kahve eşliğinde sohbet ediyoruz. Sizin için bir prova tarihi belirliyoruz. Ücretsiz prova olanağımız sayesinde, düğün gününde nasıl görüneceğinizi önceden deneyimleme şansı elde ediyorsunuz. Prova günü geldiğinde; düğün yapacağınız mekanın özelliklerini, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Ardından, bir saç modeli ve makyaja birlikte karar veriyoruz. Siz değerli gelinlerimizi en iyi şekilde hazırlıyoruz!

Saç ve makyajınız bittikten sonra, özel sabitleyici spreylerle daha kalıcı hale getiriyoruz. Böylece, düğününüzde doyasıya eğlencenin tadını çıkarırken bir de saçınızı ve makyajınızı düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

Düğün günü, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Ayrıca dilerseniz, düğün mekanınızda da sizi hazırlayabiliriz. Bu sayede, sohbet havası içinde geçen hazırlanma sürecinde, düğününüzün tatlı telaşını biraz da olsa üzerinizden atabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Beyaz Yıldız Kuaför Sincan ailesinin misafiri olmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.