Melih Kuaför

E-posta Gönder

 • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Melih Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Melih Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Melih Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Melih Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik, Gelin paketi, Tesettür tasarım, Mekanda / Evde hizmet, Çıtçıt saç


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10-15

Melih Kuaför Hakkında

2000 yılında Sincan’da müşterilerine kapılarını açan Melih Kuaför, hâlâ ilk günkü gibi özenli hizmetin adresi. İşini ustalıkla ve severek yapan ailemizin hassas çalışma düzeniyle artan kalitemiz de tercih edilmemizde büyük etmen. Her biri alanında uzman 15 kişilik ekibimizle sunduğumuz hizmetlerde daima mutluluğunuza odaklanıyoruz. Güzelliğiniz kadar sağlığınız ve mutluluğunuza da önem veriyoruz. Sağlık için kaliteye ve hijyene olan hassasiyetimizle dünyaca ünlü markaların makyaj malzemelerini tercih ediyoruz. Kullandığımız her ürünü öncesinden araştırıyor veya deneyimliyoruz. Cilt yapılarına özel makyaj ürünleri ile saç yapısını hassasça onaran bakım malzemeleri ve zarar vermeyen boyaları kullanıyoruz.

Salonumuzda güzellik uygulamaları ve saç tasarımı hizmetleri almak isteyen gelin adaylarımız için de hazırız! En iyi hizmeti sunmak için çalıştığımız salonumuzda ön görüşme, düğün öncesi yenilenme, saç tasarımı, prova ve düğün günü süreçlerini adım adım yaşıyoruz. Elbette her gelin adayımız yenilenme ve prova sürecini yaşamak istemeyebilir. Ancak ön görüşme için randevu düzenleyerek hazırlıklara başladığımız süreç bizim için çok önemli! Çünkü tarzınızı ortaya çıkaracak saç stili hakkında konuşarak başladığımız ön görüşme sayesinde düğün öncesi; renklendirme, saç bakımı, kirpik lifting, renk değişikliği, kesim ve kaynak uygulamaları konusunda plan yapıyoruz.

Instagram hesabımız melih kuaför sincan
Provalarla son kararı verdiğimiz saç modelinizi merak ediyor musunuz? Hemen söyleyelim, tamamen istediğiniz model üzerine yoğunlaşıyoruz. Gelinlikle birlikte şıklığınızı tamamlayan topuz, örgü veya dağınık saç modelini tasarlıyoruz. Böylelikle makyaj uygulamalarına geçiyor, doğal güzelliğinize ışık tutacak dokunuşlarla hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Kusursuz güzelliğinizle göz kamaştırmanız için doğru teknikleri uygulamak işimizin en özel parçası. Biz de bu konuda son derece başarılı makyaj uzmanlarıyla çalışıyoruz. Kuaför Melih Sincan’daki salonumuzda, sizinle birlikte 10 ila 15 kişinin daha hazırlıklarını tamamlıyoruz. Yakınlarınızla birlikte güzel bir gün geçirmek için hazır olun!

Siz de Melih Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Form bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Instaram hesabımız melih kuaför sincan

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.