Yavuz Köksal Kuaför

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Yavuz Köksal Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Yavuz Köksal Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yavuz Köksal Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yavuz Köksal Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Yavuz Köksal Kuaför Hakkında

Yavuz Köksal Kuaför ekibi olarak, en özel gününüzde, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz! Peri masalınızın baş kahramanı olmanız için sizi, en güzel şekilde hazırlıyoruz. Düğün gününüzde kusursuz görünen bir saç ve makyaj için, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; profesyonel makyaj, mikro kaynak, boncuk kaynak, renklendirme, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Renklendirme işlemlerinde, saçınızın zarar görmemesi için, bitkisel içerikli ürünler kullanıyoruz. Bu sayede, saçlarınız yıpranmadan, dilediğiniz renge sahip olabiliyorsunuz. Gelin saç ve makyajı, bizim hassas noktamız. Bunun sebebi ise, hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız be eşsiz deneyim için, her şeyin kusursuz olmasını ve yıllar sonra dönüp fotoğraflara baktığınızda, bizim tebessüm ederek hatırlamanızı istiyoruz.

Profesyonel ellerden çıkan saçlarınız için öncelikle sizinle bir görüşme yapıyoruz. Bu görüşme sırasında, hayallerinizi süsleyen gelin modelinin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Buna göre de, çalışmalarımızı planlıyoruz. Ayrıca, konsept ve gelinlik detaylarınız hakkında da bu aşamada bilgi sahibi oluyoruz.

Salon düğünü yapacaksanız, topuz yapılmış saçları tavsiye ediyoruz. Yukarıdan veya enseden toplanan bu saçlarla birlikte, duvak veya gelin tacı da kullanabilirsiniz. Böylece, saçlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Kır düğünü planladıysanız, açık bırakılmış dalgalı saçları öneriyoruz. Çiçekli saç aksesuarlarıyla, bu görünümü destekleyebilirsiniz.

Makyajınız için genellikle doğal tonları tercih ediyoruz. Sezonun trendlerini de uygulayabiliriz. Fakat zamansız bir makyaj olması, ilerde fotoğraflara dönüp baktığınızda emin olun, daha iyi hissettirecek. Güzelliğinizi ön plana çıkarmak, makyaj için yeterli olacaktır.

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Yavuz Köksal Kuaför telefon numarasını öğrenmek ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Çiçekli, Mustafa Asım Köksal Cd. 39/B, 06290 Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.