Makeup Artist Emre Şenel

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Makeup Artist Emre Şenel Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Makeup Artist Emre Şenel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Makeup Artist Emre Şenel Sık Sorulan Sorular

Makeup Artist Emre Şenel gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Makeup Artist Emre Şenel gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Makeup Artist Emre Şenel gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Makeup Artist Emre Şenel gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Makeup Artist Emre Şenel şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Makeup Artist Emre Şenel şehir dışında hizmet veriyor.


Makeup Artist Emre Şenel ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Makeup Artist Emre Şenel ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Makeup Artist Emre Şenel Hakkında

Hayatınızın en özel gününde davetlilerinizin arasında güzelliğinizle ışık saçmanızın bir numaralı yolu şüphesiz ki iyi yapılmış bir makyajdan geçiyor. Böylesine özel bir günde güzelliğinizi ortaya çıkarmak için ben Emre Şenel size profesyonel ve kusursuz bir hizmet sunuyorum. Şimdiye kadar pek çok gelinin en güzel günlerinde güzelliklerini ortaya çıkarıp, onları kusursuz bir görüntüye kavuşturdum. Şimdi sizin de düğününüzde güzelliğinizle parıldamanız için sizi bekliyorum…

Düğün makyajında gelinleri anlamak oldukça önemlidir. Bu nedenle Emre Şenel Ankara Makeup Artist olarak öncelikle düğün makyajınızdan beklentilerinizi ve isteklerinizi ayrıntılarıyla dinliyorum. Ardından attığım her adımda sizin bu istek ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak hareket ediyorum. En büyük amacım sizin hayallerinizin ötesine geçecek bir görüntüye ulaşmak. Bunun için her aşamada özenle çalışarak size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyorum.

Makyajınızı yaparken öncelikle hijyene çok önem veriyorum. Makyajınızda kullandığım fırçaların ve süngerlerin temizliğine, makyaj ürünlerinin saklanmasına oldukça dikkat ediyorum. Makyajınızda kullandığım araçları özel jeller ile düzenli olarak yıkıyoruz.

Gelin makyajı yapımında yüz şekli, gelin saçı, gelinlik modeli, düğün mekanı gibi pek çok faktör etkilidir. Tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun makyajı uyguluyor, bir bütün olarak kusursuz durmanızı sağlıyorum.

İşime duyduğum özenin bir getirisi olarak sadece en güvendiğim dünya markalarının ürünlerini kullanıyorum. Öncelikle yüzünüzdeki gözenek görünümü azaltıp, makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde durması için kaliteli bir baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyorum. Yüz hatlarınızı belirginleştirmek ve ufak tefek kusurlarınızı daha az görünür kılmak için profesyonel bir kontur uygulaması gerçekleştiriyorum. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyorum. Böylece düğün gününüz boyunca muhteşem güzelliğinizi korumanızı sağlıyorum.

Siz de düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak isterseniz; Sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımda daha fazla bilgi edinebilir ve Emre Şenel Ankara gelin makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.