Etka Lina

E-posta Gönder

Etka Lina Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla

Etka Lina Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Etka Lina Sık Sorulan Sorular

Etka Lina gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Etka Lina gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 10.000 TL'den fazla aralığındadır.


Etka Lina gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Etka Lina gelin saçı ve makyajı haricinde düğün gruplarına hizmet, takma kirpik, tesettür tasarım, mekanda / evde hizmet, gelin paketi, peruk, çıtçıt saç, gelin odası, ücretsiz prova hizmetlerini vermektedir.


Etka Lina şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Etka Lina şehir dışında hizmet veriyor.


Etka Lina ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Etka Lina ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Etka Lina Hakkında

Etka Lina, profesyonel türban tasarımı hizmeti veren Ankara gelin başı kuaförlerden biri olarak hizmet veriyor. Şimdiye kadar güzel mi güzel gelinleriyle güçlenen ekip, sizi de mutlu etsin. Davetlerine hazırladıkları gelinlerin yüzlerindeki tebessüme sebep olmaktan mutluluk duyan işletme, işini özenle yapıyor ve aşkla hizmet veriyor. Sadece düğünlerinizde değil, kına gecesi ve nişan gibi kutlamalarınızda da gözünüz kapalı güvenebileceğiniz Etka Lina, yüksek hizmet kalitesiyle yanınızda.

Deneyim

Senelerdir tesettür üzerine profesyonel hizmet sunan Etka Lina, sektör deneyimiyle öne çıkan bir firma. Sektörde geçirdiği seneler sayesinde gelinlerin hayalini kurduğu o güzel görüntüye nasıl kavuşacaklarını biliyor, hizmetlerini memnuniyeti ilk sıraya koyarak oluşturuyor. Adeta bir peri kızı kadar güzel olan gelinlerinin özgüvenleri, Etka Lina’nın profesyonel kadrosuna ilham veriyor. Etka Lina, Ankara tesettür gelin başı kategorisinin önemli işletmelerinden olmayı hedefliyor.

Hizmetler

Düğününüzün dışında kına gibi etkinliklerinizde de yanınızda olan Etka Lina ekibi, birincil olarak tesettür gelin başı ve profesyonel makyaj hizmeti sunuyor. Bunlarla birlikte bindallı ve gelinlik kiralama hizmeti de sunan firma, ara ara kampanyalar yaparak gelinlerinin en uygun fiyata en kaliteli hizmete kavuşmasını sağlıyor. Ayrıca ipek kirpik hizmeti de sunan işletme, harikulade hizmet paketleri ile ön plana çıkıyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Tesettürünüzü ve makyajınızı tam olarak istediğiniz gibi yapan işletme, en dramatik görünüşlerden en sade makyajlara kadar geniş bir skalada hizmet veriyor. Davetinizde capcanlı görüntünüzle göz kamaştırıyor, konuklarınızın asla unutamayacağı kadar güzel oluyorsunuz. Makyaj ve tesettür tasarımınız, elbisenize ve yüz şeklinize uygun olacak şekilde yapılıyor. Fakat tabii ki her şeyden önce sizin istek ve dilekleriniz göz önünde bulunduruluyor.

Ankara’da tesettür gelin başı yapan kuaförler dendiğinde akla gelen isimlerden bir tanesi olan Etka Lina, güzel mi güzel gelinleriyle birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyor. İşini hevesle yapan, kalitesini sektörde geçirdiği senelerden alan işletme, hizmetleriyle sizin de güzelliğinize güzellik katsın. Sayfada yer alan iletişim adresleri aracılığıyla Etka Lina’nın profesyonel ekibiyle iletişime geçebilir, siz de davetinizde göz kamaştırabilirsiniz. Hikayenizi, mükemmel görüntünüzle taçlandırın!

İletişim

  • Adres:

    Emrah, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd 70/5, 06252 Keçiören/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Etka Lina Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.