Kuaför Emel Emrah

E-posta Gönder

 • Altındağ, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Emel Emrah Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Emel Emrah Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Emel Emrah Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Emel Emrah Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Emel Emrah Hakkında

Güzelliğinize dair her şey! Emel Emrah Kuaför ekibi olarak, siz değerli misafirlerimizin en özel günlerinde veya kendilerini özel hissetmek istediği günlerde pek çok hizmet sağlayarak, memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Güzel bakışlarınızın daha canlı olması için kaş kontürü, ellerinize tekrar tekrar bakmak isteyeceğiniz kusursuzlukta kalıcı oje ve porselen makyaj uygulamaları yapıyoruz. Profesyonel ekibimizle yaptığımız bu çalışmalarda, fikirlerinizi fazlasıyla önemsiyoruz.

Mesleğimize olan aşkımız, yaptığımız işlere de yansıyor. Sizin mutlu olduğunuzu görmek, bize fazlasıyla keyif veriyor. En özel gününüzde, gelin saçınızı ve makyajınızı bize emanet ederek, çok doğru bir karar verdiğinizi belirtmek isteriz. Her şeyin mükemmel ve tam da sizin istediğiniz gibi olması için elimizden geleni yapıyoruz. En özel gününüze sizi en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Belirleyeceğimiz bir tarihte yapacağımız prova sayesinde, düğününüzde nasıl görüneceğinizi önceden öğrenebiliyorsunuz. Size bir ipucu verecek olursak; provanızı nişan gününüze denk getirirseniz, bir taşla iki kuş vurabilirsiniz!

Düğün mekanınıza ve düğün konseptinize göre, saç ve makyaj modelinizi belirliyoruz. Eğer salon düğünü yapacaksanız, ensede veya balerin topuzu şeklinde toplanmış saçlar öneriyoruz. Kır düğünü konsepti düzenlediyseniz de, son yıllarda oldukça popüler olan dalgalı saçlarınızı, çiçekli saç aksesuarlarıyla süsleyip, atmosfere uygun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Makyajınız için, sizin tercihleriniz doğrultusunda ilerliyoruz. Eğer, doğal tonlarda olsun isterseniz, toprak renklerinden oluşan bir göz makyajıyla doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Renkli bir makyaj tercih ederseniz de, far ve ruj renginizi dengeleyerek, daha farklı bir uygulama yapıyoruz.

Emel Emrah Kuaför Ankara ekibi olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Eğer siz de kararınızı verdiyseniz bize ulaşmak ve detaylar hakkında bilgi almak için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Başpınar, Yıldız Cd. 133/ b, 06360 Altındağ/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.