Backstage Kuaför Officium

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Backstage Kuaför Officium Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Backstage Kuaför Officium Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Backstage Kuaför Officium Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Backstage Kuaför Officium Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Backstage Kuaför Officium Hakkında

Kendinizi özel hissetmek ve düşlediğiniz gibi bir gelin olmak istiyorsanız, Ankara’nın Çankaya ilçesinde faaliyet gösteren Backstage Kuaför’ü tercih edebilirsiniz. Sayısız gelin adayını salonundan mutlu bir şekilde uğurlayan bir kuaförün farkına yakından şahit olmaya ne dersiniz?

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri kendimizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. En yeni trendleri yakından takip ediyor, kalitemizin ve profesyonelliğimizin hep üstüne koymayı hedefliyoruz. Başarılı çizgimizden hiç çıkmadan, gelin adaylarının aradığı hizmet anlayışını sunan bir kuaför salonu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayatınızın değişeceği bu özel günde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, her detayda güveninize layık olmaya çalışıyoruz.

Salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmanız bizim için çok önemli. Memnuniyeti esas alıyor, beklentileri karşılamak için önce gelin adaylarımızı tanıyoruz. İsteklerinizi öğreniyor ve bu doğrultuda hizmetler sunuyoruz. Çankaya kuaförleri arasında da bu özelliğimiz sayesinde farklılaşıyor, gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Pek çok ünlü ismin de uğrak adresi olduğumuzu belirtiyor, kusursuz bir gelin olmak için sizleri de salonumuza davet ediyoruz.

Oldukça geniş bir salonda ağırlıyoruz sizleri. Yüksek tavanımız ve koltuklarımızın arasındaki mesafe sayesinde basık bir ortamdan uzak oluyorsunuz. Özellikle gelin saçının ve makyajının özen ve dikkat istediğini, bu yüzden de saatler sürdüğünü söylemek istiyoruz. Bu uzun sürelerde ferah bir salonda kendinizi rahat hissetmeniz bizim için çok önemli. Şık detaylar ile dizayn ettiğimiz modern salonumuzda aynı zamanda yakınlarınızı da ağırlayabiliyoruz.

Saç ve makyaj uzmanlığımızın yanı sıra manikür, pedikür, takma tırnak ve kirpik işlemlerinde de profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Backstage Kuaför ile tepeden tırnağa kusursuz olacak, düğününüzde tüm gözleri üstünüzde toplayacaksınız!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.