Şapkalı Gelinlik Modelleri

12.01.2021

En iddialı gelin aksesuarlarından olan şapkaların hangi gelinliklerle yakıştığını merak ediyorsan bu galeriyi inceledikten sonra fikir sahibi olacağına garanti veriyoruz! İşte modaevlerinin en güzel şapkalı gelinlik modelleri!

İki Parça Şapkalı Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1562469

Farklı ve dikkat çekici bir görünüm için tercih edebileceğin gelin aksesuarları arasında birbirinden farklı formda şapkalar da yer alıyor. Bohem gelinlikleriyle dikkat çeken Mesemias da bu aksesuarları farklı ve şık gelinlikleriyle birlikte ustalıkla kullanıyor. Özellikle kumsal düğünlerine çok yakıştırdığımız bu iki parça, şapkalı gelinlik modeli de firmanın en şık tasarımları arasında!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Mesemias

Mesemias

Firmayı İncele

Uzun Kollu Vintage Nikah Elbisesi

Görsel Numarası: D1072280

Vualetle tamamlanan bu nikah elbisesi tasarımı, Sara Modaevi'ne ait. Bu modeli özellikle kış ve sonbahar döneminde nikah yapacak gelin adayları tercih edebilir.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Sara Moda Evi

Sara Moda Evi

Firmayı İncele

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Midi Boy Şapkalı Vintage Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1109312

Vintage temalı bir düğünde giyebileceğin, midi boy bir gelinlik arıyorsan sana Emine Meral imzalı bu tasarımı öneriyoruz. Üst kısmı güpürlerle hareketlendirilmiş, katlı tül etekli bu tasarımı vualet ile tamamlayarak nostaljik bir görünüm yakalayabilirsin.

Firmaya dair tüm detayları da şu yazımızda anlattık: Nostaljik ve Bohem Gelinliğin Adresi: Emine Meral Moda

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Balık Kesim Şapkalı Gelinlik

Görsel Numarası: D1328599

İddialı tasarımlarıyla öne çıkan Pınar Bent'in balık kesim bu gelinliği de geniş bir şapkayla tamamlanarak dikkat çekici bir görünüm kazanmış. Vintage temalı bir düğün yapacaksan ve kum saati vücut tipine sahipsen modaevinin bu ihtişamlı tasarımını rahatlıkla giyebilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Pınar Bent

Pınar Bent

Firmayı İncele

Şapkalı Vintage Tek Askılı Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1106035

Nostaljik gelinlikler ilgini çekiyorsa, Esin Arıcan Haute Couture'ün tasarımlarına da göz atmalısın. Tek omuzlu, öpücük yakalı, vintage tarzdaki bu gelinliği, küçük göğüslü gelin adaylarına önerdiğimizi de söyleyelim.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Midi Boy Nikah Şapkalı Gelinlik

Görsel Numarası: D1500178

Nostaljik tasarımları bulabileceğin Tunam Moda, sade modellere imza atıyor. Nikah için ideal bu midi boy gelinlik, vualet de denilen nikah şapkası ile tamamlanmış ve zarif bir görünüm kazanmış.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Yırtmaçlı Şapkalı Gelinlik

Görsel Numarası: D1543257

Dilber Yıldiz Fashion Home'ın bu tül şapkalı yırtmaçlı gelinliğini, elma vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Gelinliğin yırtmacı sayesinde dikkatleri bacak bölgene çekip, orantılı bir görünüm yakalamak mümkün!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Şapkalı İki Parça Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1397896

Emma Zey Bridal, farklı ve modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Hal böyleyken iki parça gelinliklerin de birbirinden şık örneklerine imza atıyor. Bohem tarzda bir düğün yapacaksan firmanın siyah şapkayla tamamlanan İspanyol kollu iki parçalı bu tasarımını tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Sıradaki Galeriler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum