Tesettür Balık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

İddialı ve cesur türbanlı gelin adaylarının tercihi tesettür balık gelinlik modelleri burada!

BRP 6

Model

: BRP 6

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

15.000 TL - 20.000 TL

H-23013

Model

: H-23013

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

18.000 TL - 23.000 TL

ELP 16

Model

: ELP 16

Özellikler

: Tesettür, Eteği çıkabilen, Hakim yaka

5.000 TL - 7.000 TL

SNM 18

Model

: SNM 18

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

5.000 TL - 7.000 TL

KSM 15

Model

: KSM 15

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

5.000 TL - 8.000 TL

STR 2

Model

: STR 2

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

8.000 TL - 11.000 TL

ZGM 10

Model

: ZGM 10

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

5.000 TL - 8.000 TL

MRV 11

Model

: MRV 11

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

5.000 TL - 8.000 TL

SNŞ 2

Model

: SNŞ 2

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

8.000 TL - 11.000 TL

1530

Model

: 1530

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

5.500 TL - 9.000 TL

Safir

Model

: Safir

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

10.000 TL - 15.000 TL

TND 19

Model

: TND 19

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

8.000 TL - 11.000 TL

Gülnaz Yıldırım Gelinlik 17

Model

: Gülnaz Yıldırım Gelinlik 17

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

5.500 TL - 12.500 TL

BT00527

Model

: BT00527

Özellikler

: Tesettür, Hakim yaka

5.500 TL - 17.500 TL

10GLTS003109V01

Model

: 10GLTS003109V01

Özellikler

: Tesettür, Eteği çıkabilen, Hakim yaka

12.000 TL - 17.000 TL

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Tesettür Balık Gelinlik - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm modeller

Tesettür Balık Gelinlik Modelleri Kimlere Yakışır?

Balık kesim gelinliklerin genel özellikleri vücut hatlarını göz alıcı ve iddialı bir şekilde ortaya çıkartmak! Tam ve yarım balık gibi çeşitleri olan bu modelleri tercih etmek için ince bir bele, düzgün kalçalara, kısacası orantılı vücut hatlarına sahip olmak gerekiyor. 90-60-90 gibi orantılı hatları olan kum saati vücut tipindeki gelin adayları kapalı balık gelinlik modelleriyle ortaya koyabilir.

Vücudu fazla sarması ve çok iddialı bir görünüm yaratması gibi endişeleri olan gelin adaylarına ise balık model tesettür eteği çıkabilen gelinlikleri öneriyoruz. Tam balık gelinliklerle rahat hareket edemeyeceğini düşünen gelin adaylarının tercihi ise yarım balık gelinlik modelleri oluyor. Özellikle, geniş basenlerini kamufle etmek ve şık olmak kadar rahat etmek isteyen gelinler yarım balık tesettür gelinliklerle fit, şık ve rahat hissediyor.

Balık Model Tesettür Gelinlikler Hangi Düğün Mekanlarına Uygundur?

Balık model gelinlik tesettürlü gelin adaylarının iddialı bir görünüm için tercih edebileceği seçenekler arasında. Balık gelinliklerin dikkat çekici tasarımını da haliyle tarihi mekan ve otel gibi ihtişamlı alanlarda yapılacak düğünlere çok yakıştırıyoruz. Özellikle dizden kabarık ya da kuyruklu etek tipine sahip tesettür balık gelinlikler bu mekanlarla uyumlu bir görüntü yaratıyor.

Aradığınız balık gelinlik tesettüre ve daha samimi mekanlara uygun bir tasarımsa yarım balık modelleri düşünebilirsiniz. Restoranlar, kulüp ve davet alanları ile havuz başı düğünlerde bu gelinlik modelleriyle hoş ve zarif bir görünüm yaratabilirsiniz. Bu tasarımlarla platformlu gelin ayakkabıları giymekte de fayda var. Böylece hem gelinliği kaldırabilir hem de ince ve uzun bir görünüm yaratabilirsiniz.

Farklı Tarzlara Uygun Balık Tesettür Gelinlikler

Dantellerle hareketlendirilmiş balık kesim gelinlikler, hem zarif hem de göz alıcı bir gelinlik arayan romantik gelin adaylarına öneriyoruz. İddialı görünüme sahip olmak isteyen gelinler ise kabarık balık tesettür gelinlik modellerini tercih edebilir. Aradığı şıklığı doğallıkta bulan gelin adayları, sade tasarımlı gelinlikleri tercih ediyor. Büyük gün için hem zarif hem de göz alıcı bir gelinlik giymek isteyen gelinlere işlemesiz sade kapalı balık gelinlikleri öneriyoruz.

Özellikle çok uzun olmayan, kısa kuyruklu balık model gelinlikler, kuğu gibi bir gelin görünümü yaratıyor. İnce ve zarif tasarımıyla yaz düğünlerine uygun bir tasarım arıyorsanız da gövdesi ipek satenden, etek kısmı tülden balık model gelinlik giyebilirsiniz. Bu model ile dirsek hizasında duvak takabileceğiniz gibi duvak kullanmak istemiyorsanız sade türbanının üzerine çiçekli bir taç takabilirsiniz.

Tesettür Balık Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tesettür balık gelinlik alışverişine çıktığınızda bu tasarımların geniş bir fiyat aralığına sahip olduğunu göreceksiniz. Peki bu geniş fiyat skalasının nedeni nedir diye merak ediyorsanız yanıtını verelim: Gelinliğin hazır ya da özel dikim, kiralık ya da satılık olması, kumaşı, işlemeli, markası gibi bazı faktörler fiyatlara etki ediyor. Bu etkenlere yakından bakalım.

Bunlardan ilki gelinliğin dikim şekli diyebiliriz; yani hazır model ve özel dikim gelinlikler. Bunlardan daha pahalı olanın özel dikim gelinlikler olduğunu söyleyelim. Çünkü gelinlik diktirme fiyatları, model kişinin zevkine göre sıfırdan üretildiği için hazır modellere göre daha yüksek oluyor. Bu da hem daha kısa sürede hazırlanması hem daha az işçilik gerektirmesi gibi sebeplerle hazır modelleri daha uygun hale getiriyor.

Ünlü markaların tesettür balık gelinlik modellerinin, hem marka bilinirliği hem kullanılan malzemelerin daha kaliteli olması gibi nedenlerle, semtindeki butik modaevlerine kıyasla daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Tesettür balık gelinlik modellerinde kullanılan kumaş ve işlemeler de fiyatları değiştiriyor. Örneğin; gelinlikte kullanımı çok yaygın olan tüllerde de ithal tüller, yerli tüllere kıyasla daha yüksek fiyatlı.

El işçiliğinin de fiyatı değiştirdiğini eklemeden geçmeyelim. Dantel kaplama yöntemi, aplike etme yöntemine göre daha az işçilik gerektiriyor. Kapalı balık gelinlik modellerinde maliyeti azaltmak için süslemeleri de kaplama tekniğiyle kullanmak yerine serpme tekniğini kullanmak daha mantıklı oluyor.

Gelinlik alışverişinde ekonomik bir seçenek arayan ya da düğünden sonra saklamak istemeyen gelin adaylarının tercihi gelinlik kiralama seçeneği de olabiliyor. Gelinlik firmalarının kiralık tesettür balık gelinlik seçeneklerini inceleyerek, dilediğin modeli düğün günün için kiralayabilirsiniz. Kiralık türbanlı gelinlik modellerinin satılık modellere kıyasla % 20-30 civarında bir fark olduğunu da söyleyelim.

Kiralama metodunun hayalinizdeki gelinliği giymenize engel olacağını da sakın düşünmeyin. Çünkü hayalinizdeki tesettür balık gelinliği diktirip satın almak yerine kiralayabileceğiniz modaevleri de bulabilirsiniz. Size uygun kapalı balık gelinliği bulabilmek için bulunduğunuz sayfada yer alan tasarımları inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken modeller için firmalarla iletişime geçebileceğinizi de unutmayın!