Kıbrıs Nikah Sonrası Yemeği

Kıbrıs'ta nikah sonrası yemek düzenlemek için uygun mekanlar mı arıyorsun? Hemen Düğün.com'a gel, tüm Kıbrıs nikah sonrası yemek mekanlarını gör, firmaları incele, ücretsiz fiyat teklifi iste!

Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları


Kıbrıs Nikah Sonrası Yemeği Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Girne 145 71 TL 10.295 TL
Lefkoşa 176 70 TL 12.320 TL
Gazimağusa 187 40 TL 7.480 TL

Nikah Sonrası Yemeği Mekanları Nasıl Seçilmeli?

Düğün yapmak pek sizin tarzınız olmayabilir. Ancak büyük ve şatafatlı bir düğün yapmak istemeyen çoğu çift gibi nikah sonrası sevdiklerinizle birlikte küçük bir kutlama yapabilirsiniz. Bu tarz organizasyonlar genellikle iki şekilde oluyor. Biri restoranda ya da bir kafede düzenleyeceğiniz nikah sonrası yemeği, diğeri de eğlence mekanları ya da meyhanelerde doyasıya dans edebileceğiniz nikah sonrası eğlence. Genç ve dinamik bir konuk listeniz varsa en popüler hareketli parçaların çaldığı bir gece kulübü organizasyonunuz için harika bir mekan olabilir.

Konuklarınızla birlikte doyasıya eğlenerek evliliğinizi kutlayabilirsiniz. Hem genç hem de olgun misafirleriniz varsa herkesin keyif alabileceği bir fasıl düzenleyebilirsiniz.

Nikah sonrası kutlamanızı aile yemeği şeklinde düzenlemek istiyorsanız yemeklerini sevdiğiniz bir restoran tercih edebilirsiniz. Ancak kutlamanızı yapacağınız restoranı tüm misafirlerinizin damak zevkine uygun yemekler bulabileceği bir biçimde seçmenizi öneririz. Örneğin aile büyüklerinizin olduğu bir nikah sonrası aile yemeği düşünüyorsanız Uzak Doğu restoranına gitmek iyi bir fikir olmayabilir. Onun yerine Türk mutfağına özgü yemeklerin bulunduğu bir mekan tercih edebilirsiniz.

Nikah Sonrası Kutlamalarda Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

Nikah sonrası kutlamalarda şatafatlı kıyafetlerden kaçınmanızı öneririz. Düğüne göre daha sade bir organizasyon olduğu için gösterişli gelinlikler yerine daha sade modelleri tercih etmeniz daha hoş olabilir. Maskülen bir tarzınız varsa tulum gelinlik deneyebilirsiniz. Damatlık olarak ise şık bir takım elbise giyinebilirsiniz.

Kıbrıs’ta yapacağınız nikah sonrası kutlamanız için uygun bir mekan arayışındaysanız bu sayfadaki firmaları inceleyerek size uygun mekanı bulabilirsiniz. Sonrasında beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.