Beyaz Güpür Elbise Modelleri ve Fiyatları

Beyaz güpürlü elbise modellerini nikah kıyılırken, Save The Date çekimlerinde, after partide veya nikah sonrasında sevdiklerinle yemek yerken giyebilirsin. En şık örnekleri burada!

Romantik Klasik V yaka
Eslem Moda 2
Eslem Moda

Model: Eslem Moda 2

5.000 TL - 7.000 TL

Görkemli Romantik Modern Düşük omuz
CGB 1
Çağteks Gelinlik

Model: CGB 1

10.000 TL - 20.000 TL

Romantik V yaka
ERM 17
Ekru Moda Evi

Model: ERM 17

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Klasik Straplez
CSS 9
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

Model: CSS 9

3.000 TL - 7.000 TL

Romantik V yaka
ELW 26
Ella Wedding

Model: ELW 26

5.000 TL - 7.000 TL

Klasik Romantik Düşük omuz
ELZ 10
Elza Moda Evi Gülten Türk

Model: ELZ 10

5.000 TL - 7.000 TL

Görkemli Romantik Uzun gösteren İllüzyon yaka
ELZ 18
Elza Moda Evi Gülten Türk

Model: ELZ 18

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
ELZ 20
Elza Moda Evi Gülten Türk

Model: ELZ 20

7.000 TL - 10.000 TL

Romantik Kare yaka
BNB 50
1001 Gecce Gelinlik Tasarım

Model: BNB 50

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Tek omuz
ZYK 17
Zeynep Karaoğlu

Model: ZYK 17

5.000 TL - 7.000 TL

Görkemli İllüzyon yaka
Milana
Miry May Bridal

Model: Milana

10.000 TL - 13.000 TL

Modern Romantik V yaka
ERM 7
Ekru Moda Evi

Model: ERM 7

7.000 TL - 10.000 TL

Romantik Klasik Düşük omuz
Eslem Moda 3
Eslem Moda

Model: Eslem Moda 3

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Düşük omuz
ZYK 15
Zeynep Karaoğlu

Model: ZYK 15

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Modern V yaka
Eslem Moda 15
Eslem Moda

Model: Eslem Moda 15

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Uzun gösteren Hakim yaka
16-018
Hayal Moda Evi

Model: 16-018

3.500 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
TND 5
Tuna Dikimevi By Zehra Tuna

Model: TND 5

5.000 TL - 7.000 TL

Modern V yaka
Manolya 1
Gülay Şengün Modaevi

Model: Manolya 1

4.000 TL - 6.000 TL

Romantik Vintage V yaka
1931
Çağteks Gelinlik

Model: 1931

7.000 TL - 10.000 TL

Romantik V yaka
ELW 9
Ella Wedding

Model: ELW 9

5.000 TL - 7.000 TL

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

Beyaz Güpür Elbise Modelleri

Beyaz güpürlü elbise modellerini nikah kıyılırken, save the date çekimlerinde, after partide veya nikah sonrasında sevdiklerinizle yemek yerken giyebilirsiniz. Elbiselerin üzerindeki güpürler sayesinde hem görünümünüze hareket katabilir hem de vücudunuzdaki fazlalıkları gizleyebilirsiniz. Beyaz güpür elbise modelleri farklı tarz ve etek kesimleriyle elbise seçerken zamansız seçeneklerden birisi.

Güpürler, gelinliğin farklı bölgelerinde kullanıldığı gibi tamamı güpürlü gelinlikler de firmaların ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Bu tasarımların beyaz renkte seçenekleri de gelin adaylarının düğünler ve düğün dışı organizasyonları için en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Bu elbise modellerine ve kimler için uygun olduğuna kısaca değinelim.

Tamamı Güpür Beyaz Elbise Modelleri

Romantik gelin adaylarının vazgeçilmezi beyaz güpür elbise modelleri, gelinliğin tamamında kullanılabiliyor ve bu tasarımlar full güpür elbise adlandırılıyor. Gelinlik güpürleriyle ilgili öncelikli olarak bilmeniz gereken, bu işlemelerin kullanıldığı bölgeyi olduğundan daha hacimli gösterdiği olmalı. Bu nedenle tamamı güpür beyaz elbise modellerini, olduğundan daha kilolu görünmek isteyen zayıf gelin adaylarına öneriyoruz.

Güpür Kollu Beyaz Elbise Modelleri

Kolları güpürlü beyaz elbise modelleri, gelin adayları tarafından en çok tercih edilen tasarımlar arasında. Özellikle uzun kollu güpürlü beyaz elbiseler, sonbahar ve kış aylarında sade bir düğünle evlenecek ya da bu mevsimlerde fotoğraf çekimi yaptıracak gelinlerin tercihi oluyor. Kolları ince gelin adaylarının rahatlıkla giyebileceği bu tasarımları, kolları ince gelin adaylarına öneriyoruz.

Güpür kollu beyaz elbise modelleri uzun kollu olmak zorunda değil. Truvakar, İspanyol hatta kap kolları güpür kumaştan birçok beyaz elbise seçeneği ile karşılaşabilirsiniz. Bu noktada tarzınıza göre seçim yapmanızda fayda var. Örneğin; romantik bir tarzınız varsa uzun ya da truvakar kolu güpürlü beyaz elbiseler sizin için uygun olabilir.

Gövdesi Güpürlü Beyaz Elbise Modelleri

Yaka ya da gövdenin tamamında güpür kullanılan beyaz elbiselere de birçok markanın ürün seçenekleri arasında denk gelebilirsiniz. Bu tasarımların genellikle üstü güpür işlemeli, etek kısmı ise sade görünümlüdür. Güpür detayların kullanıldığı bölgeye hacim kattığı bilgisini hatırlarsak, üstü güpürlü beyaz elbise modellerini üst bedeni ince gelin adaylarına önerdiğimizi söyleyebiliriz.

Eteği Güpür Beyaz Elbise Modelleri

Üst kısmı sade, etek kısmı güpürlü beyaz elbise modellerinden de bahsedelim. Bu tasarımlar arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken, vücut tipiniz ve buna uygun bir etek kesimi seçmektir. Örneğin; elma vücut tipine sahipseniz üst kısmı sade, etek kısmı güpürlü, düz kesim beyaz elbise giyerek dengeli bir görünüm yaratmanız mümkün.

Bu modellerin geniş basenli gelin adaylarının alt bedenini olduğundan daha kalın göstermesi mümkün. Bu nedenle armut vücut tipindeki gelin adayları etek kısmı güpürlü beyaz elbise giyecekse, A kesim modellerin daha uygun olacağını söyleyebiliriz. Güpür elbiseler zaten hareketli modeller olduğundan, omuzları ve boynu açıkta bırakan salaş topuz modellerini bu elbiselerle çok yakıştırdığımızı da söylemeden geçmeyelim.

Etek kesimine göre beyaz güpür elbise modelleri kendi içinde gruplanabilir. Etek kesimi, vücut tipine göre elbise seçiminde dikkate alınması gereken bir faktördür. Eteği güpürlü beyaz elbise modelleri arasından doğru seçim yapabilmeniz için vücut tipinizi tanımanız önemlidir. Farklı etek kesimlerinin hangi vücut tiplerine uygun olduğunu bilirseniz, gelinlik alışverişinizde işiniz daha kolay olabilir.

Balık Etekli Beyaz Güpür Elbise Modelleri

Balık kesim güpür gelinlikler hem dar kesimi hem de hareketli işlemeleriyle her gelin adayının kolay kolay giyemeyeceği tasarımlardır. Bu nedenle özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adayları tamamı güpürlü beyaz elbiseleri tercih edebilir. Eğer göğüsleriniz küçükse üst kısmı güpürlü beyaz elbise modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

A Kesim Güpürlü Beyaz Elbise Modelleri

Armut vücut tipine sahip gelin adaylarının kurtarıcısı kabarık beyaz güpür elbise modelleridir diyebiliriz. A kesim güpür elbiseler, bu vücut tipine sahip gelin adaylarının geniş basenlerini kamufle ederken ince üst bedenini öne çıkarabilir. Göğüslerinizi olduğundan iri göstermek için üst kısmında da güpür kullanılan beyaz elbise modellerine yönelebilirsiniz.

Güpür silüetinizde illüzyon yaratacak kumşlardan biridir. Bu nedenle elbiselerde güpür kullanımı dikkatle yapılmalıdır. Örneğin; göğüsleriniz orta büyüklükteyse, üstü güpürlü elbiseler, ince gövdenizi de olduğundan kalın gösterebileceği için üstü sade, eteği güpürlü beyaz elbise modelleri arasından seçim yapmanız daha doğru olabilir. Böylece proporsiyonuna en uygun ve en şık güpürlü beyaz elbise modelini seçmiş olursunuz.

Beyaz Güpürlü Prenses Elbise Modelleri

İhtişamlı tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının favori tasarımları olan prenses elbiselere de değinelim. Bu etek kesimine sahip beyaz güpürlü elbiseleri armut ve kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına öneriyoruz. Mevsime göre uzun ya da kısa kollu, kolları güpürlü beyaz prenses elbise modelleriyle hem romantik hem de göz alıcı bir gelin görünümüne sahip olabilirsiniz.

Düz Kesim Güpür Beyaz Elbise Modelleri

Düz kesim gelinlikler kabarık tasarımlardan hoşlanmayan gelin adaylarının kurtarıcısı oluyor. Birçok farklı tarza hitap eden seçenekleri bulunan beyaz güpürlü elbiseleri özellikle bel bölgesindeki kıvrımsız görünümü kamufle etmek isteyen dikdörtgen vücut tipine sahip gelinlere öneriyoruz. Güpürlü düz kesim beyaz elbiseler birçok düğün mekanıyla uyum sağlıyor. Bu nedenle bu elbiseleri seçtikten sonra da düğün mekanınıza karar verebilirsiniz.

Ancak özellikle güpürlü kır düğünü elbise modellerini araştıran gelin adaylarına düz kesim güpürlü beyaz elbiseleri önerdiğimizi söyleyebiliriz. Yalnızca kır düğünü değil, kumsal düğünlerinin de şık ve rahat havasına en çok uyum sağlayacak gelinlik modelleri arasında bu tasarımların da yer aldığını belirtelim. Kır ve kumsal düğülerin salaş tarzlarına uygun olarak saç aksesuarlarınızı da daha sade tasarımlardan seçebilirsiniz.

Beyaz Güpür Nikah Elbisesi Modelleri

Beyaz güpür elbise modelleri nikah için de tercih edilen en popüler modellerden. Şifon kumaştan, güpürlü beyaz elbiseler nikah merasimi için şık ve rahat seçeneklerdendir. Tarzınıza göre mini ya da uzun güpürlü beyaz elbiseler arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun güpürlü beyaz elbise modelleri, ve sizi daha zayıf gösterecektir. Güpürlü kısa nikah elbiseleri ise bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir.

Beyaz Güpür Elbise Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Güpürlü beyaz elbise modellerinde fiyatlara etki eden en önemli konulardan biri kumaş ve işlemeler. İpek oranı yüksek kumaşların kullanıldığı elbiseler, sentetik oranı yüksek tasarımlara kıyasla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Ayrıca gelinlikte kullanılan güpürün türü de fiyatları etkileyebiliyor. Örneğin; Fransız güpürlü beyaz elbiseler, klasik güpürlü modellere kıyasla daha yüksek fiyatlı oluyor.

Elbisenizin dikim şekli de fiyatlara etki eden en önemli faktörlerden. Güpürlü hazır model beyaz elbiseler arasından seçim yapmanız halinde özel dikim beyaz güpür elbiselere kıyasla daha uygun bir tercihte bulunmuş olursunuz. Çünkü özel dikim tasarımlar, ekstra zaman ve işçilik gerektirdiği için hazır modellere göre daha pahalı oluyor.

Ünlü tasarımcıların beyaz güpür elbiseleri de marka bilinirliği, işçilik ve kullanılan malzemelerin kalitesi gibi nedenlerle piyasaya göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Bu modellerin fiyatlarını etkileyen kriterler arasında satılık ya da kiralık olması durumunu da sayabiliriz. Kiralık elbiselerin, satılık modellere göre yaklaşık yüzde 30’u oranında daha uygun fiyatlı olduğunu söylemek mümkün.

Beyaz güpürlü nikah elbiselerine ilişkin tarz, etek kesimi ve fiyat gibi detaylardan bahsettik. Şimdi sıra size en uygun elbiseyi seçmekte! Beyaz güpür elbise nereden alınır ya da kiralanır diye düşünüyorsanız bulunduğunuz sayfadaki birbirinden şık tasarımları incelemenizde fayda var. Firmaların ürünlerini size uygun kriterlere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilginizi çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçebilirsiniz.