Tarlatansız Gelinlikler

Firmaları Göster
Jasmine
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
Helen Spor Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren Romantik V yaka
39.083,76 TL
Spica
Merve Alkan Bridal
Sade Tarlatansız Zayıf gösteren Modern Boyundan bağlamalı
5.000 TL - 7.000 TL
Celine Balık Model Gelinlik
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
Vintage Bohem Romantik Modern Helen Cesur Spor Tarlatansız İki parça Eteği çıkabilen Zayıf gösteren Uzun gösteren Bisiklet yaka
46.243,03 TL
2023 Marchesa Üç Boyutlu Gelinlik
Modern Romantik Tarlatansız Spor V yaka
30.000 TL - 40.000 TL
ELP 28
Elif Platin Haute Couture
Sade Helen Tarlatansız Spor V yaka
3.000 TL - 5.000 TL
GME 17
Gülten Moda Evi
Modern Cesur Tarlatansız Tek omuz
5.000 TL - 7.000 TL
Balık Gelinlik
Pınar Bent
Vintage Romantik Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren Halter yaka
18.000 TL - 23.000 TL
2023 Monique Lhuillier Düşük Omuz Gelinlik
Sade Modern Görkemli Romantik Zayıf gösteren Tarlatansız Uzun gösteren Düşük omuz
30.000 TL - 40.000 TL
UGB151S21
Kaudupul Bridal
Romantik Tarlatansız V yaka
5.000 TL - 7.000 TL
BRM 15
Bridelymade
Sade Bohem Tarlatansız Uzun gösteren V yaka
5.000 TL - 7.000 TL
Kayra
Madame Amour
Romantik Modern Tarlatansız Düşük omuz
5.000 TL - 7.000 TL
SRM 26
Sara Moda Evi
Romantik Helen Tarlatansız V yaka
3.000 TL - 5.000 TL
Lotus
Maxxen Angel Wedding Dress
Romantik Cesur Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren V yaka
15.000 TL - 30.000 TL
77001
Maxxen Angel Wedding Dress
Romantik Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren V yaka
15.000 TL - 25.000 TL
77067
Maxxen Angel Wedding Dress
Klasik Romantik Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren Straplez
15.000 TL - 25.000 TL
77065
Maxxen Angel Wedding Dress
Romantik Cesur Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren Vintage Bisiklet yaka
15.000 TL - 25.000 TL
77002
Maxxen Angel Wedding Dress
Romantik Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren V yaka
15.000 TL - 25.000 TL
UGB185S21
Kaudupul Bridal
Modern Cesur Spor Tarlatansız Zayıf gösteren Straplez
5.000 TL - 7.000 TL
Balık Gelinlik
Pınar Bent
Modern Cesur Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren Vintage Halter yaka
15.000 TL - 18.000 TL
Yonca
Madame Amour
Romantik Tarlatansız Düşük omuz
3.000 TL - 5.000 TL
16-019
Hayal Moda Evi
Romantik Tarlatansız Uzun gösteren Klasik V yaka
3.500 TL - 7.000 TL
77061
Maxxen Angel Wedding Dress
Sade Romantik Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren V yaka
15.000 TL - 25.000 TL
PIB Balık
Pınar Bent
Tarlatansız Vintage V yaka
15.000 TL - 18.000 TL
M-21
Studio Bride
Sade Görkemli Romantik Modern Helen Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren Kare yaka
3.000 TL - 5.000 TL
Benzer Modelleri Bul

Beğendiğin gelinliğin benzerini bul!

"Tam benlik" dediğin gelinlik fotoğraflarını yükle, benzer modelleri anında listele!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tarlatansız Gelinlik - Sıkça Sorulan Sorular

 • Tarlatansız gelinlik fiyatları ne kadar?
  Tarlatansız gelinlik fiyatları 2.000 TL'den başlamaktadır.
 • En popüler tarlatansız gelinlik modelleri nelerdir?
  Tarlatansız gelinlik modellerinin hem sade hem de kabarık seçenekleri gelin adaylarının favorileri arasında diyebiliriz. Düz kesim gibi abartısız modelleri tarlatansız gelinlik giymek isteyen gelin adayları sıklıkla tercih ediyor. Hacimli bir model isteyen gelinler ise A kesim tarlatansız kabarık modellerine yöneliyor; böylece hem rahat hareket edip hem de şık bir görünüme sahip olabiliyor.
 • Tarlatansız gelinlik denildiğinde hangi şehirler öne çıkmaktadır?
  Düğün.com verilerine göre tarlatansız gelinlik denildiğinde İstanbul 894, İzmir 332, Ankara 183, Bursa 145, ve Antalya 68 ürün ile öne çıkmaktadır.
 • Tarlatansız gelinlik denildiğinde hangi renkler öne çıkmaktadır?
  Düğün.com verilerine göre tarlatansız gelinlik denildiğinde beyaz 141, kırık beyaz 47, renkli 11 ve krem 7 ürün olduğu görülmektedir.

Tüm Modeller

Tarlatansız Gelinlik Nedir?

Tarlatanlar, gelinliklere kabarıklık vermesi ve yürürken ayağa dolanmaması amacıyla kullanılıyor. Ancak daha sade modeller arayan gelinlerin tercihi tarlatansız gelinlikler oluyor. Bunun için önce tarlatansız gelinlik sorusunu yanıtlamakta fayda var. Tarlatansız gelinlikler denince aklınıza sade, düz kesim gelinlikler geliyor olabilir. Bu doğru fakat kabarık gelinlikleri de tarlatansız giyebileceğinizi de söyleyelim.

Gelinlere rahat yürüme imkanı sunan tarlatanları kullanmadığınızda tarlatansız gelinlik rahat mı diye geliyor olabilir. İnceliklerini bildiğinizde istediğiniz modeli tarlatansız gelinlik giymek sandığınız kadar zor bir durum değil. Örneğin; Tarlatansız kabarık gelinlik modelleri için alternatif, kabarık tülden yapılan iç etek olabilir.

Vücut Tipine Göre Tarlatansız Gelinlik Modelleri

Tarlatansız gelinliklerin farklı etek kesimine sahip seçeneklerini görebilmeniz mümkün. Bu tasarımlar arasından seçim yapılırken vücut tipinin göz önünde bulundurulması gerekiyor. Peki hangi etek kesimine sahip tarlatansız gelinlik hangi vücut tipiyle uyumlu? Hemen yanıtlayalım:

Tarlatansız Balık Gelinlik Modelleri

Tarlatansız balık gelinlik modelleri orantılı vücut hatlarına sahip kum saati vücut tipindeki gelin adayları için bire bir! Vücudu saran, tepeden tırnağa tüm vücut hatlarını öne çıkaran balık gelinliklerin fazla kabarık olmayan seçeneklerini tarlatansız modeller arasında sayabiliriz. Ayrıca katlı tüllerden iç etekle verilmiş hacimli balık etekli gelinlikler de ihtişamlı tarlatansız gelinliklerden. Tarihi mekan, otel gibi ihtişamlı düğün mekanlarında bu gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Tarlatansız Prenses Model Gelinlikler

Özellikle ihtişamlı bir silüet arayan gelinlerin tercihi olan prenses model gelinlikler de balık gelinlikler gibi gösterişli düğün mekanlarında tercih edilebilecek tasarımlardan. Armut vücut tipine sahip gelin adaylarının tercih edebileceği tarlatansız prenses gelinliklere istediğiniz ölçüde iç etek kullanarak hacim verdirebilirsiniz.

A Kesim Tarlatansız Gelinlik Modelleri

Kabarık tarlatansız gelinlik modelleri arasından rahat hareket etme imkanı sunan bir seçenek arayan gelin adayları A kesim gelinliklere de yönelebiliyor. Havuz başı, kır gibi açık hava düğün mekanlarına yakıştırdığımız bu tasarımlar tarlatansız olarak prenses gelinliklerden daha rahat hareket etme imkanı sunuyor. Geniş basenleri kamufle etme özelliği de cabası!

Düz Kesim Tarlatansız Gelinlik Modelleri

Tarlatansız gelinliklerin en bilinenleri düz kesim modeller. Bu tasarımların fazla kabarık olmayan etek kesimi ile tarlatan yardımı olmaksızın rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Düz gelinlikler, ince vücut yapısına sahip, özellikle bel bölgesi düz dikdörtgen vücut tipindeki gelin adayları için ideal. Bu tasarımlarla belinizin kıvrımsız görünümünü kamufle edebilirsiniz.

Farklı Tarzlara Uygun Tarlatansız Gelinlik Modelleri

Tarlatansız dantelli gelinlikler en çok karşımıza çıkan tasarımlar arasında. Özellikle romantik tarzda gelinlik arayan gelin adaylarının tercihi dantel detaylarla süslenen tasarımlardan yana oluyor. Minimal tasarımları beğenen gelinler ise seçimini tarlatansız, düz, sade gelinlik modelleri arasından yapıyor. Son yıllarda bu tasarımların cepli seçenekleri de spor gelinlik arayan gelinlerin tercih edebileceği modeller arasında yer buluyor.

İhtişamlı düğün yapacak gelinler ise taşlarla süslenmiş tarlatansız gelinliklere şans veriyor. İç etekle hacim verilmiş kabarık etekli tarlatansız gelinlikler görkemli düğünlere çok yakışıyor! Tarlatansız gelinliklerin bohem tarzda seçenekleri de var. Salaş düz ve A kesim tarlatan gerektirmeyen gelinliklerle bohem tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Tarlatansız Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Bir gelinliğin üretim açısından iki seçeneği var: Özel dikim ve hazır modeller. Markaların hazır model tarlatansız gelinlikleri arasından seçim yapılması, özel olarak diktirmeye kıyasla, işçilik ve süre gibi nedenlere bağlı olarak daha uygun fiyatlıdır. Özellikle tarlatansız kabarık gelinliklerde iç eteğin hazırlanması hem malzeme hem işçilik açısından daha maliyetlidir.

Tarlatansız gelinlik modellerinin fiyatları hangi markaya ait olduklarına göre de değişiyor. Dünyaca ünlü bir markanın koleksiyonu arasında yer alan gelinlikler, yerel markalara kıyasla daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Marka değeri, kullanılan kumaş ve işlemelerin kalitesi gibi etkenler bu değişime neden oluyor.

Kumaş ve işlemeler fiyatları etkileyen temel faktörlerden. Sentetik karışımlı kumaşlar ipek ağırlıklı olan kumaşlara kıyasla daha uygun fiyatlı. İşlemeler arasında da fiyat farklılıklarına yol açan çeşitlilik hakim. Örneğin; ipek mikado bir gelinlik tül bir gelinlikten, Fransız dantelli bir model klasik dantelli modellerden daha yüksek fiyatlı olabiliyor.

Tarlatansız gelinlik modellerine ilişkin detaylara yer verdik. Sırada size uygun tasarımı bulmak var. Bunun için bulunduğunuz sayfada yer alan birbirinden şık gelinlik modellerini ve fiyatlarını inceleyebilir, beğendiğiniz tasarımlar için firmalarla iletişime geçerek bilgi ve randevu alabilirsiniz. Firmaların yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak vakit kaybetmeden harekete geçmenizde fayda var!