Halter Yaka Gelinlikler

Firmaları Göster
YYT 5
Yeşim Yücetürün Sposa
Romantik Halter yaka
8.000 TL - 11.000 TL
NSC 9
Nergis Şahan Couture
Romantik Halter yaka
3.000 TL - 5.000 TL
NSM 6
Nisse Moda
Bohem Halter yaka
3.000 TL - 5.000 TL
Şebnem Sönmez 36
Şebnem Sönmez
Görkemli Romantik Klasik Halter yaka
7.000 TL - 10.000 TL
Ciclamen
Behiye Gelinlik ve Modaevi
Sade Halter yaka
5.000 TL - 7.000 TL
SDY 23
Sude Yağmur Moda Evi
Vintage Helen Halter yaka
3.000 TL - 5.000 TL
FMD 36
Filiz Sert Wedding Dress
Romantik Halter yaka
5.500 TL - 9.000 TL
CSS 12
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
Romantik Halter yaka
5.000 TL - 7.000 TL
Şebnem Sönmez 6
Şebnem Sönmez
Modern Romantik Halter yaka
5.000 TL - 7.000 TL
Yajaida
Behiye Gelinlik ve Modaevi
Romantik Helen Halter yaka
5.000 TL - 7.000 TL
Ortega
Mediha Cambaz
Bohem Romantik Halter yaka
33.819,50 TL
Şebnem Sönmez 48
Şebnem Sönmez
Romantik Halter yaka
5.000 TL - 7.000 TL
Glamour Bridal 41
Glamour Bridal
Cesur Modern Halter yaka
3.000 TL - 5.000 TL
BCG 13
Bride's Choice Gelinlik
Görkemli Romantik Halter yaka
3.000 TL - 10.000 TL
Balık
Pınar Bent
Romantik Bohem Halter yaka
15.000 TL - 17.000 TL
Balık Gelinlik
Pınar Bent
Modern Cesur Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren Vintage Halter yaka
15.000 TL - 18.000 TL
Şebnem Sönmez 11
Şebnem Sönmez
Vintage Cesur Modern Halter yaka
7.000 TL - 10.000 TL
Balık Gelinlik
Pınar Bent
Vintage Romantik Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren Halter yaka
18.000 TL - 23.000 TL
KRG 18
Kırçiçeği Gelinlik
Romantik Modern Halter yaka
3.000 TL - 5.000 TL
79016
Maxxen Angel Wedding Dress
Romantik Halter yaka
15.000 TL - 20.000 TL
Ortega
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
Romantik Bohem Halter yaka
6.825 TL
Şebnem Sönmez 28
Şebnem Sönmez
Cesur Sade Halter yaka
5.000 TL - 7.000 TL
79037
Maxxen Angel Wedding Dress
Helen Halter yaka
30.000 TL - 35.000 TL
HYL 3
Hayal Moda Evi
Romantik Halter yaka
3.500 TL - 7.000 TL
Benzer Modelleri Bul

Beğendiğin gelinliğin benzerini bul!

"Tam benlik" dediğin gelinlik fotoğraflarını yükle, benzer modelleri anında listele!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Halter Yaka Gelinlik - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Modeller

Halter Yaka Gelinlik Nasıl Olur?

Son yıllarda gelin adayları tarafından en çok tercih edilen yapa tipleri arasında halter yakalar da bulunuyor. Kabarık, düz ve balık formundaki gelinliklere çok yakıştırdığımız bu yaka modelinin kullanıldığı gelinliklerde omuzlar açıkta kalırken göğüs genellikle kapalı oluyor. Yüzücü yaka tipi de denilen bu yaka modelini omuzlarını öne çıkarmak isteyen gelin adaylarına öneriyoruz.

Halter Yaka Gelinlik Modelleri

Balık, prenses, düz... Halter yakalar tüm etek kesimleriyle uyum sağlıyor. İddialı bir silüete sahip olmak isteyen atletik vücut tipine sahip gelin adaylarına A ve prenses kesim halter yakalı gelinlikleri öneriyoruz. Geniş basenlerinizi kamufle etmek için tercih edebileceğiniz bu modeller ile ince uzun bir silüet yaratmak için kalın platform topuklu gelin ayakkabılarından giyebilirsiniz.

Halter yaka tipi, balık kesim gelinliklerde kullanıldığında oldukça hoş bir görünüm yaratıyor. Kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına önerdiğimiz, halter yakalı balık etek gelinlikler oldukça zarif ve şık görünüyor. Bu tasarımları, tarihi mekan ve otel gibi ihtişamlı alanlarda yapılacak düğünlere yakıştırdığımızı da söyleyelim.

Düz etek kesimine sahip halter yakalı gelinliği kumsal ya da kır düğünü için tercih edebilirsiniz. Az kabarık etek kesimiyle rahat hareket etme imkanı sunan bu tasarımı evden çıkış merasiminde de giyebilirsiniz. Bel kıvrımı olmayan dikdörtgen vücut tipine sahip gelinler bu tasarımlarla hoş bir görünüm yakalayabilir.

Elma vücut tipine sahip gelinlere halter yaka gibi üst bedeni saran kapalı yaka modellerini pek önermiyoruz ama yakası derin halter yakalı, yırtmaçlı etek kesimine sahip gelinlikler bu vücut tipine sahip gelinler için en ideal seçeneklerden. Bu modellerle dikkatleri bacaklarınıza çekebilirsiniz. Halter yaka tipi, mini gelinliklere de çok yakışıyor. Kısa halter yaka gelinlikler nikah ya da after parti elbisesi olarak da giyilebilir.

Farklı tarzlara sahip gelin adaylarının tercih edebileceği birçok halter yaka gelinlik modeli bulunuyor. Romantik, bohem, görkemli... Tarzınıza en uygun gelinliği önerilerimize göre seçebilirsiniz. Romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adayları dantel detaylarla süslenen gelinlikleri tercih edebilir. Vücut tipinize göre gövdesi, eteği, kolları ya da tamamı dantelli tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Minimal tasarımları beğenen gelinler ise seçimini halter yakalı sade gelinlik modelleri arasından yapıyor. Restoranlar ile kulüp ve davet alanlarında yapılacak düğünlere yakıştırdığımız bu gelinlikleri nikah töreni ve nikah sonrası yemeğinde de kullanabilirsiniz. Son yıllarda bu tasarımların cepli seçenekleri de spor gelinlikleri araştıran gelinler için uygun seçenekler arasında yer alıyor.

İhtişamlı düğün yapacak gelinler ise taşlarla süslenmiş halter yaka gelinliklere şans veriyor. Özellikle yakası taşlı gelinlikler görkemli düğünlere çok yakışıyor! Bu tasarımları tercih edebilmek için küçük göğüslere sahip olmanız gerektiğini de belirtelim. Bohem tarzda halter yakalı gelinlik seçenekleri de oldukça fazla, salaş etekli düz kesim, az kabarık A kesim ve iki parça gelinlikler bu tarza uygun.

Halter Yaka Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Halter yaka gelinliklerin her bütçeye uygun seçenekleri bulunuyor. Eğer fiyatları etkileyen aktörleri bilirseniz, siz de hayalinizdeki gelinliğe bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. Dikim şekliyle başlayalım. Halter yakalı gelinliğinizi özel olarak diktirmek isterseniz, bu durum firmalar için ekstra zaman ve işçilik gerektirdiğinden daha maliyetli olacaktır. Daha hesaplı bir seçenek arıyorsanız markaların hazır model eteği çıkabilen gelinlikleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Marka bilinirliği ve işçilikte kullanılan malzemenin kalitesi nedeniyle ünlü tasarımcıların halter yaka gelinliklerinin yerel markalara kıyasla daha pahalı olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gelinliğinizi satın almanın yanı sıra kiralayabileceğinizi de bilmelisiniz. Ancak gelinlik kiralama fiyatları ile satılık fiyatlar arasında yüzde 20 civarında bir fark olduğunu da bilmelisiniz.

Halter yakalı gelinliğinizin kumaşı ve işlemeleri de fiyatlar arasında farka neden oluyor. İpekli gelinlik modelleri yüksek, sentetik oranı yüksek gelinlikler ise daha uygun fiyatlıdır. Fransız danteli, swarovski taşlar, inci işlemeler gibi süslemeler fiyatları artırıyor. Halter yaka gelinlik modellerine ilişkin detaylardan bahsettik. Size en uygun modeli bulmak için bulunduğunuz sayfada yer alan birbirinden şık tasarımları inceleyebilir, ilginizi çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçebilirsiniz!