Kıbrıs Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kıbrıs kır düğünü mekanları Düğün.com'da! Oturduğun yerden mekanları incele, fiyat teklifi iste ve Düğün.com kullanıcılarına özel indirim fırsatlarını yakala!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kıbrıs Kır Düğünü Mekan Seçimi Yaparken Buna Dikkat Edin!

Yaz düğünü denildiğinde akla ilk olarak yemyeşil bir kır bahçesi ve romantik dekorasyonlar gelir. En sıcak bölgelerimizden olan Kıbrıs’ta kır düğünleri sadece yazın değil, ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde de çok güzel olur. Kıbrıs’ta yazın bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız mekan seçiminizde hava şartlarını göz önünde bulundurmanızda fayda var. O dönemde havalar aşırı sıcak olacağından size dış mekan kliması, vantilatörleri ve eğer gündüz bir organizasyon yapmak istiyorsanız da gölgesinde oturabileceğiniz çardaklar temin edebilecek bir mekan seçmenizi öneririz. Aksi halde düğününüzde hem siz hem de misafirleriniz bunalabilir. Düğününüzden önce hava durumu aracından sıcaklığı kontrol ederek gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Kır Düğününde Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

Kır düğünü yapacağınız mekan ile kıyafetlerinizi birbiriyle uyumlu seçerseniz bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Ağaçlarla çevrili bir kır bahçesinde düğününüzü yapacaksanız uçuşan ipek tül kumaştan spagetti askılı bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Aksesuar olarak ise çiçeklerden yapılma bir taç çok hoş durabilir. Tabii tacınız ve gelin buketinizin aynı çiçeklerden olmasına özen gösterin. Aksi halde uyumsuz bir görünüm ortaya çıkabilir. Damatlık olarak ise siyah şık bir smokin kullanabilirsiniz. İddialı bir stiliniz varsa beyaz bir smokin deneyebilirsiniz. Yemyeşil ağaçların içerisinde böyle bir damatlık çok güzel durabilir. Eğer kır bahçeniz deniz kenarındaysa düğününüzde sahile ilişkin detayları barındırabilirsiniz. Örneğin uçuşan tül bir gelinlik ve omuzlarınızın üzerine dökülen sıra sıra incili askılar. Saçlarınıza ise deniz kabuklarından bir gelin tokası takabilirsiniz. Damatlık olarak ise keten ya da pamuklu kumaştan bebek mavisi bir takım elbise çok şık olacaktır.

Yeşillikler içerisinde göz alıcı bir düğün yapmak istiyorsanız Kıbrıs’taki kır düğünü mekanlarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha sonra beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi oluşturabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

Kıbrıs Kır Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular