Kıbrıs Kulüpler ve Davet Alanları

Düğün davetini organize edebileceğin tüm Kıbrıs kulüp ve davet alanları Düğün.com'da! Sana düşen, oturduğun yerden Kıbrıs'ın tüm düğün davet mekanlarını inceleyip, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi istemek!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kokteyl Düğünün Avantajları

Son zamanlarda bazı çiftler yemekli düğünler yerine küçük ikramların bulunduğu kokteyl düğünleri tercih etmeye başladı. Bunda, kokteyl düğünlerin çiftlere sağladığı avantajların payı büyük. Kokteyl düğünlerde misafirler uzun ayakları olan bistro masaların etrafında ağırlanır. Böyle organizasyonlarda genellikle oturma düzeni yapılmaz. Bu durum, çiftleri düğün hazırlıkları sırasında en çok stres oldukları konuların birinden kurtarır. Kokteyl düğünlerin bu özelliği çiftlere sağladığı en büyük avantajlardandır. Bir diğer avantaj ise yemekli düğünlere göre daha uygun fiyatlı olabilmeleridir. Bu özelliği pek çok çift için kokteyl düğününü cazip bir hale getiriyor. Tabi yaptığınız seçimlerin kokteyl düğün fiyatını etkileyeceğini de aklınızda bulundurmalısınız. Masa atıştırmalıkları ve içecek servisinin olduğu sade bir kokteyl ile zengin ikramların yapıldığı kokteyl prolonge düğünün fiyatları elbette ki farklı olacaktır.

Kokteyl Düğünde Nasıl Giyinilmeli?

Kokteyl düğünde nasıl bir kıyafet tercih edeceğiniz tamamen organizasyonunuza bağlıdır. Eğer görkemli dekorasyonu olan kokteyl düğün tercih ettiyseniz pekala şatafatlı bir gelinlik(https://dugun.com/gelinlik ) giyebilirsiniz ama sade bir organizasyon düşünüyorsanız prenses kesim, işlemeli bir gelinlik biraz mekanınızla ve düğün stilinizle uyumsuz olabilir. Onun yerine düz kesim degaje yaka, spagetti askılı ipek saten bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Takı olarak pırlanta sallantılı bir küpe ile görünümünüzü tamamlamanızı öneririz. Damatlık seçimi de tıpkı gelinlik gibi mekanla uyumlu olmalı. Eğer gösterişli bir dekorasyonunuz varsa smokin ya da takım elbise kullanabilirsiniz ancak daha sade bir kokteyl düşünüyorsanız takım elbise ya da şık blazer ceket ve İtalyan kesim pantolon tercih edebilirsiniz.

Kıbrıs Kokteyl Düğün Mekanları

Oturma düzeni belirlemeden, muhabbetin dolu dolu olduğu bir kokteyl düğün yapmayı düşünüyorsanız şehrinizdeki kulüp ve davet alanlarına bakabilirsiniz. Kıbrıs’taki kokteyl düğün yapabileceğiniz firmalara bu sayfa üzerinden ulaşarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Kıbrıs Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular