Düğün Organizasyon

Kıbrıs Düğün Organizasyon Şirketleri

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Düğün planlaması yapıyorsanız, öncelikle bir düğün teması belirlemenizi öneririz. Bu tema sayesinde düğününüzün tamamında ahengi yakalayabilirsiniz. Bir düğün organizasyon firması ile çalışmaya karar verdiyseniz, belirlediğiniz düğün konseptini mutlaka firmanıza detaylı şekilde anlatmalısınız. Bu sayede, masa ve sandalye giydirme işinden, gelin ve damat yolu süslemeye kadar mekan dekorasyonuna ilişkin her alanda uyumlu bir düğüne ev sahipliği yapabilirsiniz. Örneğin vintage temalı bir düğün yapmayı planladıysanız ve gelinliğinizde de dantel detaylar varsa, organizasyon firmanızdan sandalyelerinizde dantel süslemeler kullanmasını isteyebilirsiniz. Eğer bir kır düğünü yapacaksanız, ağaç dallarından aşağı, içi boş, eski tip çerçeveleri iple sarkıtabilirsiniz. Yine eskitilmiş çerçeveleri, masaların üzerinde, masa numarası olarak da kullanabilir, vintage etkiyi çok iyi bir şekilde düğününüze yansıtabilirsiniz.

Bir kış bahçesinde, kış konseptli bir düğün yapmaya karar verdiyseniz, organizasyon firmanız, bütün mekanın süslemesinde beyaz rengi kullanabilir. Masa süslemelerinde bembeyaz tüyler, beyaz boncuklar kullanılabilir. Vazoların içerisinde cipso çiçekler kullanarak, kartopu efekti yaratabilirsiniz. Ayrıca masaların üzerinde veya mekanın çeşitli yerlerinde dev vazolar içerisini kozalaklarla doldurup, içlerine de led ışıklı aydınlatmalar koyulabilir. Bu mekanınızın havasını bir anda değiştirecektir.

Düğününüzü Kıbrıs’ta yapmaya karar verdiyseniz ve kriterlerinize ve bütçenize uygun düğün organizasyon şirketleri arıyorsanız, bulunduğunuz sayfada aradığınız firmaları kolayca listeleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz firmaların sayfalarına girip, detaylı şekilde çalışmalarını ve verdikleri hizmetleri inceleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları

Tüm Şehirler Organizasyon Firmaları