İncili Gelinlikler

Firmaları Göster
Spica Mini
Merve Alkan Bridal
Modern V yaka
3.000 TL - 5.000 TL
Vega
Merve Alkan Bridal
Romantik V yaka
5.000 TL - 7.000 TL
Alde
Merve Alkan Bridal
Vintage Romantik V yaka
5.000 TL - 7.000 TL
16-020
Hayal Moda Evi
Görkemli Romantik Kışlık Uzun gösteren Hakim yaka
3.500 TL - 7.000 TL
Pileli Prenses Gelinlik
Pınar Bent
Görkemli Vintage Kayık yaka
20.000 TL - 25.000 TL
79015
Maxxen Angel Wedding Dress
Romantik V yaka
15.000 TL - 20.000 TL
Lotus
Maxxen Angel Wedding Dress
Romantik Cesur Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren V yaka
15.000 TL - 30.000 TL
79014
Maxxen Angel Wedding Dress
Sade Romantik U yaka
14.000 TL - 18.000 TL
Ophelia
Meryem Cicerali Haute Couture
Bohem Romantik Modern Zayıf gösteren Cesur Gotik Klasik Görkemli Kare yaka
42.000 TL - 53.000 TL
H-23015
Meryem Cicerali Haute Couture
Görkemli Modern Hakim yaka
26.000 TL - 34.000 TL
SRM 22
Sara Moda Evi
Romantik U yaka
1.000 TL - 3.000 TL
İnci
Madame Amour
Romantik Straplez
3.000 TL - 5.000 TL
Silvia
Meryem Cicerali Haute Couture
Modern Helen Uzun gösteren Cesur Gotik Görkemli Straplez
26.000 TL - 32.000 TL
79024
Maxxen Angel Wedding Dress
Sade Straplez
25.000 TL - 30.000 TL
Sandra
Meryem Cicerali Haute Couture
Sade Vintage Bohem Romantik Modern Helen Spor Cesur Görkemli V yaka
24.000 TL - 29.000 TL
PIB 127
Pınar Bent
Romantik Zayıf gösteren Uzun gösteren V yaka
12.000 TL - 15.000 TL
PIB Balık 2
Pınar Bent
Cesur Tarlatansız V yaka
15.000 TL - 18.000 TL
PIB 30
Pınar Bent
Görkemli V yaka
18.000 TL - 25.000 TL
MLB 13
Melis Bartu
Görkemli Romantik İllüzyon yaka
8.000 TL - 11.000 TL
ALT 74
Altın İğne
Romantik V yaka
7.500 TL - 10.500 TL
inci Şöleni
Güler Cer Gelinlik
Sade Modern Düşük omuz
10.000 TL - 14.000 TL
AYV 13
Ayten Velioğlu Modaevi
Romantik Modern Düşük omuz
8.000 TL - 11.000 TL
AGA 10
Agraf Atelier
Modern Cesur Straplez
8.000 TL - 11.000 TL
ALT 23
Altın İğne
Romantik Modern İllüzyon yaka
5.500 TL - 9.000 TL
Benzer Modelleri Bul

Beğendiğin gelinliğin benzerini bul!

"Tam benlik" dediğin gelinlik fotoğraflarını yükle, benzer modelleri anında listele!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İncili Gelinlik - Sıkça Sorulan Sorular

 • İncili gelinlik fiyatları ne kadar?
  İncili gelinlik fiyatları 1.000 TL'den başlamaktadır.
 • En popüler incili gelinlik modelleri nelerdir?
  İncili gelinlikler hem zarif hem de nostaljik detayları beğenen gelin adaylarının favorisi diyebiliriz. İnci detaylar gelinliğin tamamında ya da etek, gövde, yaka, kol gibi kısımlarında kullanılabiliyor. Özellikle sade gelinliğinize hareket ve romantik bir hava katmak için inci işlemeli kol detaylarını düşünebilirsiniz. Arkası inci düğmeli gelinlik modelleri, bu tasarımların en sık tercih edilen seçenekleri arasında.
 • İncili gelinlik denildiğinde hangi şehirler öne çıkmaktadır?
  Düğün.com verilerine göre i̇ncili gelinlik denildiğinde İstanbul 460, Bursa 448, İzmir 200, Ankara 181, ve Adana 92 ürün ile öne çıkmaktadır.
 • İncili gelinlik denildiğinde hangi renkler öne çıkmaktadır?
  Düğün.com verilerine göre i̇ncili gelinlik denildiğinde beyaz 69, kırık beyaz 35, krem 4 ve renkli 3 ürün olduğu görülmektedir.

Tüm Modeller

Tüm modeller

İncili Gelinlik Nasıl Olur?

İncili gelinlik modelleri, romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının tercihi oluyor. İnci taşlar, gelinliğin tamamında kullanıldığı gibi gövde ya da etek kısmında da yer alabiliyor. Ayrıca inci düğmeli gelinlik modellerinde olduğu gibi gelinliklerin zarif detaylarını oluşturan bu küçük süslemeler, son yıllarda oldukça popüler. Yalnızca gelinlik modellerinde değil, gelin aksesuarlarında da sıkça karşımıza çıkıyor.

Balık Kesim İnci Gelinlik Modelleri

Hem romantik hem de gösterişli bir model arıyorsanız incili balık gelinlikler tam size göre. Üstü inci işlemeli, gövdesi transparan, balık kesim gelinliklerin son yıllarda öne çıkan tasarımlar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bu modelleri kum saati vücut tipine sahip gelin adayları rahatlıkla tercih edebilir; orantılı vücut hatlarını öne çıkararak hoş bir görünüm yakalayabilir.

A Kesim İncili Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri abartıdan uzak görünümüyle birçok gelin adayının tercih ettiği tasarımlardan. İnci detaylarıyla romantik bir görünüm kazanan bu gelinlikler her vücut tipine uyum sağlasa da biz bu belden yere doğru geniş açılarak inen, A etek kesimindeki gelinlikleri özellikle geniş basenlerini kamufle etmek isteyen armut vücut tipindeki gelin adaylarına öneriyoruz.

Düz Kesim İnci Gelinlikler

Düz kesim gelinliklerin modern, sade ve şık görünümünden hoşlanan gelin adayları inci işlemelerle hareketlendirilen seçeneklerinden de çok seviyor. İnci detayları bu tasarımların her bölgesinde kullanabilmek mümkün. Ancak özellikle silüeti bozmadan romantik bir görünüm yaratan, yakasında ya da etek uçlarında incilerin kullanıldığı gelinliklerin en beğendiğimiz modeller arasında olduğunu belirtmeliyiz.

Prenses Kesim İncili Gelinlik Modelleri

Gelinliğinizin hem dikkat çekici hem de romantik olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında prenses kesimli gelinlikler de yer alıyor. Özellikle tarihi mekan ve otel gibi alanlarda yapılacak düğünlerde bu tasarımları düşünebilirsiniz. Çünkü prenses kesim gelinliklerin gösterişli havası, bu mekanların ihtişamıyla uyum sağlıyor ve hoş bir görüntü yaratıyor.

Arkası İnci Düğmeli Gelinlik Modelleri

İnci detaylar gelinliğin tamamında ya da etek, gövde, yaka, kol gibi kısımlarında kullanılabiliyor. Arkası düğmeli gelinlik modellerinin en sık tercih edilen seçenekleri arasında arkası inci düğmeli modeller yer alıyor. Özellikle sırt kısmı tül kumaştan tasarımlara inci düğmeleri çok yakıştırıyoruz. İnci detayların gelinliğe romantik bir hava kattığını da söylemeden geçmeyelim.

Kolları İncili Gelinlik Modelleri

Zarif bir gelinliğe hareket katmak için kollardaki işlemelerden yararlanabilirsiniz. İnci detaylar da bu dokunuş için tercih edebileceğiniz gelinlik süslemeleri arasında yer alıyor. Özellikle sade gelinliğinize hareket ve romantik bir hava katmak için inci işlemeli kol detaylarını düşünebilirsiniz. Özellikle kolları tül kumaştan gelinliklerde inci detaylar çok hoş görünüyor.

Üstü İncili Gelinlik Modelleri

Dikkatleri vücudunuzun üst kısmına çekmek için gövdesinde inci detaylara yer verilen gelinlik modellerini tercih düşünebilirsiniz. Hareketli bir görünümse sahip olmak istiyorsanız illüzyon gövdeli, aralara inci serpiştirilmiş tasarımları tercih edebilirsiniz. Tüm bakışları ince gövdenize çekmek için gövdesinde sıralı ya da dağınık şekilde yer verilmiş incilerin bulunduğu modelleri de seçenekleriniz arasına alabilirsiniz.

İnci Kemerli Gelinlik Modelleri

Son yılların en trend tasarımları arasında kemerli gelinlik modelleri de yer alıyor. Hal böyle olunca gelinlik kemerlerinin birçok farklı seçeneğiyle de karşılaşmak mümkün. İnci kemerler de bu seçeneklerden biri. Özellikle sade kumaştan tasarımlar, incili kemerler ile hareketlendiriliyor. İnce bel bölgenizi vurgulamak için bu tasarımlar arasından seçim yapabilir zarif ve fit bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İncili Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

İncili gelinlik modellerinin fiyatlarını incelediğinizde geniş bir fiyat aralığıyla karşılaşacaksınız. Fiyat farklılıklarına neden olan bu kriterlerden de kısaca bahsedelim. Kiralama ve satın alma arasında bariz bir fiyat farkı olmasa da gelinler, bir daha kullanmayacakları bir elbiseye daha fazla para vermek istemeyebiliyorlar. Hayalinizdeki incili gelinliği uygun bir fiyata giymek isterseniz, markaların kiralık modellerine yönelebilirsiniz.

Fiyatlara etki eden faktörler arasına gelinliğin dikim şekli de yer alıyor. Gelinliğin özel dikim mi yoksa hazır model mi olduğuna göre fiyatlar değişiyor. Markaların hazır incili gelinlik modellerinden birini seçerseniz, üzerinde sadece birkaç değişiklik yapılacağı için uygun fiyatlara alabilmeniz mümkün. Ancak sıfırdan bir gelinlik dikilmesini isterseniz o noktada fiyatların yükseldiğini de bilmelisiniz.

Gelinlikte kullanılan kumaş da fiyatları etkiliyor. Örneğin, saten prenses gelinlikler, tül prenses gelinlik modellerine göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Gelinlikteki dantel çeşitleri dahi fiyatların değişmesinde bir etken. İncilerle birlikte klasik dantellerin kullanıldığı tasarımlar, Fransız dantelli incili gelinliklere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

İstediği gelinlik modelleri incili olan gelin adaylarının bilmesi gereken detaylardan bahsettik. Şimdi sırada size uygun modeli bulmak var. Bunun için bulunduğunuz sayfada yer alan birbirinden şık tasarımları inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken modeller için firmalarla iletişime geçebileceğinizi de unutmayın!