İncili Gelinlikler

Zarif, modern ve romantik! Düğününde zarafetini konuşturmak isteyen gelinlerin tercihi incili gelinliklerin en şık örnekleri burada!

Vega

Model

: Vega

Özellikler

: Romantik, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

SGE 9

Model

: SGE 9

Özellikler

: Modern, Eteği çıkabilen, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Spica Mini

Model

: Spica Mini

Özellikler

: Modern, V yaka

3.000 TL - 5.000 TL

İncili

Model

: İncili

Özellikler

: Sade, Romantik, Straplez

5.000 TL - 7.000 TL

SMR 36

Model

: SMR 36

Özellikler

: Vintage, Romantik, Straplez

5.000 TL - 7.000 TL

Alde

Model

: Alde

Özellikler

: Vintage, Romantik, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

WHM 51

Model

: WHM 51

Özellikler

: Modern, V yaka

3.000 TL - 5.000 TL

Pileli Prenses Gelinlik

Model

: Pileli Prenses Gelinlik

Özellikler

: Görkemli, Vintage, Kayık yaka

20.000 TL - 25.000 TL

ARW 14

Model

: ARW 14

Özellikler

: Görkemli, Romantik, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

WHM 52

Model

: WHM 52

Özellikler

: Romantik, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

ARW 5

Model

: ARW 5

Özellikler

: Görkemli, Romantik, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

İnci

Model

: İnci

Özellikler

: Romantik, Straplez

3.000 TL - 5.000 TL

16-020

Model

: 16-020

Özellikler

: Görkemli, Romantik, Kışlık, Uzun gösteren, Hakim yaka

3.500 TL - 7.000 TL

SRM 22

Model

: SRM 22

Özellikler

: Romantik, U yaka

1.000 TL - 3.000 TL

Lotus

Model

: Lotus

Özellikler

: Görkemli, Romantik, Modern, Cesur, Tarlatansız, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, V yaka

10.000 TL - 13.000 TL

H-23015

Model

: H-23015

Özellikler

: Görkemli, Modern, Hakim yaka

26.000 TL - 34.000 TL

PIB Balık 2

Model

: PIB Balık 2

Özellikler

: Cesur, Tarlatansız, V yaka

15.000 TL - 18.000 TL

EKM 22

Model

: EKM 22

Özellikler

: Romantik, Hakim yaka

8.000 TL - 11.000 TL

EVA 20

Model

: EVA 20

Özellikler

: Romantik, İllüzyon yaka

5.000 TL - 7.000 TL

MLB 13

Model

: MLB 13

Özellikler

: Görkemli, Romantik, İllüzyon yaka

8.000 TL - 11.000 TL

IMN 21

Model

: IMN 21

Özellikler

: Romantik, V yaka

8.000 TL - 11.000 TL

ASK 50

Model

: ASK 50

Özellikler

: Modern, Romantik, V yaka

7.500 TL - 10.500 TL

AYV 13

Model

: AYV 13

Özellikler

: Romantik, Modern, Düşük omuz

8.000 TL - 11.000 TL

ALT 23

Model

: ALT 23

Özellikler

: Romantik, Modern, İllüzyon yaka

5.500 TL - 9.000 TL

Sayfa 1 / 4
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

İncili Gelinlik - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm modeller

İncili Gelinlik Nasıl Olur?

İncili gelinlik modelleri, romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının tercihi oluyor. İnci taşlar, gelinliğin tamamında kullanıldığı gibi gövde ya da etek kısmında da yer alabiliyor. Ayrıca inci düğmeli gelinlik modellerinde olduğu gibi gelinliklerin zarif detaylarını oluşturan bu küçük süslemeler, son yıllarda oldukça popüler. Yalnızca gelinlik modellerinde değil, gelin aksesuarlarında da sıkça karşımıza çıkıyor.

Balık Kesim İnci Gelinlik Modelleri

Hem romantik hem de gösterişli bir model arıyorsanız incili balık gelinlikler tam size göre. Üstü inci işlemeli, gövdesi transparan, balık kesim gelinliklerin son yıllarda öne çıkan tasarımlar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bu modelleri kum saati vücut tipine sahip gelin adayları rahatlıkla tercih edebilir; orantılı vücut hatlarını öne çıkararak hoş bir görünüm yakalayabilir.

A Kesim İncili Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri abartıdan uzak görünümüyle birçok gelin adayının tercih ettiği tasarımlardan. İnci detaylarıyla romantik bir görünüm kazanan bu gelinlikler her vücut tipine uyum sağlasa da biz bu belden yere doğru geniş açılarak inen, A etek kesimindeki gelinlikleri özellikle geniş basenlerini kamufle etmek isteyen armut vücut tipindeki gelin adaylarına öneriyoruz.

Düz Kesim İnci Gelinlikler

Düz kesim gelinliklerin modern, sade ve şık görünümünden hoşlanan gelin adayları inci işlemelerle hareketlendirilen seçeneklerinden de çok seviyor. İnci detayları bu tasarımların her bölgesinde kullanabilmek mümkün. Ancak özellikle silüeti bozmadan romantik bir görünüm yaratan, yakasında ya da etek uçlarında incilerin kullanıldığı gelinliklerin en beğendiğimiz modeller arasında olduğunu belirtmeliyiz.

Prenses Kesim İncili Gelinlik Modelleri

Gelinliğinizin hem dikkat çekici hem de romantik olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında prenses kesimli gelinlikler de yer alıyor. Özellikle tarihi mekan ve otel gibi alanlarda yapılacak düğünlerde bu tasarımları düşünebilirsiniz. Çünkü prenses kesim gelinliklerin gösterişli havası, bu mekanların ihtişamıyla uyum sağlıyor ve hoş bir görüntü yaratıyor.

Arkası İnci Düğmeli Gelinlik Modelleri

İnci detaylar gelinliğin tamamında ya da etek, gövde, yaka, kol gibi kısımlarında kullanılabiliyor. Arkası düğmeli gelinlik modellerinin en sık tercih edilen seçenekleri arasında arkası inci düğmeli modeller yer alıyor. Özellikle sırt kısmı tül kumaştan tasarımlara inci düğmeleri çok yakıştırıyoruz. İnci detayların gelinliğe romantik bir hava kattığını da söylemeden geçmeyelim.

Kolları İncili Gelinlik Modelleri

Zarif bir gelinliğe hareket katmak için kollardaki işlemelerden yararlanabilirsiniz. İnci detaylar da bu dokunuş için tercih edebileceğiniz gelinlik süslemeleri arasında yer alıyor. Özellikle sade gelinliğinize hareket ve romantik bir hava katmak için inci işlemeli kol detaylarını düşünebilirsiniz. Özellikle kolları tül kumaştan gelinliklerde inci detaylar çok hoş görünüyor.

Üstü İncili Gelinlik Modelleri

Dikkatleri vücudunuzun üst kısmına çekmek için gövdesinde inci detaylara yer verilen gelinlik modellerini tercih düşünebilirsiniz. Hareketli bir görünümse sahip olmak istiyorsanız illüzyon gövdeli, aralara inci serpiştirilmiş tasarımları tercih edebilirsiniz. Tüm bakışları ince gövdenize çekmek için gövdesinde sıralı ya da dağınık şekilde yer verilmiş incilerin bulunduğu modelleri de seçenekleriniz arasına alabilirsiniz.

İnci Kemerli Gelinlik Modelleri

Son yılların en trend tasarımları arasında kemerli gelinlik modelleri de yer alıyor. Hal böyle olunca gelinlik kemerlerinin birçok farklı seçeneğiyle de karşılaşmak mümkün. İnci kemerler de bu seçeneklerden biri. Özellikle sade kumaştan tasarımlar, incili kemerler ile hareketlendiriliyor. İnce bel bölgenizi vurgulamak için bu tasarımlar arasından seçim yapabilir zarif ve fit bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İncili Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

İncili gelinlik modellerinin fiyatlarını incelediğinizde geniş bir fiyat aralığıyla karşılaşacaksınız. Fiyat farklılıklarına neden olan bu kriterlerden de kısaca bahsedelim. Kiralama ve satın alma arasında bariz bir fiyat farkı olmasa da gelinler, bir daha kullanmayacakları bir elbiseye daha fazla para vermek istemeyebiliyorlar. Hayalinizdeki incili gelinliği uygun bir fiyata giymek isterseniz, markaların kiralık modellerine yönelebilirsiniz.

Fiyatlara etki eden faktörler arasına gelinliğin dikim şekli de yer alıyor. Gelinliğin özel dikim mi yoksa hazır model mi olduğuna göre fiyatlar değişiyor. Markaların hazır incili gelinlik modellerinden birini seçerseniz, üzerinde sadece birkaç değişiklik yapılacağı için uygun fiyatlara alabilmeniz mümkün. Ancak sıfırdan bir gelinlik dikilmesini isterseniz o noktada fiyatların yükseldiğini de bilmelisiniz.

Gelinlikte kullanılan kumaş da fiyatları etkiliyor. Örneğin, saten prenses gelinlikler, tül prenses gelinlik modellerine göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Gelinlikteki dantel çeşitleri dahi fiyatların değişmesinde bir etken. İncilerle birlikte klasik dantellerin kullanıldığı tasarımlar, Fransız dantelli incili gelinliklere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

İstediği gelinlik modelleri incili olan gelin adaylarının bilmesi gereken detaylardan bahsettik. Şimdi sırada size uygun modeli bulmak var. Bunun için bulunduğunuz sayfada yer alan birbirinden şık tasarımları inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken modeller için firmalarla iletişime geçebileceğinizi de unutmayın!