İncili Gelinlikler

Zarif, modern ve romantik! Düğününde zarafetini konuşturmak isteyen gelinlerin tercihi incili gelinliklerin en şık örnekleri burada!

Görkemli Romantik İllüzyon yaka
MLB 13
Melis Bartu

Model: MLB 13

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik V yaka
IMN 21
İmza Novia

Model: IMN 21

5.000 TL - 7.000 TL

Modern Cesur Straplez
AGA 10
Agraf Atelierr

Model: AGA 10

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
TND 16
Tuna Dikimevi By Zehra Tuna

Model: TND 16

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik V yaka
ELW 26
Ella Wedding

Model: ELW 26

5.000 TL - 7.000 TL

Modern Eteği çıkabilen V yaka
SGE 9
SG Experience Wedding

Model: SGE 9

5.000 TL - 7.000 TL

Modern Romantik İllüzyon yaka
ERM 13
Ekru Moda Evi

Model: ERM 13

7.000 TL - 10.000 TL

Romantik İllüzyon yaka
EVA 20
Evlilik Atölyesi

Model: EVA 20

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Romantik Straplez
İncili
Nurcan Ege Wedding Dress

Model: İncili

5.000 TL - 7.000 TL

Modern İllüzyon yaka
Caroline
Atelier No.7

Model: Caroline

10.000 TL - 20.000 TL

Romantik V yaka
ERM 6
Ekru Moda Evi

Model: ERM 6

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
SNM 18
Setr-i Nur Moda Tasarım

Model: SNM 18

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik V yaka
HAN 28
Hanzade Altaylı

Model: HAN 28

15.290 TL

Romantik Vintage V yaka
INC 11
İnci Wedding Dress

Model: INC 11

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Modern Hakim yaka
Mw İnci
Setr-i Nur Fatih

Model: Mw İnci

5.500 TL - 8.000 TL

Romantik U yaka
SRM 22
Sara Moda Evi

Model: SRM 22

1.000 TL - 3.000 TL

Romantik Helen V yaka
TND 1
Tuna Dikimevi By Zehra Tuna

Model: TND 1

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Straplez
İnci
Madame Amour

Model: İnci

3.000 TL - 5.000 TL

Görkemli Romantik Eteği çıkabilen Düşük omuz
ELW 7
Ella Wedding

Model: ELW 7

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Hakim yaka
LME 4
Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

Model: LME 4

2.800 TL - 3.600 TL

Romantik Helen V yaka
HAN 11
Hanzade Altaylı

Model: HAN 11

9.890 TL

Romantik Modern Straplez
VZJ 33
Vizaje Gelinlik

Model: VZJ 33

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage Romantik Hakim yaka
LME 8
Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

Model: LME 8

3.000 TL - 5.000 TL

Modern Cesur Tarlatansız Zayıf gösteren V yaka
ELW 11
Ella Wedding

Model: ELW 11

5.000 TL - 7.000 TL

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

İncili Gelinlik Nasıl Olur?

İncili gelinlik modelleri, romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının tercihi oluyor. İnci taşlar, gelinliğin tamamında kullanıldığı gibi gövde ya da etek kısmında da yer alabiliyor. Ayrıca inci düğmeli gelinlik modellerinde olduğu gibi gelinliklerin zarif detaylarını oluşturan bu küçük süslemeler, son yıllarda oldukça popüler. Yalnızca gelinlik modellerinde değil, gelin aksesuarlarında da sıkça karşımıza çıkıyor.

Minimal tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için incili sade gelinlik modelleri birebir! İster üstü işlemeli ister incili pelerinlerle hareketlendirilen sade gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Balık Kesim İnci Gelinlik Modelleri

Hem romantik hem de gösterişli bir model arıyorsanız incili balık gelinlikler tam size göre. Üstü inci işlemeli, gövdesi transparan, balık kesim gelinliklerin son yıllarda öne çıkan tasarımlar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bu modelleri kum saati vücut tipine sahip gelin adayları rahatlıkla tercih edebilir.

A Kesim İncili Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri abartıdan uzak görünümüyle birçok gelin adayının tercih ettiği tasarımlardan. İnci detaylarıyla romantik bir görünüm kazanan bu gelinlikleri geniş basenlerini kamufle etmek isteyen armut vücut tipindeki gelin adaylarına öneriyoruz.

Düz Kesim İnci Gelinlikler

Düz kesim gelinliklerin modern ve şık görünümünden hoşlanan gelin adayları inci işlemelerle hareketlendirilen seçeneklerinden de çok hoşlanıyor. Yakası ya da etek uçları incili gelinliklerle silüetinizi bozmadan romantik bir görünüm kazanabilirsiniz.

Prenses Kesim İncili Gelinlik Modelleri

Gelinliğinizin hem dikkat çekici hem de romantik olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında prenses kesimli gelinlikler de yer alıyor. Özellikle tarihi mekan ve otel gibi alanlarda yapılacak düğünlerde bu tasarımları düşünebilirsiniz.

Kullanıldığı Bölgeye Göre İncili Gelinlik Modelleri

İnci detaylar gelinliğin tamamında ya da etek, gövde, yaka, kol gibi kısımlarında kullanılabiliyor.

Arkası İnci Düğmeli Gelinlik Modelleri

Arkası düğmeli gelinlik modellerinin en sık tercih edilen seçenekleri arasında arkası inci düğmeli modeller yer alıyor. Özellikle sırt kısmı tül kumaştan tasarımlara inci düğmeleri çok yakıştırdığımızı da söyleyelim.

Kolları İncili Gelinlik Modelleri

Zarif bir gelinliğe hareket katmak için kollardaki işlemelerden yararlanabilirsiniz. Sade gelinliğinize hareket katmak için inci işlemeli kol detaylarını düşünebilirsiniz.

Üstü İncili Gelinlik Modelleri

Dikkatleri vücudunuzun üst kısmına çekmek için üstü incili gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle illüzyon gövdeli, aralara inci serpiştirilmiş bu tasarımlar, tüm bakışları ince gövdenize çekmek için ideal.

Omuzları İncili Detaylı Gelinlik Modelleri

Romantik tarzda tasarımları beğenen gelin adaylarının ilgisini çekecek incili omuz detaylarına sahip gelinlikler dikkatleri düzgün omuzlarına çekmek isteyen gelin adaylarının tercihi oluyor.

Yakası İncili Gelinlik Modelleri

Dikkatleri vücudunuzun üst bölgesine çekmek isterseniz yakası incili tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu gelinliklerin yaka kısmındaki detayları gölgede bırakmamak için toplu gelin saçı modellerine yönelebilirsiniz.

İnci Kemerli Gelinlik Modelleri

İşlemesiz sade kumaştan tasarımlar, incili kemerler ile hareketlendirilebiliyor. İnce bel bölgenizi vurgulamak için bu tasarımlar arasından seçim yapabilir zarif ve fit bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İncili Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

İncili gelinlik modellerinin fiyatlarını incelediğinizde geniş bir fiyat aralığıyla karşılaşacaksınız. Bunun nedeni ise gelinliğin kumaşı, markası, işlemeleri, dikim ya da teslim alma şekli olabilir. Fiyatlara etki eden bu kriterlerden de kısaca bahsedelim.

Gelinliğinizi satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Kiralama ve satın alma arasında bariz bir fiyat farkı olmasa da gelinler, bir daha kullanmayacakları bir elbiseye daha fazla para vermek istemeyebiliyorlar. O nedenle eğer istediğiniz incili gelinliği daha uygun bir fiyata giymek isterseniz, markaların kiralık incili gelinlik modellerine yönelebilirsiniz.

Gelinliğin özel dikim mi yoksa hazır model mi olduğuna göre de fiyatlar değişiyor. Markaların hazır incili gelinlik modellerinden birini seçerseniz, üzerinde sadece birkaç değişiklik yapılacağı için uygun fiyatlara alabilmeniz mümkün. Ancak sıfırdan bir gelinlik dikilmesini isterseniz o noktada fiyatların yükseldiğini de bilmelisiniz.

Gelinlikte kullanılan kumaş da fiyatları etkiliyor. Örneğin, saten prenses gelinlikler, tül prenses gelinlik modellerine göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Gelinlikteki dantel çeşitleri dahi fiyatların değişmesinde bir etken. İncilerle birlikte klasik dantellerin kullanıldığı tasarımlar, Fransız dantelli incili gelinliklere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

İstediği gelinlik modelleri incili olan gelin adaylarının bilmesi gereken detaylardan bahsettik. Şimdi sırada size uygun modeli bulmak var. Bunun için bulunduğunuz sayfada yer alan birbirinden şık tasarımları inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken modeller için firmalarla iletişime geçebileceğinizi de unutmayın!