İncili Gelinlikler

Zarif, modern ve romantik! Düğününde zarafetini konuşturmak isteyen gelinlerin tercihi incili gelinliklerin en şık örnekleri burada!

Sade Romantik Straplez
Nurcan Ege Wedding Dress İncili Model
Nurcan Ege Wedding Dress

Nurcan Ege Wedding Dress İncili Model

5.000 TL - 7.000 TL

İncele
Sade Modern Hakim yaka
Setr-i Nur Fatih - MW İNCİ
Setr-i Nur Fatih

Setr-i Nur Fatih - MW İNCİ

5.500 TL - 8.000 TL

İncele
Romantik Straplez
Madame Amour İnci
Madame Amour

Madame Amour İnci

3.000 TL - 5.000 TL

İncele
Romantik Modern Straplez
Vizaje Gelinlik 33
Vizaje Gelinlik

Vizaje Gelinlik 33

5.000 TL - 7.000 TL

İncele
Romantik U yaka
Sara Moda Evi 22
Sara Moda Evi

Sara Moda Evi 22

1.000 TL - 3.000 TL

İncele
Romantik Uzun gösteren Zayıf gösteren V yaka
Pınar Bent 127
Pınar Bent

Pınar Bent 127

3.000 TL - 5.000 TL

İncele
Sade Vintage Romantik Helen V yaka
Pınar Bent - İncili ve Taşlı Helen Gelinlik
Pınar Bent

Pınar Bent - İncili ve Taşlı Helen Gelinlik

5.000 TL - 7.000 TL

İncele
Romantik Modern İllüzyon yaka
Altın İğne 23
Altın İğne

Altın İğne 23

3.000 TL - 5.000 TL

İncele
Tesettür Hakim yaka
Mahidevran Nazan Güner - Melina
Mahidevran Nazan Güner

Mahidevran Nazan Güner - Melina

4.250 TL - 6.250 TL

İncele
Görkemli Romantik Kışlık Uzun gösteren Hakim yaka
Hayal 16-020
Hayal Moda Evi

Hayal 16-020

3.500 TL - 7.000 TL

İncele
Romantik Modern V yaka
DS MODA05
Dilara Sultan Modaevi

DS MODA05

4.500 TL - 6.000 TL

İncele
Görkemli Romantik Uzun gösteren Zayıf gösteren Bisiklet yaka
Mine Ertuğrul Atelier 21
Mine Ertuğrul Atelier

Mine Ertuğrul Atelier 21

7.000 TL - 10.000 TL

İncele
Romantik Görkemli Straplez
Kasr-ı Saadet Gelinlik 5
Kasr-ı Saadet Gelinlik

Kasr-ı Saadet Gelinlik 5

5.000 TL - 7.000 TL

İncele
Sade Modern Straplez
Begüm Bridal Design House - Harper
Begüm Salihoğlu

Begüm Bridal Design House - Harper

7.000 TL - 10.000 TL

İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle

İncili Gelinlik Modeli

İncili gelinlik modelleri, romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının tercihi oluyor. İnci taşlar, gelinliğin tamamında kullanıldığı gibi gövde ya da etek kısmında da yer alabiliyor. Ayrıca inci düğmeli gelinlik modellerinde olduğu gibi gelinliklerin zarif detaylarını oluşturan bu küçük süslemeler, son yıllarda oldukça popüler. Yalnızca gelinlik modellerinde değil, gelin aksesuarlarında da sıkça karşımıza çıkıyor.

İncili Tüy Detaylı Gelinlik Modeli

Romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adayları bu modele bayılacak! Tüy detaylar ve incilerin kullanıldığı bu zarif modeli, ister düğününde ister düğün sonrası yapılacak after partide giyebilirsin.

İnci İşlemeli Gelinlik Modeli

İnci taşlı gelinlik modelleri her tarzda ve kesimdeki seçenekleriyle gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Minimal tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için sade gelinlik modelleri, bu modelde olduğu gibi incili pelerinler gibi aksesuarlarla hareketlendirilebiliyor.

Straplez Yaka İncili Gelinlik Modeli

Aslı Kongel'in modern tasarımlarını incelediniz mi? İşlemeli gelinliklere modern bir yorum katan firma da incili tasarımları bulabileceğin firmalar arasında!

Arkası İnci Düğmeli Gelinlik Modeli

Modern ve zarif tasarımlarıyla dikkat çeken İstanbul gelinlik firmalarından Derya Çelebi'nin inci düğmeli bu tasarımı sence de çok şık değil mi? Kabarık olmayan, sade tasarımlı, inci düğmeli, tüy detaylı bu model, ilkbahar ve yaz düğünleri için uygun gelinlikler arasında.

Sade İncili Gelinlik Modeli

İşlemesiz, sade kumaştan tasarlanan bu düz kesim gelinlik, hayal tül üzerine işlenen inci taşlara sahip yaka ve kol modeli ile oldukça zarif ve şık görünüyor. Sade bir gelinlik arayışındaysan bu model tam sana göre!

Uzun Kollu İncili Gelinlik Modeli

Gülşen Pehlivan Modaevi farklı tasarımlarıyla dikkat çeken gelinlik firmalarından. İncili detaylarına metalik işlemelerin eşlik ettiği bu gelinlik de firmanın en tarz gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Firmanın tasarımlarına mutlaka göz atmanı öneriyoruz.

Balık Kesim İnci Gelinlik Modeli

Hem romantik hem de gösterişli bir model arıyorsan bu tasarım gibi balık kesim inci gelinlik modelleri tam sana göre! Üstü inci işlemeli, gövdesi transparan, balık kesim bu modeli kum saati vücut tipine sahip gelin adayları rahatlıkla tercih edebilir.

Üstü İncili Gelinlik Modeli

Şişli gelinlik firmalarından Weddies, birbirinden şık, sade tasarımlı, incili gelinlik modellerini gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Sen de bu model gibi sade ve incili gelinlikleri nerede bulabilirim diye merak ediyorsan firmanın tasarımlarına mutlaka göz atmalısın!

A Etek Kesim İncili Gelinlik Modeli

Geniş omuzlarını ön plana çıkarabileceğin modern ve zarif bir gelinlik arıyorsan bu tasarım ilgini çekebilir.

İllüzyon Gövdeli İnci İşlemeli Gelinlik Modeli

Sık inci işlemelerin kullanıldığı transparan gövdeye sahip bu gelinlik, kulüp ve davet alanları gibi gösterişli mekanlarda yapılacak bir düğün için ideal. Gelinliğin üst kısmı hareketli olduğu için saçlarını toplamanı ve aksesuar olarak yalnızca küpe takmanı öneriyoruz.

Mini İncili Gelinlik Modeli

Tamamı inci işlemeli tülden tasarlanan bu sevimli mini gelinlik, omuzlarına ve bacaklarına güvenen gelin adayları için ideal. Öpücük yakalı, balon kollu bu modelin after parti için de uygun olduğunu söyleyelim.

Omuz Detaylı İncili Gelinlik Modeli

Romantik tarzda tasarımları beğenen gelin adaylarının ilgisini çekecek bir model var sırada. Katlı tüllerden omuz detayı ve taş işlemeleri ile hareketli ve göz alıcı bir görünüme sahip olan bu A kesim gelinliği, armut vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz.

Yakası İncili Gelinlik Modeli

Yaka ve omuz kısmı sıralı incilerden oluşan bu düşük omuzlu, sade gelinlik modelini ister düğününde ister nikah töreninde giyebilirsin. Son yılların en trend aksesuarlarından olan incili gelin taçları ile bu zarif tasarımı tamamlayabilirsin.

İnci Kemerli Gelinlik Modeli

İşlemesiz sade kumaştan tasarımı, incili kemer ile hareketlendirilen bu zarif model, uzun bishop kolları ile sonbahar düğünleri için ideal. Minimal ve bohem tasarımlardan hoşlanıyorsan bu gelinlik tam senlik!

A Kesim İncili Gelinlik Modeli

Üç boyutlu aplikeleri ve inci taşları ile gösterişli tasarımları beğenen gelin adaylarına hitap eden A kesim gelinliği, tarihi mekan ve otel gibi ihtişamlı alanlarda yapılacak düğünlerde tercih edebilirsin.

Düşük Omuzlu İncili Gelinlik Modeli

Kabarık gelinliklerle ilgilenen gelin adayları için de birbirinden şık incili gelinlik modelleri bulunuyor. Tamamı inci işlemeli tüllerden tasarlanan bu düşük kollu, prenses kesim incili gelinlik, üst vücudu uzun gelin adayları tarafından tercih edilebilir.

İncili Sade Gelinlik Modeli

İp askılı sade beyaz bir elbise üzerine inci işlemeli tülle hareketlendirilen bu gelinlik, ilkbahar ve yaz aylarında yapılacak romantik tarzda bir kır düğünü için ideal. Bu modeli, örgülü topuz modelleri ile kombinleyebilir, zarif tarzını ortaya koyabilirsin.

İspanyol Kollu İncili Gelinlik Modeli

Düğününde modern tasarımlı bir gelinlik giymek istiyorsan geometrik desenli modellere yönelebilirsin. Desenlerin arasına serpiştirilen inciler ve İspanyol kolları ile hareketlendirilen bu yırtmaçlı gelinliğin kulüp ve davet alanlarında yapılacak düğünler için uygun olduğunu da belirtelim.

Derin V Yakalı İncili Gelinlik Modeli

"Gelinliğim aynı anda hem sade hem de göz alıcı olsun" diyorsan küçük detaylara sahip, az kabarık modellere yönelebilirsin. Sade straplez elbisenin üzerinde kullanılan inci işlemeli tül ile tamamlandığı, V göğüs dekolteli bu modeli otel düğünlerinde giyebilirsin.

Az Kabarık İncili Gelinlik Modeli

A kesim gelinlik modelleri abartıdan uzak görünümüyle birçok gelin adayının tercih ettiği tasarımlardan. Tül omuz detaylı kolsuz tasarımı ile ilkbahar ve yaz düğünleri için ideal olan bu modelin, inci detaylarıyla kır düğünlerine çok yakışacağını da söylemeden geçmeyelim.