İncili Gelinlikler

Zarif, modern ve romantik! Düğününde zarafetini konuşturmak isteyen gelinlerin tercihi incili gelinliklerin en şık örnekleri burada!

Sade Modern Hakim yaka
Mw İnci
Setr-i Nur Fatih

Model: Mw İnci

5.500 TL - 8.000 TL

Sade Romantik Straplez
İncili
Nurcan Ege Wedding Dress

Model: İncili

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage Bohem Tarlatansız Bisiklet yaka
PRY 18
Piraye Vera By Sevil Özaşan

Model: PRY 18

7.000 TL - 10.000 TL

Görkemli Bisiklet yaka
NEW 12
New In Style Moda Evi

Model: NEW 12

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik U yaka
SRM 22
Sara Moda Evi

Model: SRM 22

1.000 TL - 3.000 TL

Romantik Straplez
İnci
Madame Amour

Model: İnci

3.000 TL - 5.000 TL

Romantik Uzun gösteren Zayıf gösteren V yaka
PIB  127
Pınar Bent

Model: PIB 127

3.000 TL - 5.000 TL

Romantik Modern Straplez
VZJ 33
Vizaje Gelinlik

Model: VZJ 33

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Vintage Romantik Helen V yaka
İncili ve Taşlı Helen
Pınar Bent

Model: İncili ve Taşlı Helen

5.000 TL - 7.000 TL

Modern Sade Cesur Tarlatansız V yaka
PIB Balık 2
Pınar Bent

Model: PIB Balık 2

7.000 TL - 15.000 TL

Klasik Modern Sade Romantik V yaka
Agraf A2
Agraf Atelierr

Model: Agraf A2

4.500 TL - 6.000 TL

Romantik Modern İllüzyon yaka
ALT 23
Altın İğne

Model: ALT 23

3.000 TL - 5.000 TL

Görkemli Romantik V yaka
ARW 14
Arus Weding

Model: ARW 14

5.000 TL - 7.000 TL

Görkemli Romantik Kışlık Uzun gösteren Hakim yaka
16-020
Hayal Moda Evi

Model: 16-020

3.500 TL - 7.000 TL

Klasik Romantik Modern Cesur Uzun gösteren Düşük omuz
AHÖ 1
Ahmet Özceyhan Moda Tasarım

Model: AHÖ 1

7.000 TL - 15.000 TL

Görkemli Klasik Romantik Straplez
AHÖ 2
Ahmet Özceyhan Moda Tasarım

Model: AHÖ 2

7.000 TL - 15.000 TL

Tesettür Hakim yaka
Melina
Mahidevran Nazan Güner

Model: Melina

4.250 TL - 6.250 TL

Görkemli Romantik V yaka
ARW 5
Arus Weding

Model: ARW 5

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Modern V yaka
DSM 5
Dilara Sultan Modaevi

Model: DSM 5

4.500 TL - 6.000 TL

Görkemli Romantik Uzun gösteren Zayıf gösteren Bisiklet yaka
MNE 21
Mine Ertuğrul Atelier

Model: MNE 21

7.000 TL - 10.000 TL

Romantik Görkemli Straplez
KSG 5
Kasr-ı Saadet Gelinlik

Model: KSG 5

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Modern Straplez
Harper
Begüm Salihoğlu

Model: Harper

7.000 TL - 10.000 TL

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

İncili Gelinlik Nasıl Olur?

İncili gelinlik modelleri, romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının tercihi oluyor. İnci taşlar, gelinliğin tamamında kullanıldığı gibi gövde ya da etek kısmında da yer alabiliyor. Ayrıca inci düğmeli gelinlik modellerinde olduğu gibi gelinliklerin zarif detaylarını oluşturan bu küçük süslemeler, son yıllarda oldukça popüler. Yalnızca gelinlik modellerinde değil, gelin aksesuarlarında da sıkça karşımıza çıkıyor.

Minimal tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için incili sade gelinlik modelleri birebir! İster üstü işlemeli ister incili pelerinlerle hareketlendirilen sade gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Balık Kesim İnci Gelinlik Modelleri

Hem romantik hem de gösterişli bir model arıyorsanız incili balık gelinlikler tam size göre. Üstü inci işlemeli, gövdesi transparan, balık kesim gelinliklerin son yıllarda öne çıkan tasarımlar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bu modelleri kum saati vücut tipine sahip gelin adayları rahatlıkla tercih edebilir.

A Kesim İncili Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri abartıdan uzak görünümüyle birçok gelin adayının tercih ettiği tasarımlardan. İnci detaylarıyla romantik bir görünüm kazanan bu gelinlikleri geniş basenlerini kamufle etmek isteyen armut vücut tipindeki gelin adaylarına öneriyoruz.

Düz Kesim İnci Gelinlikler

Düz kesim gelinliklerin modern ve şık görünümünden hoşlanan gelin adayları inci işlemelerle hareketlendirilen seçeneklerinden de çok hoşlanıyor. Yakası ya da etek uçları incili gelinliklerle silüetinizi bozmadan romantik bir görünüm kazanabilirsiniz.

Prenses Kesim İncili Gelinlik Modelleri

Gelinliğinizin hem dikkat çekici hem de romantik olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında prenses kesimli gelinlikler de yer alıyor. Özellikle tarihi mekan ve otel gibi alanlarda yapılacak düğünlerde bu tasarımları düşünebilirsiniz.

Kullanıldığı Bölgeye Göre İncili Gelinlik Modelleri

İnci detaylar gelinliğin tamamında ya da etek, gövde, yaka, kol gibi kısımlarında kullanılabiliyor.

Arkası İnci Düğmeli Gelinlik Modelleri

Arkası düğmeli gelinlik modellerinin en sık tercih edilen seçenekleri arasında arkası inci düğmeli modeller yer alıyor. Özellikle sırt kısmı tül kumaştan tasarımlara inci düğmeleri çok yakıştırdığımızı da söyleyelim.

Kolları İncili Gelinlik Modelleri

Zarif bir gelinliğe hareket katmak için kollardaki işlemelerden yararlanabilirsiniz. Sade gelinliğinize hareket katmak için inci işlemeli kol detaylarını düşünebilirsiniz.

Üstü İncili Gelinlik Modelleri

Dikkatleri vücudunuzun üst kısmına çekmek için üstü incili gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle illüzyon gövdeli, aralara inci serpiştirilmiş bu tasarımlar, tüm bakışları ince gövdenize çekmek için ideal.

Omuzları İncili Detaylı Gelinlik Modelleri

Romantik tarzda tasarımları beğenen gelin adaylarının ilgisini çekecek incili omuz detaylarına sahip gelinlikler dikkatleri düzgün omuzlarına çekmek isteyen gelin adaylarının tercihi oluyor.

Yakası İncili Gelinlik Modelleri

Dikkatleri vücudunuzun üst bölgesine çekmek isterseniz yakası incili tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu gelinliklerin yaka kısmındaki detayları gölgede bırakmamak için toplu gelin saçı modellerine yönelebilirsiniz.

İnci Kemerli Gelinlik Modelleri

İşlemesiz sade kumaştan tasarımlar, incili kemerler ile hareketlendirilebiliyor. İnce bel bölgenizi vurgulamak için bu tasarımlar arasından seçim yapabilir zarif ve fit bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İncili Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

İncili gelinlik modellerinin fiyatlarını incelediğinizde geniş bir fiyat aralığıyla karşılaşacaksınız. Bunun nedeni ise gelinliğin kumaşı, markası, işlemeleri, dikim ya da teslim alma şekli olabilir. Fiyatlara etki eden bu kriterlerden de kısaca bahsedelim.

Gelinliğinizi satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Kiralama ve satın alma arasında bariz bir fiyat farkı olmasa da gelinler, bir daha kullanmayacakları bir elbiseye daha fazla para vermek istemeyebiliyorlar. O nedenle eğer istediğiniz incili gelinliği daha uygun bir fiyata giymek isterseniz, markaların kiralık incili gelinlik modellerine yönelebilirsiniz.

Gelinliğin özel dikim mi yoksa hazır model mi olduğuna göre de fiyatlar değişiyor. Markaların hazır incili gelinlik modellerinden birini seçerseniz, üzerinde sadece birkaç değişiklik yapılacağı için uygun fiyatlara alabilmeniz mümkün. Ancak sıfırdan bir gelinlik dikilmesini isterseniz o noktada fiyatların yükseldiğini de bilmelisiniz.

Gelinlikte kullanılan kumaş da fiyatları etkiliyor. Örneğin, saten prenses gelinlikler, tül prenses gelinlik modellerine göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Gelinlikteki dantel çeşitleri dahi fiyatların değişmesinde bir etken. İncilerle birlikte klasik dantellerin kullanıldığı tasarımlar, Fransız dantelli incili gelinliklere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

İstediği gelinlik modelleri incili olan gelin adaylarının bilmesi gereken detaylardan bahsettik. Şimdi sırada size uygun modeli bulmak var. Bunun için bulunduğunuz sayfada yer alan birbirinden şık tasarımları inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken modeller için firmalarla iletişime geçebileceğinizi de unutmayın!