Kırık Beyaz Gelinlikler

Firmaları Göster
Callido
Behiye Gelinlik ve Modaevi
Romantik Straplez
5.000 TL - 7.000 TL
Kare Yaka Prense Model Gelinlik
Gelinlik Worlds
Görkemli Kare yaka
18.000 TL - 25.000 TL
Helen Gelinlik
Zeliza Moda Evi
Helen Düşük omuz
6.999 TL - 8.999 TL
Şebnem Sönmez 47
Şebnem Sönmez
Modern Straplez
7.000 TL - 10.000 TL
79053
Maxxen Angel Wedding Dress
Romantik Straplez
10.000 TL - 15.000 TL
Balık
Pınar Bent
Vintage Modern Cesur Zayıf gösteren Boyundan bağlamalı
18.000 TL - 20.000 TL
SDY 24
Sude Yağmur Moda Evi
Tesettür Hakim yaka
3.000 TL - 5.000 TL
SDY 22
Sude Yağmur Moda Evi
Romantik Kare yaka
3.000 TL - 5.000 TL
NSM 3
Nisse Moda
Romantik Bisiklet yaka
5.000 TL - 7.000 TL
FMD 4
Filiz Sert Wedding Dress
Romantik Klasik V yaka
5.500 TL - 9.000 TL
Celine Balık Model Gelinlik
Mediha Cambaz
Vintage Bohem Cesur Bisiklet yaka
46.243,03 TL
Pileli Prenses
Pınar Bent
Görkemli V yaka
25.000 TL - 30.000 TL
Şifon Helen
İstanbul Gelinlik ve Moda Evi
Sade Vintage V yaka
13.000 TL - 15.000 TL
79051
Maxxen Angel Wedding Dress
Romantik V yaka
10.000 TL - 15.000 TL
YYT 3
Yeşim Yücetürün Sposa
Romantik İllüzyon yaka
11.000 TL - 15.500 TL
79048
Maxxen Angel Wedding Dress
Klasik V yaka
15.000 TL - 20.000 TL
YYT 6
Yeşim Yücetürün Sposa
Romantik İllüzyon yaka
8.000 TL - 11.000 TL
Prenses Gelinlik
Pınar Bent
Görkemli Kayık yaka
20.000 TL - 28.000 TL
Jasmine
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
Helen Spor Tarlatansız Zayıf gösteren Uzun gösteren Romantik V yaka
39.083,76 TL
EVS 6
Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye
Romantik Helen Kayık yaka
8.500 TL - 12.000 TL
CSS 8
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
Bohem Romantik V yaka
5.000 TL - 7.000 TL
SDY 23
Sude Yağmur Moda Evi
Vintage Helen Halter yaka
3.000 TL - 5.000 TL
Alice Şifon Balon Kollu Düz Kesim Gelinlik
Mediha Cambaz
Vintage Romantik Uzun gösteren V yaka
27.176 TL
Celine Balık Model Gelinlik
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
Vintage Bohem Romantik Modern Helen Cesur Spor Tarlatansız İki parça Eteği çıkabilen Zayıf gösteren Uzun gösteren Bisiklet yaka
46.243,03 TL
Benzer Modelleri Bul

Beğendiğin gelinliğin benzerini bul!

"Tam benlik" dediğin gelinlik fotoğraflarını yükle, benzer modelleri anında listele!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kırık Beyaz Gelinlik - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Modeller

Kırık Beyaz Gelinlikler

Beyaz gelinliklerin farklı tonlarda seçenekleri bulunuyor. Kırık beyaz ten renginizi ısıtır, yumuşatır ve özellikle soluk tenli gelin adaylarında çok daha iyi bir görünüm sağlar. Kırık beyazın fildişi gibi pek çok farklı tonu vardır. Bunlardan bazıları sarıya oldukça yakındır. O yüzden oldukça fazla ve farklı tonlarda gelinlik deneyip size en yakışan tonu bulmaya çalışabilirsiniz.

En Trend Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Son yıllarda düğün trendleri üzerinde sadeleşme akımının ciddi bir etkisi olduğu görülüyor. Bu durum gelinlik modelleri üzerinde de etkisini gösteriyor. Birçok farklı tarz ve kesimde kırık beyaz sade gelinlik modelleri en moda tasarımlar arasında yer buluyor. Bu tasarımlara kısaca değinelim.

Kırık Beyaz Sade Gelinlik Modelleri

Kırık beyaz sade gelinlik modellerinin uzun süre modası geçmeyecek gibi görünüyor. Sade gelinlik denince akla ilk olarak kabarık olmayan düz gelinlikler geliyor. İhtişamlı tasarımlardan hoşlanmayan gelinler sade etekli tasarımlara yöneliyor. Sade gelinlikler eteği kabarık olmayan modellerle sınırlı değil. İşlemesiz kumaştan minimalist tasarımlar da kırık beyaz sade gelinlikler arasında son yıllarda öne çıkan modellerden.

Kırık Beyaz Saten Gelinlik Modelleri

En trend gelinlik modelleri arasında saten kırık beyaz gelinlikler de yer alıyor. Özellikle tamamı işlemesiz sade saten gelinlikler hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunuyor. Saten kumaşın kendiliğinden sahip olduğu ışıltılı görüntü, işlemelere ihtiyaç duymadan, dikkat çekici bir görüntü vadediyor.

Mevsime göre ince ya da kalın saten gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Vücut tipinize göre kırık beyaz saten kumaştan A, prenses, balık ya da düz etek kesimine sahip modelleri değerlendirebilirsiniz. Bu tasarımlardan kırık beyaz, fildişi gibi tonlardaki A kesim ve balık kesim gelinliklerin en yeni trendler arasında yer bulduğunu söyleyebiliriz.

Kırık Beyaz Balık Gelinlik Modelleri

Sahip olduğu iddialı görünümle balık kesim gelinliklerin modası hiç geçmiyor. Bu gelinliklerin ipek, mikado, saten gibi kumaşlardan sade modellerinin trendler arasında olduğunu söyleyebiliriz ancak daha ihtişamlı bir görünüm isteyenler için etek kısmı katlı ve kabarık seçeneklerinin de en moda gelinlikler arasında olduğunu ekleyelim.

Organizasyon Türüne Göre Kırık Beyaz Gelinlikler

Kırık beyaz gelinlik modellerinin farklı tasarıma sahip seçenekleri, farklı organizasyonlar için tercih edilebiliyor. Peki hangi organizasyon için hangi kırk gelinlik uygun olur diye merak edenler için hemen anlatalım: After partiler için hareketli tasarıma sahip kırık beyaz kısa gelinlik modellerini öneriyoruz. İncili, taşlı, püsküllü ya da fırfırlı gibi hareketli kısa gelinlikler after partilerin eğlenceli havasına uyum sağlıyor.

Save the date, gelin-damat çekimleri, trash day gibi özel anlar için kırık beyaz gelin elbisesi modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Hem zarif görünüm hem de rahat hareket etme imkanı sunması gibi nedenlerle tercih edilen bu tasarımların evden çıkış merasimi için uygun olduğunu da belirtelim. Tarzınıza göre dantelli, volanlı ya da tamamı sade elbise gelinlikler arasından seçim yapabilirsiniz.

Restoranlar, kulüpler ve davet alanları gibi samimi ve elegant düğünlere kırık beyaz düz gelinlik modelleri uyum sağlıyor. Özellikle işlemesiz, sade kumaştan düz gelinliklerin bu mekanlarda giyilebilecek modern ve şık seçenekler olduğunu söylememiz mümkün. Bu tasarımları, minimal takılar, stiletto ya da ince bantlı gelin ayakkabıları gibi sade aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.

Kırık beyaz kısa gelinlik modelleri rahat hareket etme imkanı sunması nedeniyle gelin alma, nikah ve after parti gibi organizasyonlar için sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Nikah merasimleri için kalem ya da çan etekli kısa gelinliklerle etek ve ceketli kırık beyaz mini gelinliklerin uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Kırık beyaz gelinlik modellerine ilişkin detaylara yer verdik. Artık size en uygun modeli nasıl seçebileceğinizi biliyorsunuz. Bu bilgiler ışığında bulunduğunuz sayfada yer alan gelinlik modellerini, istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken ve size çok yakışacağını düşündüğünüz ürünler için vakit kaybetmeden firmalarla iletişime geçmeyi de unutmayın.