Kırık Beyaz Gelinlikler

Her ten rengiyle uyum sağlayan kırık beyaz gelinlikleri hemen incele!

Tesettür Hakim yaka
Hilal
Tuna Dikimevi By Zehra Tuna

Model: Hilal

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
SNM 30
Setr-i Nur Moda Tasarım

Model: SNM 30

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
SDY 24
Sude Yağmur Moda Evi

Model: SDY 24

3.000 TL - 5.000 TL

Romantik Bohem Degaje yaka
MDC 3
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

Model: MDC 3

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Bisiklet yaka
ZGM 13
Zümrüt Gelinlik Moda Evi

Model: ZGM 13

3.000 TL - 5.000 TL

Romantik Straplez
Callido
Behiye Gelinlik ve Modaevi

Model: Callido

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Modern V yaka
WHM 1
White House Moda Evi

Model: WHM 1

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage Hakim yaka
AGA 11
Agraf Atelierr

Model: AGA 11

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
Firuze
Setr-i Nur Gelinlik Kayseri

Model: Firuze

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Vintage V yaka
ELW 30
Ella Wedding

Model: ELW 30

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik İllüzyon yaka
EVA 20
Evlilik Atölyesi

Model: EVA 20

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Tarlatansız Düşük omuz
Banu
Nurcan Ege Wedding Dress

Model: Banu

7.000 TL - 10.000 TL

Modern Sade V yaka
EVA 19
Evlilik Atölyesi

Model: EVA 19

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
SNF 8
Setr-i Nur Fatih

Model: SNF 8

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik V yaka
IMN 21
İmza Novia

Model: IMN 21

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Straplez
MLB 10
Melis Bartu

Model: MLB 10

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Kare yaka
SDY 22
Sude Yağmur Moda Evi

Model: SDY 22

3.000 TL - 5.000 TL

Romantik Modern Straplez
VZJ 1
Vizaje Gelinlik

Model: VZJ 1

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage Romantik Cesur Hakim yaka
AGA 8
Agraf Atelierr

Model: AGA 8

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
TND 19
Tuna Dikimevi By Zehra Tuna

Model: TND 19

5.000 TL - 7.000 TL

Görkemli Kare yaka
Kare Yaka Görkemli
Pınar Bent

Model: Kare Yaka Görkemli

7.000 TL - 10.000 TL

Tesettür Hakim yaka
SNF 7
Setr-i Nur Fatih

Model: SNF 7

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage Helen Halter yaka
SDY 23
Sude Yağmur Moda Evi

Model: SDY 23

3.000 TL - 5.000 TL

Modern Helen Straplez
AGA 9
Agraf Atelierr

Model: AGA 9

5.000 TL - 7.000 TL

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

Kırık Beyaz Gelinlikler

Beyaz gelinliklerin farklı tonlarda seçenekleri bulunuyor. Beyazın daha kremsi tonları, pek çok gelin adayı için daha doğru bir tercih olacaktır. Kırık beyaz ten renginizi ısıtır, yumuşatır ve özellikle soluk tenli gelin adaylarında çok daha iyi bir görünüm sağlar. Kırık beyazın fildişi gibi pek çok farklı tonu vardır. Bunlardan bazıları sarıya oldukça yakındır. O yüzden oldukça fazla ve farklı tonlarda gelinlik deneyip size en yakışan tonu bulmaya çalışabilirsiniz.

En Trend Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Son yıllarda düğün trendleri üzerinde sadeleşme akımının ciddi bir etkisi olduğu görülüyor. Bu durum gelinlik modelleri üzerinde de etkisini gösteriyor. Birçok farklı tarz ve kesimde kırık beyaz sade gelinlik modelleri en moda tasarımlar arasında yer buluyor. Bu tasarımlara kısaca değinelim.

Kırık Beyaz Sade Gelinlik Modelleri

Kırık beyaz sade gelinlik modellerinin uzun süre modası geçmeyecek gibi görünüyor. Sade gelinlik denince akla ilk olarak kabarık olmayan düz gelinlikler geliyor. İhtişamlı tasarımlardan hoşlanmayan gelinler sade etekli tasarımlara yöneliyor. Sade gelinlikler eteği kabarık olmayan modellerle sınırlı değil. İşlemesiz kumaştan minimalist tasarımlar da kırık beyaz sade gelinlikler arasında son yıllarda öne çıkan modellerden. Bu gelinliklerden vücut tipinize göre farklı etek kesimlerine uygun modelleri seçebilirsiniz.

Kırık Beyaz Saten Gelinlik Modelleri

En trend gelinlik modelleri arasında saten kırık beyaz gelinlikler de yer alıyor. Özellikle tamamı işlemesiz sade saten gelinlikler hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunuyor. Saten kumaşın kendiliğinden sahip olduğu ışıltılı görüntü, işlemelere ihtiyaç duymadan, dikkat çekici bir görüntü vadediyor.

Mevsime göre ince ya da kalın saten gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Vücut tipinize göre kırık beyaz saten kumaştan A, prenses, balık ya da düz etek kesimine sahip modelleri değerlendirebilirsiniz. Bu tasarımlardan kırık beyaz, fildişi gibi tonlardaki A kesim ve balık kesim gelinliklerin en yeni trendler arasında yer bulduğunu söyleyebiliriz.

Kırık Beyaz Balık Gelinlik Modelleri

Sahip olduğu iddialı görünümle balık kesim gelinliklerin modası hiç geçmiyor. Bu gelinliklerin ipek, mikado, saten gibi kumaşlardan sade modellerinin trendler arasında olduğunu söyleyebiliriz ancak daha ihtişamlı bir görünüm isteyenler için etek kısmı katlı ve kabarık seçeneklerinin de en moda gelinlikler arasında olduğunu ekleyelim.

Balık kesim gelinlikleri kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına önerdiğimizi de eklemeden geçmeyelim. Balık gelinliklerin dar yapısının, rahat hareket imkanı sunmayacağından endişe eden gelinlere ise kırık beyaz yarım balık gelinlikleri öneriyoruz.

Organizasyon Türüne Göre Kırık Beyaz Gelinlikler

Kırık beyaz gelinlik modellerinin farklı tasarıma sahip seçenekleri, farklı organizasyonlar için tercih edilebiliyor. Peki hangi organizasyon için hangi kırk gelinlik uygun olur diye merak edenler için hemen anlatalım:

Fotoğraf Çekimleri İçin Kırık Beyaz Gelinlik Elbise Modelleri

Save the date, gelin-damat çekimleri, trash day gibi özel anlar için kırık beyaz gelin elbisesi modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Hem zarif görünüm hem de rahat hareket etme imkanı sunması gibi nedenlerle tercih edilen bu tasarımların evden çıkış merasimi için uygun olduğunu da belirtelim. Tarzınıza göre dantelli, volanlı ya da tamamı sade elbise gelinlikler arasından seçim yapabilirsiniz.

Samimi Düğünlere Düz Kırık Beyaz Gelinlikler

Restoranlar, kulüpler ve davet alanları gibi samimi ve elegant düğünlere kırık beyaz düz gelinlik modelleri uyum sağlıyor. Özellikle işlemesiz, sade kumaştan düz gelinliklerin bu mekanlarda giyilebilecek modern ve şık seçenekler olduğunu söylememiz mümkün. Bu tasarımları, minimal takılar, stiletto ya da ince bantlı gelin ayakkabıları gibi sade aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.

Nikah Törenleri ve After Parti İçin Kırık Beyaz Kısa Gelinlikler

Kırık beyaz kısa gelinlik modelleri rahat hareket etme imkanı sunması nedeniyle gelin alma, nikah ve after parti gibi organizasyonlar için sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Nikah merasimleri için kalem ya da çan etekli kısa gelinliklerle etek ve ceketli kırık beyaz mini gelinliklerin uygun olduğunu söyleyebiliriz.

After partiler için de hareketli tasarıma sahip kırık beyaz kısa gelinlik modellerini öneriyoruz. İncili, taşlı, püsküllü ya da fırfırlı gibi hareketli kısa gelinlikler after partilerin eğlenceli havasına uyum sağlıyor.

Kırık beyaz gelinlik modellerine ilişkin detaylara yer verdik. Size uygun tasarımları bulmak için bulunduğunuz sayfada yer alan gelinlik modellerini inceleyebilir, ilginizi çeken ürünler için firmalarla iletişime geçebilirsiniz.