Alyans ve Takı

Kıbrıs Alyans ve Takı Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Alyans Nasıl Seçilmeli?

Alyans müstakbel eşiniz ile birbirinize bağlılığınızı ve sevginizi gösteren en şık ve zarif göstergelerden biridir. Böylesi bir anlamı olan ve belki de yıllarca takacağınız alyansı seçerken ince eleyip sık dokumalısınız. Baştan planınızı iyi yapmalı, alyans alışverişi için bütçenizi doğru belirlemelisiniz. Bu sayede alyans dışındaki diğer düğün alışverişleriniz sırasında sıkışmazsınız. Alyans seçiminde üzerinde durulması gereken bir başka önemli nokta, yüzüğü tam parmağınıza göre aldığınızdan emin olmanızdır. Alyansınız ne parmağınızı çok sıkacak kadar dar, ne de parmağınızdan düşecek kadar geniş olmalı. Alyansın boyutu da önemlidir. Çok büyük ve ağır yüzükler bir süre sonra parmağınızda rahatsızlık yaratır. Ayrıca bu tarz yüzükleri küçük ve narin eli olanlara da önermiyoruz. Eğer tektaş yüzük kullanacaksanız, yüzüğünüzün alyansınız ile uyumlu olması çok önemlidir. Tektaşınız beyaz altın ise alyansınızı da aynı şekilde tercih etmeniz, ahenkli bir görüntü açısından gereklidir.

Yüzük seçerken yalnızca altın alyans modelleri ile sınırlı olduğunuzu düşünmeyin. Gümüş, platin, titanyum, çelik olmak üzere pek çok farklı materyalden yüzüğü piyasada bulmak mümkündür. Eğer seçiminizi altından yana yapacaksanız, altının da sarı, beyaz ve rose olmak üzere farklı renkleri vardır. Altının rengi kullanılan alaşımın miktarına göre değişir.

Altın fiyatları veya tektaş fiyatlarına ilişkin fikir sahibi olmak istiyorsanız, bulunduğunuz sayfa aracılığı ile Kıbrıs’ta hizmet alabileceğiniz firmaları listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Alyans ve Takı Firmaları

Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları