İzmir’de En İyi Gelin Başı Yapan Kuaförler

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:21 dakika

28.07.2020

Düğün günü güzelliğini ortaya çıkaracak gelin saçı ve makyajını yaptırabileceğin ekibi buldun mu? Araştırmanda sana yardımcı olması için İzmir'deki alanında uzman kuaförleri sıraladık! Hemen incele...

izmir en iyi gelin başı

Saç'a Kuaför

Karşıyaka kuaförlerinden Saç’a Kuaför, gelin saçı ve makyajı konusunda uzman bir ekip ile çalışıyor. Saç bakımı, gelin başı modelleri için ve en doğal makyajlar için en yeni trendleri takip eden firma, sade ve romantik modelleriyle öne çıkıyor. Manikür, pedikür ve takma kirpik de firmadan alabileceğin ekstra hizmetler arasında.

saça kuaför

Hatice Saç Tasarım

İzmir en iyi gelin saçı modelini yaptırabileceğiniz birçok firmaya sahip bir il. Bu firmalardan biri de Hatice Saç Tasarım. 1988 yılından bu yana gelin adaylarını en özel gününe hazırlayan firma, gelin adayları için saç modeli seçiminde gelinin tarzını, yüz hatlarını ve gelinliğini dikkate alarak uzman tavsiyelerinde de bulunuyor..

Hatice Saç Tasarım

Gala Hair Stüdyo

İzmir'in alanında uzman kuaförlerinden olan Gala Hair Stüdyo, gelin saçını yaparken de saçının uzunluğuna, yapısına ve duvak modeline dikkat ediyor. Bu detayları bir arada değerlendirdikten sonra en önemlisi olan gelin adayının isteklerini de göz önünde bulundurarak en yakışan saç modelini belirliyor. Düğün sırasında saç modelinin bozulmaması için özel spreyler kullanan firmayla düğün tarihinden en az 4 hafta önce iletişime geçmelisin.

Gala Hair Stüdyo

Makasİzmir

İzmir gelin saçı modelleriyle her tarzda geline hitap eden firmaların sıklıkla bulunduğu bir şehir. Alsancak ilçesinde faaliyet gösteren Makasİzmir de başta romantik ve bohem saç modelleri olmak üzere birçok farklı tarzda gelin saçı modeline imza atıyor. Gelin adaylarına ücretsiz prova imkanı da sunan firma, şehir ve yurt dışı organizasyonları için de hizmet veriyor.

Makasİzmir

Saloon Podium

İzmir'de en iyi gelin başı yapan kuaförü arıyor olabilirsin. Ancak bu konuda genel bir yargıya varamayacağını bilmelisin. Öünkü senin için en iyi kuaför, seni en iyi şekilde tanıyabilen firmadır. Karşıyaka kuaförlerinden Saloon Podium da hizmet verdiği her gelini tanımaya özen gösteriyor. Açık ve toplu, düz, dalgalı ve örgülü saç modellerinin birbirinden şık örneklerine imza aran firma, saçını tamamlayacak aksesuar seçenekleri de sunuyor. Firmada düğün günü 20 kişiye kadar aynı anda hizmet verilebiliyor.

Saloon Podium

Kemal & Mustafa Kuaför

İzmir'de gelin başı için kuaför arayan gelin adayları çok şanslı. Çünkü neredeyse her ilçede bu alanda uzman birçok firma bulunuyor. Balçova'da hizmet veren Kemal Mustafa Kuaför de bu firmalar arasında yer alıyor. Modern saç tasarımlarıyla dikkat çeken bu firmadan, düğün günü hazırlanacağın mekanda da hizmet alabilirsin. Üstelik, düğününün İzmir dışında olmasının da bir önemi yok!

Kemal Mustafa Kuaför

Dmg Saç Tasarım

İzmir gelin başı tavsiyesi sunan, danışmanlık hizmeti veren firmalara da ev sahipliği yapıyor. Dmg Saç Tasarım da 1992 yılından bu yana gelin adaylarına en çok yakışacak saç ve makyaj modelini bulmalarında yardımcı oluyor ve bu modelleri ustalıkla uygulayabiliyor. Karşıyaka'da hizmet veren, Çeşme'de de şubesi bulunan firmanın öne çıkan özellikleri arasında kaliteli saç-makyaj ürünlerini kullanması da yer alıyor.

Dmg Saç Tasarım

M Hair Master

Romantik ve modern uygulamalarıyla öne çıkan İzmir gelin saçı firmalarından M Hair Master, düğün tarihinden yalnızca 1 hafta önce iletişime geçsen dahi eksiksiz bir hizmet vadediyor. Geniş kadrosu ile hem gelinler hem de gelinin yakınlarına hizmet verebilen firma, düğün günü aynı anda gelin ve 7 kişiye kadar yakınına da işlem yapabiliyor.

M Hair Master

Nebahat Cenan

Konak gelin saçı firmalarından Nebahat Cenan, gelin saçı ve makyajında doğallıktan yana! Gelin adayının düğün günü giyeceği gelinliği, yüz hatlarını göz önünde bulundurarak uygun saç modelleri için seçenekler sunan firma, makyajda ise doğal ama aynı zamanda etkileyici bir uygulama yapmaya özen gösteriyor. Topuz modelleri, kıvırcık bukleler ve salaş tarzda saç modelleriyle öne çıkan firma ile düğün tarihinden en geç 2 hafta önce iletişime geçmende fayda var.

Nebahat Cenan

Make Up Figen Mersin

Make Up Figen Mersin, Karşıyaka Bostanlı'da hizmet veriyor. Gelin saçı ve makyajında uzman bir kadrosu bulunan firmada, sadeden gösterişliye her tarzda saç ve makyaj modeli profesyonelce uygulanabiliyor. Make Up Figen Mersin'den alabileceğin hizmetler de saç ve makyajla sınırlı değil. Düğüne hazırlık döneminde ihtiyaç duyabileceğin lazer epilasyon, el-ayak bakımı, kaş analizi gibi diğer güzellik hizmetleri için de firmayı tercih edebilirsin.

Make Up Figen Mersin

İzmir'de gelin saçı ve makyajı için tercih edebileceğin, alanında uzman firmaları listeledik. Ancak seçeneklerin yalnızca bu markalarla sınırlı değil. Daha detaylı bir araştırma yapmak istersen İzmir gelin saçı ve makyajı firmalarını sana uygun özelliklere göre filtreleyebilir, ilgini çekenlerle iletişime geçebilirsin!

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum