Zeki Yılmaz Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Zeki Yılmaz Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Zeki Yılmaz Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zeki Yılmaz Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Zeki Yılmaz Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Zeki Yılmaz Saç Tasarım Hakkında

Düğün tarihiniz gelip çattığında misafirlerinizin karşısına güzelliğinizi en güzel yansıtacak gelin saçı ve makyajı modelleri ile çıkmak için kuaför mü arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru sayfadasınız! Zeki Yılmaz Saç Tasarım olarak uzun zamandır gelin adaylarını en güzel günlerine hazırlamaktan ve heyecanlarına ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İşimizi yaparken en keyif aldığımız çalışmalardan biri de gelin saçı ve makyajı oluyor. Çünkü; gelin adaylarına hizmet verirken tatlı telaşlarına ortak olmak bize bu işi neden yaptığımızı tekrardan hatırlatıyor: İnsanların yüzünde gülümsemeye sebep olmak!

Gelin saçınızı yapmadan önce sizinle tanışarak ne tarz bir model istediğinizi öğreniyoruz. İzmir gelin saçı ve makyajı yapan kuaförler arasında bizi ön plana çıkaran en önemli özelliklerden biri de isteklerinizi size en uygun şekilde uygulayabiliyor olmamız. Bazı modeller saçınıza uygun olmayabiliyor. Bu modelleri saç yapınıza en uygun şekilde dizayn ederek memnuniyetinizi sağlıyoruz. Düğün tarihiniz geldiğinde sevdikleriniz ile gönlünüzce eğlenmeniz için özel saç spreyleri kullanıyoruz. Bu sayede saçım bozulacak mı endişesine kapılmadan misafirlerinizin tebriklerini de kabul edebiliyorsunuz.

Gelin makyajınıza karar verirken de yüz hatlarınıza dikkat ediyoruz. Yüz stilinize en uygun makyajları en kaliteli malzemeler kullanarak uyguluyoruz. Profesyonel makyaj uzmanlarımız ile beraber titiz çalışmalar yaparak güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Porselen makyaj istemeniz durumunda daha kalıcı olması için bu makyajı yapma imkânına da sahibiz. Saçınız ve gelinliğiniz ile en uyumlu gelin makyajına ulaşmanız için kuaförümüze davetlisiniz.

Göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmak için düğün tarihinizde Zeki Yılmaz Saç Tasarım ile çalışmak ve İzmir gelin saçı fiyatları içinden en uygun olanları almak için bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.