Zeki Yılmaz Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Zeki Yılmaz Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Zeki Yılmaz Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Zeki Yılmaz Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

Zeki Yılmaz Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Zeki Yılmaz Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Zeki Yılmaz Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Zeki Yılmaz Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Zeki Yılmaz Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Zeki Yılmaz Saç Tasarım şehir dışında hizmet vermiyor.


Zeki Yılmaz Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zeki Yılmaz Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Zeki Yılmaz Saç Tasarım Hakkında

Düğün tarihiniz gelip çattığında misafirlerinizin karşısına güzelliğinizi en güzel yansıtacak gelin saçı ve makyajı modelleri ile çıkmak için kuaför mü arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru sayfadasınız! Zeki Yılmaz Saç Tasarım olarak uzun zamandır gelin adaylarını en güzel günlerine hazırlamaktan ve heyecanlarına ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İşimizi yaparken en keyif aldığımız çalışmalardan biri de gelin saçı ve makyajı oluyor. Çünkü; gelin adaylarına hizmet verirken tatlı telaşlarına ortak olmak bize bu işi neden yaptığımızı tekrardan hatırlatıyor: İnsanların yüzünde gülümsemeye sebep olmak!

Gelin saçınızı yapmadan önce sizinle tanışarak ne tarz bir model istediğinizi öğreniyoruz. İzmir gelin saçı ve makyajı yapan kuaförler arasında bizi ön plana çıkaran en önemli özelliklerden biri de isteklerinizi size en uygun şekilde uygulayabiliyor olmamız. Bazı modeller saçınıza uygun olmayabiliyor. Bu modelleri saç yapınıza en uygun şekilde dizayn ederek memnuniyetinizi sağlıyoruz. Düğün tarihiniz geldiğinde sevdikleriniz ile gönlünüzce eğlenmeniz için özel saç spreyleri kullanıyoruz. Bu sayede saçım bozulacak mı endişesine kapılmadan misafirlerinizin tebriklerini de kabul edebiliyorsunuz.

Gelin makyajınıza karar verirken de yüz hatlarınıza dikkat ediyoruz. Yüz stilinize en uygun makyajları en kaliteli malzemeler kullanarak uyguluyoruz. Profesyonel makyaj uzmanlarımız ile beraber titiz çalışmalar yaparak güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Porselen makyaj istemeniz durumunda daha kalıcı olması için bu makyajı yapma imkânına da sahibiz. Saçınız ve gelinliğiniz ile en uyumlu gelin makyajına ulaşmanız için kuaförümüze davetlisiniz.

Göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmak için düğün tarihinizde Zeki Yılmaz Saç Tasarım ile çalışmak ve İzmir gelin saçı fiyatları içinden en uygun olanları almak için bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.