Kardelen Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Kardelen Güzellik Salonu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kardelen Güzellik Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kardelen Güzellik Salonu Sık Sorulan Sorular

Kardelen Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kardelen Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kardelen Güzellik Salonu düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Kardelen Güzellik Salonu düğün günü 15 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Kardelen Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kardelen Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, cilt bakımı, epilasyon, el / ayak masaj, ağda hizmetlerini vermektedir.


Kardelen Güzellik Salonu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kardelen Güzellik Salonu şehir dışında hizmet vermiyor.


Kardelen Güzellik Salonu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kardelen Güzellik Salonu ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Kardelen Güzellik Salonu Hakkında

Tekrarının yaşanmayacağı düğün gününüzde kusursuz görünerek sevdiklerini etkilemek isteyeceğinizi biliyoruz. Sizlere İzmir’in Karşıyaka ilçesinde faaliyet gösteren, tecrübe ve bilgi birikimlerine gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir güzellik salonundan bahsetmek istiyoruz; Kardelen Güzellik Salonu!

İsmimizi markalaştırarak İzmir’de kurumsal bir hizmet verme amacıyla çıktığımız bu yolda başarılı adımlar atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İlk günden bu yana memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor, bizi tercih eden herkesin tebessüm ile buradan ayrılmalarını hedefliyoruz. Bunun için de kendimizi sürekli geliştiriyor, istek ve ihtiyaca devamlı yanıt verebilmeyi esas alıyoruz.

Güzelliğe dair her şeyi Kardelen Güzellik Salonu’nda bulabiliyorsunuz. Cilt tiplerine göre değişen bakım uygulamalarının yanı sıra el - ayak bakımları ve yüz bakımlarını da profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı bir cilt ve vücut için de hizmetlerimizin bulunduğunu belirtmek istiyoruz. İzmir’deki güzellik salonlarından farklı olarak hızlı ve sağlıklı kilo vermek için temin ettiğimiz power plate makinesi, gelin adaylarımız tarafından kullanılabiliyor. Aynı zamanda bölgesel incelme, biolifting ve zayıflama konusundaki uzmanlığımız ile de memnuniyetinizi sağlayacağımızdan eminiz. Tabii ki bu işlemlerin uzun soluklu çok daha etkili olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu yüzden farkını görebilmeniz için düğün tarihinden 2 ay önce bizi tercih edebilirsiniz.

Bu hizmetlerin yanı sıra saç ve makyaj dışında kalıcı makyaj, cilt bakımı, kalıcı oje, micro blading, tüm vücut epilasyon, manikür ve pedikür ile de gelin adaylarımızı baştan sonra güzelleştiriyoruz.

Profesyonelliğimizi samimiyetimiz ile birleştiriyor ve gelin adaylarımızın tüm isteklerini eksiksiz bir şekilde sunarken onları günün stresinden de uzak tutuyoruz. İzmir’de düğün gününüzdeki bu sorumluluğu en iyi şekilde taşıyacak güzellik salonlarının başında gelen Kardelen Güzellik Merkezi’ni tercih etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Bahariye Mahallesi Atatürk Bulvarı No:31/A Karşıyaka

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kardelen Güzellik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.