Gelin Adayları İçin Ankara Gelin Saçı Kuaför Tavsiyeleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:23 dakika

28.07.2020

Düğün günü yaptıracağın saç ve makyaj modeli en az gelinliğin kadar önemli. Peki bu işlemleri kime emanet edebileceğine karar verdik mi? Sana yardımcı olması için Ankara’daki tecrübeli gelin saçı ve makyajı firmalarını sıraladık!

ankara gelin saçı kuaför

San Coiffure Ankara

90’ların başından beri aktif olarak faaliyet gösteren ve Türkiye’de birçok şubesi Bulunan San Coiffure Ankara, Ankara’da da Çankaya ilçesinde yer alıyor. Kaliteli ürünler kullanması ve trendleri yakından takip etmesi gibi özellikleriyle öne çıkan firma, modern gelin saçı ve makyajı modelleriyle de dikkat çekiyor. San Coiffure’den gelin saçı ve makyajı hizmetinin yanı sıra ağda, epilasyon, manikür ve pedikür hizmetleri de alabilirsin.

san coiffure ankara

Ruhiye Bezek Make Up

Gelin saçı ve makyajı alanında uzman Ankara firmaları arasında Ruhiye Bezek Make Up da yer alıyor. Gelin adayının yüz şekli, gelinliği, tarzı gibi kriterleri göz önüne alarak kişisel tasarımlar yapan firmadan ister kuaför salonunda istersen de hazırlanacağın mekanda hatta Ankara dışında da hizmet alman mümkün.

 Ruhiye Bezek Make Up

Gelinliğine en uygun saçı seçerken sana yardımcı olacak şu yazımıza da göz atabilirsin: Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri

Emre Turhal Make-up & Hair Studio

Eğer sadelikten yana bir tarzın varsa Emre Turhal Make-up & Hair Studio, tercih edebileceğin Ankara kuaförleri arasında yer alıyor. Çünkü firmanın profesyonelleri, “bir gelinin sade ve duru olması gerektiğini” düşünüyor ve “doğal güzelliğin ortaya çıkarılması gerektiğine inanıyor. Gelin adaylarına uyguladıkları saç-makyaj modelleri de genellikle sade tarzda oluyor. Firmanın Çankaya’da hizmet verdiğini belirtelim.

Emre Turhal Make-up Hair Studio

Ömer Sarıoğlu Kuaför Salonu

Ankara’da gelin saçı ve makyajı için tecrübeli bir kuaför arayan gelin adaylarına Ömer Sarıoğlu Kuaför Salonu’nu da öneriyoruz. Keçiören’de hizmet veren firma, gelin adaylarını tanımaya özen gösteriyor ve onlara uygun tasarımlar konusunda uzman desteği sağlıyor. Ömer Sarıoğlu ve ekibinin ellerinden çıkan etkileyici saç ve makyaj modelleri için firma galerisini incelemeyi unutma!

Ömer Sarıoğlu Kuaför Salonu

The Boss Kuaför

Etimesgut kuaför tavsiyesi isteyen gelin adaylarını da The Boss Kuaför ile tanıştıralım. Aşırıya kaçan makyajlar yapmayı tercih etmeyen firma, daha çok sade saç modelleri ile pastel tonlarında makyaj stillerini tercih ederek gelin adaylarının doğallığını ön plana çıkarmaya gayret ediyor. Ücretsiz prova imkanı sunan The Boss Kuaför’de ağda, manikür-pedikür, el-ayak masaj, takma kirpik gibi ek hizmetleri de bulabilirsin.

The Boss Kuaför

Mustafa Cebeci Makeup & Hair

Ankara’da alanında uzman ekiplerden biri de Mustafa Cebeci Makeup & Hair. Gelin adaylarının önce yüz hatlarını ve cilt tipini inceleyip gelinlik modeline bakıyor ve hayal ettikleri saç ve makyajı değerlendiriyor. Bu kriterlere göre onlara en uygun modelleri uygulayan ekip, gelin adaylarının yanı sıra 8 kişiye kadar gelin yakınlarına da hizmet verebiliyor.

Mustafa Cebeci Makeup Hair

Paris Kuaför

Paris Kuaför, hizmet verdiği gelinlerin konforunu ön planda tutuyor. Ücretsiz prova, şehir dışında hizmet, düğün mekanına veya fotoğraf çekimine katılım gibi opsiyonlar sunan firma, provada, gelinin güzelliğini en doğal haliyle yansıtacak saç ve makyajı belirleyen ekibin Çankaya kuaförleri arasında yer aldığını da söylemeden geçmeyelim.

paris kuaför

Tunalı Best Kuaför

2006 yılından bu yana Ankara’da gelin saçı ve makyajı alanında hizmet veren Tunalı Best Kuaför, Çankaya Bestekar Sokak’ta yer alıyor. Gelin adayına en uygun modeli bulmaya özen gösteren firma, bunun için düğün mekanı, mevsimi, gelinin yüz ve boyun tipi, gelinliği hatta gelin çiçeği gibi kriterleri değerlendiriyor ve buna uygun model seçenekleri sunuyor.

Tunalı Best Kuaför

Özge Bilgin Kördemirci

Özge Bilgin Kördemirci ekibi, saç ve makyaj uygulamasından önce bir sohbet sırasında hem gelin adaylarını iyice tanıyor hem de düşledikleri görünümü öğreniyor. En uygun saç ve makyaj modeline gelin adayıyla birlikte karar veren firma, saç modelini tamamlayacak aksesuar seçenekleri de sunuyor. Eğer düğün gününe yakınlarınla hazırlanmak istersen, 8 kişiye kadar hizmet verebildiklerini de ekleyelim.

Özge Bilgin Kördemirci

Lilium Kuaför

Örgü topuzlar, su dalgalı açık saçlar, gösterişli saç ve makyaj modelleri… Lilium Kuaför, her tarza uygun saç ve makyaj seçenekleri sunuyor. 2004 yılından bu yana Çankaya’daki salonunda hizmet veren firma, gelinin saç ve makyajınının düğün sırasında bozulmaması için de ekstra özen gösteriyor. Lilium Kuaför’den ağda, cilt bakımı, epilasyon, manikür-pedikür, takma kirpik gibi ekstra hizmet de alabilirsin.

Lilium Kuaför

Ankara’da gelin saçı ve makyajı yaptırabileceğin kuaförler konusunda tavsiyelerde bulunduk. Sen de düğün tarihin belli olur olmaz sana en uygun kuaförden randevu almayı ihmal etme. Ayrıca seçeneklerinin sıraladığımız firmalarla sınırlı olduğunu da düşünme. Birçok Ankara gelin saçı ve makyajı firmasının profilini inceleyebilir, beğendiğin firmalarla iletişime geçebilirsin!

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum