Dez Kuaför & Murat Çalışkan

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Dez Kuaför & Murat Çalışkan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Dez Kuaför & Murat Çalışkan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dez Kuaför & Murat Çalışkan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Dez Kuaför & Murat Çalışkan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Dez Kuaför & Murat Çalışkan Hakkında

Düğün gününüze hazırlık sürecinizde, en önemli adımlardan biri de saçınız ve makyajınız. Gelinliğiniz ne kadar mükemmel olursa olsun, uygun bir saç ve makyajı taşımadığınız sürece, anlam ifade etmez. Dolayısıyla, Dez Kuaför Ankara ekibi olarak, prensesler gibi hissetmenizi sağlamak için buradayız. Sizi, en iyi halinizle düğününüze hazırlamak için durmaksızın çalışıyoruz.

Hayallerini kurduğunuz bu muhteşem gün için, size en çok yakışacak ve tarzınızı yansıtacak saçı ve makyajı yapıyoruz. Deneyimli ekibimizle birlikte şimdiye kadar pek çok gelinimizin heyecanına ortak olduk ve güzel hislerini paylaştık. Siz de güvenebileceğiniz ve kendinizi emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size bilgi verelim.

İlk olarak, düşlerinizdeki görünümün nasıl olduğunu öğreniyoruz. Amacımız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek! Sohbetimiz sırasında; düğün mekanınızı, konseptinizi ve gelinlik modelinizi de soruyoruz. Yanıtlarınıza göre de, planımızı oluşturuyoruz. Prova tarihimizi belirledikten sonra, heyecanla o günün gelmesini bekliyoruz.

Provada, sizin için belirlediğimiz saç modelini ve makyaj uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Saçlarınız için, gelin tacı veya aksesuarlar kullanarak uyumlu bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bunun yanında makyajınız için ise, son yıllarda oldukça popüler olan ve yüze yapışabilen minik taşlarla, makyajınıza renk katabilirsiniz. Saçlarınızın ve makyajınızın kalıcılığını artırmak için özel spreyler kullandığımızı da söylemek isteriz. Bu sayede, siz doyasıya eğlenirken, saçınızı düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

Düğün gününüz geldiğinde ise; dilerseniz kuaför salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızda hizmet verebiliriz. Ayrıca, sizinle birlikte yakınlarınızı da düğününüze hazırlayabiliyoruz.

Ankara kuaför salonları arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve ayrıcalıklı ilgimizle birlikte adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Cd. No:62, 06680 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.