Gelin Saçı ve Makyajı

Efeler Gelin Saçı ve Makyajı

Cemal Düşüm Kuaför
5 Yorum
Efeler

Cemal Düşüm Kuaför Aydın’da, güzellik ve kişisel bakım hizmetlerine 2002 yılında kendi markasıyla başladı. Küçük yaşlardan beri sektörün içinde yetişen olanca tecrübesini biriktirip kendi...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Efeler Kuaförleri ve Hizmetleri

Efeler’deki kuaförler, profesyonel çalışanlarla size en iyi şekilde hizmet veriyor. Ten renginize ve tarzınıza uygun saç rengini belirleme konusunda danışmanlık hizmeti sunuluyor. Balyaj, röfle ve ombe gibi açıcı kullanılan işlemler saçınızın sağlığına göre uygulanıyor. Bunun yanında kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde saçınız hem yıpranmıyor hem de istenilen renkler elde edilebiliyor.

Efeler güzellik salonları, farklı saç şekillendirme hizmetleriyle size en trend modelleri sunuyor. Dalgalı ve düz gibi modellerin yanında; Brezilya fönü ve perma gibi işlemlerle de kalıcı bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Aynı zamanda manikür ve pedikür hizmetiyle el ve ayak bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Düğün, nişan ve kına gecelerinde de farklı hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.

Efeler Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Efeler kuaför fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri bulunabilmesi sebebiyle dikkat çekiyor. Güzelhisar, Ramazan Paşa, Orta ve Sanayi semtlerinde oldukça uygun fiyatlı kuaförler bulunuyor. Kuaför salonları uygun fiyatlı olmasının yanında oldukça geniş yelpazede hizmet seçeneklerine sahip. Mimar Sinan, Kurtuluş ve Girne ise ortalama ve yüksek fiyat aralığında kuaförlerin bulunduğu mahalleler arasında yer alıyor.

Kuaförlerde alacağınız hizmetlere göre farklı fiyatlandırmalar uygulanıyor. Düğün, nişan ve kına için özel olarak paketler sunan kuaförler her türlü talebinizi gerçekleştiriyor. Gelin başı ve makyajı, günlük olarak yapılan kesim, fön ve maşa gibi işlemlere kıyasla daha pahalı olabiliyor. Ancak kuaförlerin sunmuş olduğu düğün paketlerinden tercih ederek hesaplı bir hizmet almanız da mümkün.

Efeler’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Efeler kadın kuaförlerinde kullanılan malzemelerin hangi marka olduğuna ve kalitesine bakarak tercih yapmanızı öneriyoruz. Daha kaliteli ürünleri kullanan makyözlerle çalışmanız davet sonunda kötü sürprizler yaşamanızın önüne geçiyor.

 • Kuaförlerden kaliteli bir hizmet alabilmek için saç ve makyaj dışındaki hizmetlerine de göz atarak tercihinizi yapabilirsiniz.

 • Profesyonel çalışanlara ve ekiplere sahip pek çok kuaför Efeler ilçesinde bulunuyor. Kuaför tercihi yaparken çalışanların deneyimli olması sizin, taleplerinizin daha iyi anlaşılabilmesi açısından önemli.

 • Düğün sezonlarında kuaförlerden hizmet almak istiyorsanız, kaç hafta önceden randevu almanız gerektiği hakkında bilgi almanız gerekiyor. Bu sayede dilediğiniz kuaförde yer bulabilirsiniz.

 • Kuaförlerin müşteri kapasitesi hakkında bilgi alarak kaç kişilik düğün gruplarına hizmet verdikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Hijyenik bir hizmet almak sağlığınız açısından oldukça önemli. Bu yüzden tercih edeceğiniz kuaförde düzenli olarak havlu değişimi ve malzeme temizliği yapıldığından emin olmalısınız.

Efeler Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

 • Efeler gelin saçı ve makyajı firmaları randevu sistemi sayesinde en yoğun sezonlarda bile müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet veriyor.

 • Gelinlerin onlara en uygun ortamda hazırlanabilmeleri için kuaförler pek çok yerde hizmet verebiliyor. Ev ve düğün alanı gibi yerlerde hizmet alabileceğiniz gibi şehir dışına da hizmeti olan kuaförler bulunuyor.

 • Efeler kuaförleri sadece gelinlere değil; aynı zamanda da yakınlarınıza özel hizmetlere de sahip. Kuaförlerin kapasitesine göre değişen sayıda düğün gruplarına hizmet veren pek çok kuaför salonu mevcut.

 • Kuaförler size en uygun saç modeli ve makyaj tarzını belirlemek için danışmanlık hizmeti sunuyor. Yüz şeklinize uygun saç modeli ve teninize göre makyaj tonları belirlenerek kusursuz görünmeniz sağlanıyor.

 • Efeler kuaförleri saç ve makyaj hizmetinin yanı sıra; kaş tasarımı, kirpik bakımı ve masaj gibi hizmetlerle gelinleri bu özel gününe en iyi şekilde hazırlıyor.

Efeler Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Efeler gelin saçı fiyatları, istediğiniz modele ve eklenen aksesuarlara göre değişiklik gösteriyor. Duvaklı topuz ve kapalı modellerin yapım aşaması uzun sürdüğünden ve kullanılan malzemelerin fazla olmasından dolayı daha yüksek fiyatlar talep edilebiliyor. Bunun yanında; sprey, jöle ve krem gibi kullanılan malzemelerin kalitesi de hem saçınızın görünüşünü hem de ödeyeceğiniz fiyatı etkileyebiliyor.

Efeler gelin başı fiyatları, kuaförlerin ve stilistlerin profesyonelliğine göre değişebiliyor. İlçenin merkezinde yer alan ve ulaşımın daha kolay olduğu kuaförlere talep fazla oluyor. Kuaförlerdeki yoğunluk arttığı için de ödeyeceğiniz fiyat yükseliyor. Ayrıca bazı kuaförlerde prova hizmeti anlaşacağınız gelin paketi fiyatına dahil olmayabiliyor. Bunun için prova sayısı kadar bir ücret ödemeniz gerekebiliyor.

Efeler Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Makyaj öncesinde cildin hazırlanması için uygulanan bakımlar Efeler gelin makyajı fiyatlarını arttırabiliyor. Makyajın ciltte güzel durması ya da cildin temizlenmesi için pek çok bakım yapılıyor. Cildinizin ihtiyacına göre nemlendirme, peeling ve buhar gibi işlemlerle sağlıklı bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Bu işlemlerin birçoğu makyajın dışındaki hizmetlere girdiği için ek bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Efeler gelin makyajı fiyatları diğer Aydın gelin saçı ve makyajı firmalarında da olduğu gibi kullanılan malzemelerin markası ve kalitesine göre değişebiliyor. Malzemelerin kaliteli olması hem makyajın ciltle bütünleşmesi hem de kalıcılığı açısından oldukça önemli. Diğer bir yandan da çalışacağınız makyaj artistinin profesyonel olması, yüz hatlarınıza ve tarzınıza uygun bir makyaj yapılması açısından önemli.

Efeler Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Efeler kuaförleri gelinlerin güzelliklerini ön plana çıkararak farklı makyaj tarzlarına yer veriyor. Doğal ve hafif makyajlar son zamanların en popüler görünümleri arasında yer alıyor. Kırmızı ve bordo renklerden ziyade nüde tonlarda tercih edilen rujlar makyaja hoş bir görünüm katıyor. Ayrıca gözlerinizi ön plana çıkarmak isterseniz de takma kirpik, rimel ve eyeliner tercih edebilirsiniz.

Aydın Efeler kuaförlerindeki makyaj artistleri, gelin makyajında gelinliğin rengine uyumlu tonlardaki makyaj ürünleri kullanılmasını öneriyor. Örneğin; beyaz gelinlikler için pembe, şampanya rengi gelinlikler için altın ve bronz, krem rengi gelinlikler için gül rengi tonlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca saç ve makyaj arasında bir uyum sağlayarak daha profesyonel bir görünüm elde edebilirsiniz.