Kuaför İbrahim Tekçe

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför İbrahim Tekçe Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför İbrahim Tekçe Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför İbrahim Tekçe Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför İbrahim Tekçe Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför İbrahim Tekçe Hakkında

Yıllardır güzellik sektöründe yer alan ekibimizle sunduğumuz hizmetlere “sihirli dokunuşlar” diyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve markamızın kurucusu Kuaför İbrahim Tekçe ile birlikte her zaman kaliteli hizmetin adresi olmak için çalışıyoruz. Aydın Efeler’de yer alan salonumuzda dünyaca ünlü markaların ürünleriyle uygulama yapıyoruz. Uzmanlarımızın tercihiyle kaliteden asla ödün vermiyor, hijyenik ve temiz bir atmosferde güzellik hizmetleri sunuyoruz. Baştan aşağı yenilenme ve bakım için doğru adreste olduğunuzu biliyorsunuz! Gelin, düğün günü şıklığınızı taçlandıracak güzelliğiniz için de uygulamalar yapalım.

En değerli anlarını riske atmak istemeyen gelin adaylarına müjde! Doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak kaliteli hizmet için porselen makyaj uygulamalarıyla hazırlıklara başlıyoruz. Cildinizdeki ışığı ve güzelliğinizi ortaya çıkaran dokunuşları yaparken son derece özenli oluyoruz. Tekrarı olmayan bugün için hatıralarda yer edecek güzelliğinize özel dokunuşlar yapıyoruz. Göz makyajı, kapatıcı ve aydınlatıcı efektlerle bölgesel dokunuşlar ve çok daha fazlası için pek çok makyaj tekniğini kullanıyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştirerek yaptığımız uygulamalar ile zarafetinize de ışık tutuyoruz.

Bir diğer konu saç tasarımı! Kuaför İbrahim Aydın’da dilediğiniz tasarım saç modelini yapabiliyoruz. Topuz, örgü veya dağınık modelleri hem yüz hatlarınıza hem de duvağınıza yakışan şekilde stilize diyoruz. Bu arada gelinlik ve saç aksesuarlarıyla şıklığınızı tamamlıyoruz.

Her işlemde kendinizi özel hissetmeniz için çalıştığımızı unutmayın! Bu yüzden düğün öncesi veya sonrası da tercih edebileceğiniz bakımlarda kalite ile hijyenden ödün vermiyoruz. Manikür ve pedikürde tek kullanımlık ürünler tercih ediyor, kullandığımız her pens, fırça ve makasta dezenfekte çalışmaları yapıyoruz. Siz ve sevdiklerinizin güzelliği gibi sağlığı da emin ellerde!

Kuaför İbrahim Tekçe iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Randevu aldığınızda Aydın kuaför salonları arasında yer alan adresimizi soracak olursanız, sayfanın hemen alt kısmında!

İletişim

 • Adres:

  Adnan Menderes Bulvarı Güzelhisar Mah. 57 Sokak 4/A Efeler/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.