Nurcan & Selim Saç Tasarım

E-posta Gönder

Nurcan & Selim Saç Tasarım
 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Nurcan & Selim Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nurcan & Selim Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nurcan & Selim Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nurcan & Selim Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Nurcan & Selim Saç Tasarım Hakkında

Hayatınızın en özel gününde kusursuz bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkıp, kendinizi harika hissetmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Nurcan & Selim Saç Tasarım olarak düğün gününüzde size kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak, eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Nurcan & Selim Aydın Saç Tasarım Merkezi olarak öncelikle salonumuzda size düğün hazırlıklarınız içinde rahat edeceğiniz, ferah bir atmosfer sunuyoruz. Hatta düğün gününüzde düğün hazırlıklarının yorgunluğunu üzerinizden atmak isterseniz, salonumuzda vücut masajı hizmeti de sunuyoruz.

Salonumuzda çalışan her bir ekip üyemiz alanında eğitim almış ve işini aşkla yapan üyelerden oluşuyor. Makyaj, boyama ve kesim tekniklerini ustalıkla kullanan profesyonel çalışanlarımız sayesinde istediğiniz her işlemi en iyi şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Profesyonelliğimizin bir getirisi olarak da salonumuzda sadece en güvendiğimiz ve kaliteli markaların ürünleriyle çalışmaya da özen gösteriyoruz. Ayrıca salonumuzda kullandığımız ekipmanları da sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek devamlı yeniliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, duvağınız gibi pek çok farklı faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Hazırlıklarımızın tamamında sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü gerçeğe dönüştürmek için, istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Düğün gününüzde daha uzun ve dolgun saçlara sahip olmak isterseniz profesyonel kaynak uygulamaları yapabiliyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçmeden önce dilerseniz cilt bakım uygulamalarıyla cildinizi derinlemesine temizliyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz durmasını ve düğününüzde ışıl ışıl bir cilde sahip olmanızı sağlıyoruz. Makyaj uygulamanızda ise yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak profesyonel uygulamalar yapıyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek ve kaliteli ürünler kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Salonumuzda ipek kirpik, microblading gibi profesyonel uygulamalar da yapabiliyoruz. Düğün gününüzden anca yaptığımız bu uygulamalarla düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Nurcan & Selim Saç Tasarım Aydın kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Girne Mahallesi Lefkoşa Bulvarı No:19 Efeler/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.