Kuaför Çağdaş Gizem

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför Çağdaş Gizem Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Çağdaş Gizem Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Çağdaş Gizem Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Çağdaş Gizem Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Kuaför Çağdaş Gizem Hakkında

Düğünlerin yaşamımızda çok özel bir yeri olduğunu biliyoruz. Bir gelin adayı olarak sizin için ise inanılmaz heyecanlı bir süreç olduğunun da farkındayız. Düğününüzde elbette herkes gibi kusursuz görünmek istiyoruz. Aydın’da hizmet verdiğimiz Çağdaş Gizem Kuaför isimli salonumuzda 2015 yılından beri çok sayıda gelin adayını hayallerine kavuşturuyoruz. Sıradaki şanslı gelin adayımız belki de sizsiniz.

Profesyonel, deneyimli ve samimi bir ekiple çalışıyoruz. 5 kişilik bu şahane ekibimizle saç, makyaj, ombre, sombre, mikro kaynak ve kalıcı saç düzleştirme hizmetleri veriyoruz. İsteklerinizi ve rüyalarınızı süsleyen gelin görünümünü tüm detaylarıyla öğrendikten sonra size özel bir stil belirliyoruz. Düğün gününüzde ise hazırlık için sizinle beraber 6 kişiyi de aynı anda hazırlama imkanımız olduğunu da belirtmek isteriz.

Sizinle ilk tanışmamızda hem yaptığımız çalışmalardan hem de size yakışacak modellerden uzun uzun konuşuyoruz. Harika görünmek istediğinizi bildiğimiz için gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz ve yüz hatlarınız doğrultusunda size en çok yakışacak modele karar veriyoruz. Hem saç hem de makyaj için daima kaliteli ürünler kullanıyoruz. Saçınızda kalın su dalgaları, topuz çeşitleri, kıvırcık bukleler, bohem salık saçlar ve örgü modelleri rahatlıkla uyguluyoruz. Duvağınızı ve tacınızı takarak saç hazırlığınızı tamamlıyoruz.

Makyaj kısmında ise her zaman doğallıktan yanayız. Bu demek değil ki makyaj yapmıyoruz. Makyaj yapıyoruz ama öyle bir uygulama yapıyoruz ki yüzünüzde neredeyse tüm malzemeler varken dışarıdan bakan birisinin sizin için sade yorumunu yapmasını istiyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkararak etkileyici ve keskin çizgilerinizin olmasını sağlıyoruz. Bakışlarınıza çekicilik katıyoruz.

Siz de Aydın’da kuaför arayışında olan bir gelin adayıysanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Salı günleri çalışmadığımızı da bilmelisiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.