• Min. Fiyat
    1.500 TL'den az

Ekiple Tanışın

Saloon Onn Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Saloon Onn Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Saloon Onn Sıkça Sorulan Sorular

Saloon Onn gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Saloon Onn gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Saloon Onn gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Saloon Onn gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.

Saloon Onn şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Saloon Onn şehir dışında hizmet veriyor.

Saloon Onn ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Saloon Onn ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Saloon Onn Hakkında

Güzellik sektörünün içerisinde gelmiş ve uzun yıllardır bu işle meşgul olup edinilen tecrübeler ile açtığımız salonumuz Vizyon Kuaför Aydın merkezde bulunuyor. Burada birbirinden yetenekli ve her biri alanında uzman sağlam bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bir kuaförden bekleyebileceğiniz tüm işler yapıyoruz ve bunlardan birkaçını sayacak olursak; Saç tasarım, kesim, renklendirme, ombre, sombre, keratin botoks, mikro kaynak, manikür, pedikür ve kişisel bakımı örnek olarak verebiliriz.

Elbette ki bunun haricinde düğünleri için hayallerindeki görünüme kavuşmak isteyen gelinlerimizin de saç ve makyajlarını yapıyoruz. Diledikleri saç modelini gelinliklerine, tarzlarına ve saç yapılarını uygun olacak şekilde başarıyla uyguluyoruz. Yüz hatlarını öne çıkaran ve ten rengine uyan doğal tonlarla da profesyonel makyajlarını tamamlıyoruz.

Son olarak söylemek gerekirse gelinlerimizi kendilerini daha da özel hissetmeleri ve salondan çıkıp düğün mekanlarına doğru giderken tüm streslerden uzak bir şekilde buradan mutlu ayrılabilmeleri için pasta kesmeden uğurlamıyoruz. Gelinimizin saçına ve makyajına dair tüm beklentilerini karşıladıktan ve onu hayal ettiği görünüme kavuşturduktan sonra gelinini teslim almaya gelen damadımızla birlikte onlara ilk pastalarını biz ikram ediyoruz.

Düğünler haricinde gelin adaylarını hazırladığımız tabii ki başka önemli günler de var. Örneğin bir çiftin birlikteliğindeki en değerli milatlardan biri olan nişan merasimleri ve düğünden önceki son büyük adım olan kına geceleri. Bu iki organizasyon da düğünler kadar büyük bir coşku ve özenle kutlanıyor. Biz de bunun bilince bir kuaför salonu olarak aynı özeni gelinlerimize gösteriyoruz ve diledikleri görünüme kavuşmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Her özel günün kendine has dinamiklerine uygun olarak saç ve makyajları için gelin adaylarını hazırlıyoruz.

Aydın merkez kuaförleri arasında kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz Vizyon Kuaför olarak bize yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kuruluş Mah. 2023 Sok. No:6/B Aydın/Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.