Saloon Onn

E-posta Gönder

 • Merkez, Aydın.

Ekiple Tanışın

Saloon Onn Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Saloon Onn Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Onn Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Onn Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Saloon Onn Hakkında

Güzellik sektörünün içerisinde gelmiş ve uzun yıllardır bu işle meşgul olup edinilen tecrübeler ile açtığımız salonumuz Vizyon Kuaför Aydın merkezde bulunuyor. Burada birbirinden yetenekli ve her biri alanında uzman sağlam bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bir kuaförden bekleyebileceğiniz tüm işler yapıyoruz ve bunlardan birkaçını sayacak olursak; Saç tasarım, kesim, renklendirme, ombre, sombre, keratin botoks, mikro kaynak, manikür, pedikür ve kişisel bakımı örnek olarak verebiliriz.

Elbette ki bunun haricinde düğünleri için hayallerindeki görünüme kavuşmak isteyen gelinlerimizin de saç ve makyajlarını yapıyoruz. Diledikleri saç modelini gelinliklerine, tarzlarına ve saç yapılarını uygun olacak şekilde başarıyla uyguluyoruz. Yüz hatlarını öne çıkaran ve ten rengine uyan doğal tonlarla da profesyonel makyajlarını tamamlıyoruz.

Son olarak söylemek gerekirse gelinlerimizi kendilerini daha da özel hissetmeleri ve salondan çıkıp düğün mekanlarına doğru giderken tüm streslerden uzak bir şekilde buradan mutlu ayrılabilmeleri için pasta kesmeden uğurlamıyoruz. Gelinimizin saçına ve makyajına dair tüm beklentilerini karşıladıktan ve onu hayal ettiği görünüme kavuşturduktan sonra gelinini teslim almaya gelen damadımızla birlikte onlara ilk pastalarını biz ikram ediyoruz.

Düğünler haricinde gelin adaylarını hazırladığımız tabii ki başka önemli günler de var. Örneğin bir çiftin birlikteliğindeki en değerli milatlardan biri olan nişan merasimleri ve düğünden önceki son büyük adım olan kına geceleri. Bu iki organizasyon da düğünler kadar büyük bir coşku ve özenle kutlanıyor. Biz de bunun bilince bir kuaför salonu olarak aynı özeni gelinlerimize gösteriyoruz ve diledikleri görünüme kavuşmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Her özel günün kendine has dinamiklerine uygun olarak saç ve makyajları için gelin adaylarını hazırlıyoruz.

Aydın merkez kuaförleri arasında kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz Vizyon Kuaför olarak bize yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.