Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gizem Kuaför Hakkında

Aydın’da hizmet verdiğimiz Gizem Kuaför isimli güzellik salonumuzda uzun zamandır gelin adaylarının hayatlarının en özel günleri arasında yer alan düğünleri için güzellik ve bakım hizmeti veriyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalışarak sizi daima güler yüzlü bir ortamda ağırlıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak amacıyla çıktığımız yolculuğumuzda müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde moda olan tüm trendleri yakından takip ederek ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Salonumuz içerisinde gelin saçı, profesyonel makyaj, röfle, ombre, sombre, saç kesimi, manikür, pedikür ve ağda hizmetlerimiz bulunuyor.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek tanışıyoruz. Hayalinizi süsleyen gelinin nasıl olduğunu, beğendiğiniz tarzları konuşuyoruz. Gelinlik modeliniz ve düğün konseptiniz de bize tarzınızı anlamamız konusunda yardımcı oluyor. İstediğiniz her modeli rahatlıkla yapıyoruz. Saçlarınızı önce maşa ve fönle hazırlıyor ardından şekil veriyoruz. Su dalgaları, kıvırcık bukleler, örülmüş saçlar, sıkı topuzlarla hayalini kurduğunuz gelin olmanızı sağlıyoruz. Düğün günü dilerseniz sevdiğiniz kişilerle birlikte sizi ağırlıyoruz. Bunun için bize önceden sayı belirtmenizi istiyoruz.

Makyaj aşamasında ise her zaman ilk önce yüz hatlarınızı inceliyoruz. Doğal ve sade bir makyaj uygulamasını ya da koyu tonların ağırlıklı olduğu gösterişli bir görüntüyü isteğinize bağlı yapıyoruz. Yüz hatlarını ön plana çıkaracak olan kontur, aydınlatıcı ve bronzer uyguluyoruz. Kaşlarınızı ve dudaklarınızı kalem yardımıyla belirginleştiriyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici spreyi mutlaka kullanarak eğlencenizi sonunda bile sanki az önce kuaför salonumuzdan çıkmışsınız gibi görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Aydın’da kuaför salonu arayan bir gelin adayıysanız salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak kolayca bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.