Albino Kuaför

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Albino Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Albino Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Albino Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Albino Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Albino Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde göz kamaştıran güzelliğinizle mutluluğa “evet” demek istiyorsanız sizi Albino Kuaför Aydın’a davet ediyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurdur. Biz Albino Kuaför olarak böylesine önemli olan gelin saçınıza ve makyajınıza hak ettiği özeni göstererek, düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Alanında eğitim almış, yaratıcı ve zevk sahibi bir ekiple çalışıyoruz. BU ekibimizle sektörde kendimizi daima geliştirmek için de düzenli olarak eğitimler almayı da ihmal etmiyoruz. Profesyonel dokunuşlarımızla yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabilmek için de salonumuzda sadece en seçkin dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz.

Gelin saçınızı yüzünüzün ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayacak şekilde hazırlıyoruz. Hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza dair tüm isteklerinizi öğreniyor, hazırlıklarınız boyunca bu bilgiler doğrultusunda harekete ediyoruz. Saçlarınızda gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak güzelliğinize farklı bir ışıltı katabiliyoruz. Düğün gününüzde daha uzun saçlara sahip olmak istiyorsanız, salonumuzda çok doğal görünümlü mikro kaynak hizmeti de sunuyoruz.

Güzelliğinizi ortaya çıkaracak ikinci aşama olarak profesyonel make up artistlerimizle makyaj hazırlıklarınıza başlıyoruz. Yüz hatlarınızı, göz şeklinizi, cilt yapınızı iyi bir şekilde analiz ederek sizi en güzel görüntüye ulaştıracak makyajı tasarlıyoruz. Nude tonlardaki doğal görünümlü makyajlardan, iddialı makyajlara kadar her tarza uygun bir görüntü elde edebiliyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve daha uzun süre kalıcı olması için kaliteli bir makyaj bazı uygulamaya ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim ederek muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Albino Aydın kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Güzelhisar Mah. Adnan Menderes Bulv. 45. Sok. No:15 Efeler/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.