Derya Kuaför

E-posta Gönder

  • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Derya Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Derya Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Derya Kuaför Sık Sorulan Sorular

Derya Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Derya Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Derya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Derya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Derya Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Derya Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Derya Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Derya Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Derya Kuaför Hakkında

Düğün gününüz yaklaşıyor ve siz hala bu özel güne hazırlanacağınız kuaförü bulamadınız mı? Sakın kaygılanmayın! Derya Kuaför tüm arayışlarınızı sonlandıracak. Beklediğiniz hizmet anlayışını eksiksiz bir şekilde sunarak sizi düğününüze mutlu bir şekilde uğurluyor, kusursuz bir gelin olmanızı sağlayarak hayatınızda güzel bir iz bırakıyoruz.

Saçınız ve makyajınız için model belirlemeden önce sizi yakından tanıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, zevklerinizi ve dikkat ettiğiniz konuları öğreniyoruz. Bugünün sizin en mutlu gününüz olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden de tüm isteklerinizi yerine getirmek ve tamamen sizin tarzını yansıtmak hedefindeyiz.

Model belirledikten sonra işlemlere başlıyoruz. Saçınızı tamamladıktan sonra salonumuzdaki özel spreyleri kullanıyor, saçınızın gün boyu bozulmamasını sağlıyoruz. Makyajınızın daha kalıcı olması ve yüzünüzün daha parlak görünmesi için ise özel kremler kullanıyoruz. Kullandığımız bu güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin de kalite ve sağlık açısından onaylı olduğunu belirtmek istiyoruz.

Düğünlerin sıklaştığı dönemlerde yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Bu yüzden herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle günün büyük bir bölümünü size ayırıyor, tüm imkanlarımızı eksiksiz bir şekilde sunabiliyoruz.

Sadece düğünlerde değil, söz ve nişan, doğum günü, yıl dönümü, mezuniyet töreni ve bunun gibi pek çok özel günde de tercih ediliyor, Aydın kuaförleri içinde bugüne kadar hatırı sayılır konuk sayısına hitap etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Aklınızdaki ilk isimler arasında yer almak, en çok sevindiğimiz konuların başında geliyor!

Siz de Derya Kuaför farkını yakından hissetmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mahallesi Tevfik Fikret Caddesi No:18 Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.