Ataşehir Kuaför

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Ataşehir Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ataşehir Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ataşehir Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ataşehir Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ataşehir Kuaför Hakkında

Aydın’da hizmet verdiğimiz Ataşehir Kuaför’de siz de hayalini kurduğunuz gelin olabilirsiniz. Ustalıkla yaptığımız saç ve makyaj uygulamalarımıza ek olarak kesim, boya, ombre ve sombre gibi imaj değişikliği yaptığımız hizmetlerimiz de bulunduğu salonumuzda içinize sinen bir görüntüyle karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.

Güzellik sektöründe uzun zamandır başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar çok sayıda gelin adayını hayatlarının en özel gününe hazırlamaktan duyduğumuz mutlulukla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Açıldığımız günden itibaren daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve size ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyoruz. Dünyada moda olan trendleri ve bakım uygulamalarını yakından takip ederek sizleri de bilgilendiriyoruz. Amacımız hem hayalinizi gerçekleştirmek hem de bunu yaparken güzelleşmenizi sağlamak olduğu için sizin faydanıza olan uygulamalar yapıyoruz.

Düğünden önce tüm kuaförler gibi biz de gelinlerimizle bir araya gelmeyi tercih ediyoruz. Başarının anahtarının ortak bir karar varmak olduğuna inandığımız için önceliği sizin isteklerinize vererek nasıl bir gelin olmayı düşündüğünüzü öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan örnekler sunarak da yeteneklerimiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj uygulamalarını başarıyla yapacağımıza emin olabilirsiniz.

İster kıvırcık buklelerle toplanmış saçlar isterseniz de sıkı ya da dağınık topuzlar tercih edebilirsiniz. Tacınız varsa saç modelinizi taca göre de belirleyebiliyoruz. Makyaj aşamasında ise özellikle kaliteli malzemeler seçerek yaptığımız makyajın uzun saatler boyunca kalıcılığını korumasını sağlıyoruz. Pürüzsüz bir cilt için önce kapatıcı uyguluyor ardından göz, yanak ve çene için makyaj yapıyoruz. Makyajınızı bitirdiğimizde ise sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Aydın kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz yerimizde hizmet almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ata, Doğu Çevre Bulvarı No:86-/17, 09010 Efeler/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.