Sevcan Kuaför

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Sevcan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Sevcan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sevcan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sevcan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15-20

Sevcan Kuaför Hakkında

20 yılı aşkın deneyimiyle kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla kadınların eşsiz güzelliğini ortaya çıkaran Sevcan Kuaför Aydın, şimdi de sizi düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe ulaştırmak için hizmetinizde.

Altı kişilik ekibimizle size her zaman güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyor, Her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış profesyonel kişilerden oluşuyor. Ekip üyelerimizin her biri gelin saçı ve makyajı konusunda da oldukça tecrübeli. Bu sayede düğün hazırlıklarınız boyunca içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyor ve ihtiyaçlarınıza kusursuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Size ve sevdiklerinize her zaman güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz. Salonumuzda size rahat ve samimi bir ortam yaratarak, kuaför hazırlıklarınızın düğün hazırlıklarının yorgunluğunu üzerinizden atacağınız keyifli bir aktivite olmasını sağlıyoruz.

Geniş ve ferah salonumuzda size sevdiklerinizle beraber rahatlıkla hazırlıklarınızı yapabileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Salonumuzda yirmi kişiye kadar hizmet verebiliyoruz.

Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde size en iyi hizmeti sunabilmek için salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Saçlarınız ve cildiniz için uyguladığımız her işlemde sadece en güvendiğimiz kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Kusursuz bir şekilde hazırladığımız güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri ile makyajınızı hazırlamaya özen gösteriyoruz.

Salonumuzda düğün gününüzde bakışlarınıza anlam katacak profesyonel microblading uygulaması da yapıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak yaptığımız işlemlerle oldukça doğal görünümlü sonuçlar elde ediyoruz.

Siz de profesyonel dokunuşlarla düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi almak, Sevcan Aydın kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.