Harem Hair Studio

E-posta Gönder

 • Manavgat, Antalya.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Harem Hair Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Harem Hair Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Harem Hair Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Harem Hair Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Harem Hair Studio Hakkında

Birbirini seven bir karı koca olarak hem işimize hem de beraber çalıştığımız işimize aşkla bakıyoruz. Harem Hair Studio markası altında yürüttüğümüz işlerimizi çok uzun yıllardır yapıyoruz. Biz İlker Efe Dağdelen ve Uskal Öz Dağdelen olarak birlikte çalışıyor, 7’den 70’e tüm kadınlar için güzellik hizmeti sunuyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Antalya Manavgat kuaförleri arasında yer alıyoruz ve kendimizi asla tek bir yerle sınırlandırmıyoruz. Çünkü hatırı sayılır bir süre önce aldığımız kararla salonumuzu kapatarak freelance olarak çalışmaya ve daha bağımsız bir şekilde geniş çapta hizmet vermeye başladık.

En çok talep aldığımız ve yapmaktan büyük keyif aldığımız işlerden bir tanesi de özel gün ve organizasyonlar için görev almak. Düğünler de bunun başında geliyor ve hem düğün hem de nişan merasimi ve kına gecesi gibi kutlamalar için gelinlerimizle birlikte çalışıyoruz. En özel ve mutlu gününde kendisini gerçekten özel hissetmek isteyen gelinlerimiz bizimle çalışmaktan zevk alıyorlar çünkü onları o yoğun ve telaşlı günde belirli bir yere çağırıp da zamanlarından çalmıyor, evleri, otel, düğün mekanı gibi diledikleri yere giderek hazırlıklarını orada tamamlıyoruz. Bu sayede hem zamandan kazanıyorlar hem de bildikleri ve kendilerini rahat hissettikleri yerde, kalabalıktan ve tanımadıkları insanlardan uzakta huzurla hazırlanabiliyorlar. Üstelik Antalya dışına kolaylıkla çıkabiliyor, farklı şehirlerden aldığımız talepleri de memnuniyetle kabul ediyoruz.

Zaten saç ve makyaj için ikili bir ekip olsak da gelinlerimizin yakınlarını da hazırlamamız gerekirse yetenekli arkadaşlarımızı da ekibe sahil edip daha büyük bir kadro olarak gidebiliyoruz. Antalya Manavgat en iyi kuaför arayışınızda sizde böyle bir alternatif sunduk ve emin olun bizi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Hayallerinizdeki görünüme konforunuzdan ödün vermeden kavuşmak isterseniz yandaki formu doldurarak bizde kolayca ulaşabilirsiniz. Sevgiler, Harem Hair Studio.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.