Kuaför Uğur Kızılkaya

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Uğur Kızılkaya Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Uğur Kızılkaya Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Uğur Kızılkaya Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Uğur Kızılkaya Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Uğur Kızılkaya Hakkında

Merhaba ben Uğur. 2002 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyim. 2012 yılında Kuaför Uğur ismiyle kendi salonumuz açtım ve her biri işinde uzman 7 kişilik ekiple çalışmaya başladım. Bu ekibimizle gelin adaylarımızın ihtiyaçlarına özel çözümler üretmeye başladık. Bu zamana kadar birçok gelin adayının heyecanlarına ortak olarak doğal güzelliklerini ortaya çıkardık. Şimdi de sizin hayallerinize dokunmak istiyoruz. Eğer düğün tarihinizde profesyonel hizmetler alacağınız kuaförü hala bulamadıysanız, hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

Peki nasıl bir süreç yönetiyoruz ve verdiğimiz hizmetler neler?

Öncelikle sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçerek süreci başlattığınızı söyleyelim. Daha sonra hemen sizi ön görüşmeye davet ediyoruz. Bu görüşmeyi yapma amacımız hem sizi daha yakından tanımak hem de hizmetlerimizi yüz yüze anlatmak istememiz. Hadi başlayalım!

Saç yapınızı, gelinliğinizin yakasını ve düğün mekanınızı göz önünde bulundurarak birbirinden güzel saç modellerini beğeninize sunuyoruz. Eğer aklınızda bir fikir varken görüşeme geldiyseniz işimiz daha da kolaylaşıyor çünkü göstereceğiniz her modeli yapabilecek tecrübe ve yeterliliğe sahibiz. Tabii beğendiğiniz modeli uygulamadan önce az önce saydığımız kriterleri de göz önünde bulunduruyoruz çünkü saç yapınıza, gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun olmayan bir saç modeli ne kadar güzel olursa olsun hayal ettiğiniz görünümü vermeyecektir. Gelelim makyaj konusuna! Saçınıza karar verirken gösterdiğimiz hassasiyeti makyaj stilinizi belirlerken de gösteriyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak doğal makyaj uygulamaları yapmayı tercih ediyor, kaliteli ürünler kullanarak memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz.

Düğün günü gelip çattığında ön görüşmede belirlediğimiz saç ve makyaj modelini hızlı bir şekilde uyguluyor, muhteşem bir görünümle sizi salonumuzdan uğurluyoruz. Antalya gelin saçı ve makyajı konusunda bizden destek almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurup fiyat teklifleri alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kadıpaşa Mah. Mithat Görgün Cad. Alanya/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuaför Uğur Kızılkaya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.