Tutku Kuaför

E-posta Gönder

  • Alanya, Antalya.

Ekiple Tanışın

Tutku Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Tutku Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Tutku Kuaför Sık Sorulan Sorular

Tutku Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Tutku Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Tutku Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Tutku Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Tutku Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Tutku Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Tutku Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tutku Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tutku Kuaför Hakkında

Güzelliğinize güzellik katmak için Tutku Kuaför ekibi olarak hizmetinizdeyiz! Hayatınızda bir kez yaşayacağınız özel günlerinizde saçlarınıza profesyonel dokunuşlar yapıyor hep hayalini kurduğunuz saç modeliyle konuklarınızın karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde yer aldığımızdan istediğiniz her türlü modeli uygulayabilecek tecrübe ve yeteneğe sahibiz. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan bizden destek alabilirsiniz.

Her kadın düğün gününde muhteşem görünmek ister. Biz de bunun farkında olan bir ekip olduğumuzdan kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Zamanın trenlerini yakından takip ediyor, aldığımız eğitimlerle hep daha iyisi için çalışıyoruz. Biraz da bizi tercih ettiğinizde nasıl bir sürecin sizi bekleyeceği hakkında bilgi verelim;

Öncelikle sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde size randevu oluşturuyoruz. Daha sonra da uygun bir zamanda salonumuza uğramanızı rica ediyoruz. Bunu yapma amacımız düğünden önce görüşüp detaylı planlama yapabilmek. Randevu tarihi gelip çattığında sizi samimi ortamımızda güler yüzlü ekibimizle karşılıyoruz. Daha sonra bir kahve eşliğinde düğün konseptinizi, gelinliğinizin modelini ve tarzınızı bize anlatmanızı istiyoruz. Anlattıklarınızdan yola çıkarak daha önce yaptığımız tasarımlardan örnekler gösteriyoruz. Eğer bu modellerden seçim yaparsanız makyaj aşamasına geçiyoruz. Seçim yapamazsanız da hayallerinizi dikkate alarak özgün bir tasarımlar uygulayabileceğimizi de belirtelim. Saç modeline karar verdikten sonra sıra geliyor makyaj stilinizi belirlemeye. Bu aşamada her zaman doğallıktan yana olduğumuzu belirtelim. Hal böyle olunca her zaman doğal güzelliğinizi ortaya çıkarak uygulamalar yaptığımızı söyleyebiliriz. Tabii özel isteklerinizi de mümkün olduğunda yerine getirdiğimizi söyleyelim.

Gördüğünüz gibi her detayı düşünüp titiz bir çalışma yürütüyoruz. Eğer Antalya gelin saçı için bizim hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şekerhane, Şevket Tokuş Cad. Şevki Gücüoğlu Apt. No:22, 07400 Alanya/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.