Deeppoint Kuaför

E-posta Gönder

  • Konyaaltı, Antalya.

Ekiple Tanışın


Deeppoint Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Deeppoint Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Deeppoint Kuaför Sık Sorulan Sorular

Deeppoint Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Deeppoint Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Deeppoint Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Deeppoint Kuaför düğün günü 20 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Deeppoint Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Deeppoint Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Deeppoint Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Deeppoint Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Deeppoint Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Deeppoint Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Deeppoint Kuaför Hakkında

Deneyim, tecrübe, ustalık ve profesyonelliği bir arada sunduğumuz Deeppoint Kuaför içerisinde hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüz için kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Modern tasarımlarımızla yaratıcı fikirlerimizi harmanladığımız salonumuz içerisinde kişiye özel kusursuz saç ve makyaj tasarımları yaparak rüyalarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz. Profesyonel ekibimizle size sadece saç ve makyaj anlamında destek olmakla kalmıyor kişisel bakım ve güzellik hizmeti konularında da yardımcı oluyoruz.

Düğün öncesi mekanımızı ziyaret ettiğinizde kendinizi özel ve özgür hissedeceksiniz. Mekanımıza geldiğinizde sizinle ilk tanışmamızı gerçekleştirmiş oluyoruz. Kalıplar ve klişelerle sınırlandırılmamış hayalinizi yansıtan saç ve makyaj uygulamalarını kolaylıkla uygulayan bir yer olduğumuzu fark edeceğinize inanıyoruz. Düğün öncesi prova hizmetimizle içinize sinmeyen tüm detayları ortadan kaldırarak stressiz bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Bizden beklentilerinizin neler olduğunu ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi konuşuyoruz. Topuz, maşa ve örgü modellerimizi düğününüzün konsepti, gelinliğinizin modeli ve yüz hatlarınız doğrultusunda tercih ederek uyguluyoruz. Tüm bunlara ek olarak düğün öncesi saç ve vücut bakımlarınızı yapmanızı da sağlıyoruz. Parıldayan bir ciltle daha etkileyici görünüme kavuşmak isteyen gelin adaylarımıza tecrübelerimiz doğrultusunda memnuniyetle yol gösteriyoruz. El, ayak bakımı gibi hizmetlerimizle de bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz tüm ayrıcalıkları size Deeppoint Antalya’nın çatısı altında sunuyoruz.

Saç hazırlıklarınızın ardından makyaj kısmına geçtiğimizde size yine alanında uzman arkadaşlarımızla eşlik ediyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştirecek ve gözlerinizi ön plana çıkaracak bir makyaj yapıyoruz. Doğal ancak pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi istiyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak hem cildinizi koruyor hem de makyajın uzun süre bozulmadan yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Deeppoint Kuaför’ün şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ayrıcalıklı hzimetlerimizden faydalanabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    Uluç Mahallesi, B D:1 No:128, Gazi Mustafa Kemal Blv. 07070 Konyaaltı/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.