Say Kuaför

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Say Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Say Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Say Kuaför Sık Sorulan Sorular

Say Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Say Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Say Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Say Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Say Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Say Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Say Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Say Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Say Kuaför Hakkında

Tecrübesi ve faaliyet geçmişi 1989 yılına kadar uzanan bir zaman diliminde edinilen bilgi birikimleri ve deneyimleri sayesinde bugün güzellik sektörünün en güvenilenlerinden biri olmayı sürdürüyoruz. Yıllar içerisinde pek çok yerde inanılmaz deneyimler elde ettik ve bunun en güzel yansıması olan salonumuz Say Kuaför Antalya Lara’da açıldı. Burada; birbirinden yetenekli, genç ve dinamik bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Çok geniş bir yelpazede hizmetler verebiliyor ve hangi sebeple gelmiş olursa olsun tüm müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Bir kuaförden bekleyebileceğinizden de fazla alanda faaliyetimiz var ve örnek verecek olursak; saç tasarımı, renklendirme ve kesim, lazer, cilt bakım, epilasyon, manikür ve pedikür, porselen makyaj ve daha pek çok içerik mevcut.

Tüm bunların yanı sıra özle günleri için özenli bir hazırlık süreci geçirmek isteyen hanım efendilere de yardımcı oluyoruz. Özellikle düğün arifesinde olan gelinlerimiz tarafından çokça tercih ediliyoruz. Çünkü kaliteli hizmetlerimiz, işlemlerimizin başarısı ve profesyonelliğimiz sayesinde methimiz yayılıyor. Düğünlerin ne denli stresli günler olabileceğini bildiğimizden gelinimizi mümkün olduğunca yormadan ve stresten uzak tutarak hazırlıyoruz. Onu güler yüzlülük ile karşılıyor ve büyük bir ilgi alaka göstererek taleplerini hızlıca karşılıyoruz.

Gelin başı ve makyajı için salonumuzun en tecrübeli ve yetenekli kuaförlerini görevlendiriyoruz. Gelinimizi dinliyor, isteklerini anlıyor ve onu tanıyoruz. Bu sayede işlemlere başlayınca sıkıntı çekmiyor ve kolayca hazırlığı tamamlıyoruz. Saç modelini tam da hayal ettiği gibi yapmakla birlikte gelinliğine ve tarzına uygun şekilde tavsiyeler vererek tarıyoruz. Profesyonel makyajda ise yüz hatlarını öne çıkaracak doğal dokunuşlar yapıyoruz.

Salonumuzda kadın ve erkeklere hizmet verebildiğimiz için çiftimiz dilerse gelin ve damat olarak hazırlıklarını bizimle yapabilirler. Eğer iletişime geçmek ve Say Kuaför fiyat listesini öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şirinyali Mahallesi İsmet Gökçen caddesi Arpek 1 Site Girişi

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.