Kuaför Adem Şanlı

E-posta Gönder

 • Alanya, Antalya.

Ekiple Tanışın

Kuaför Adem Şanlı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Adem Şanlı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Adem Şanlı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Adem Şanlı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Adem Şanlı Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle mutluluğa yeni bir kapı aralayacağınız düğün gününüzde yenilenmiş ve kusursuz bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız size iyi bir haberimiz var. Çünkü Kuaför Adem Şanlı Antalya gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunarak düğün gününüzde göz kamaştıran bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyor.

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde her şeyin en güzelini istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkıp, tüm hayran bakışları üzerinize toplamanız için size kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Salonumuzda alanında eğitim almış ve profesyonel ekibimizle size en kaliteli hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Alanında uzman ekibimizle beraber devamlı olarak eğitimler almaya devam ederek ve sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ederek kendimizi devamlı olarak yeniliyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızı en iyi şekilde uygulayabilmek için de salonumuzda kullandığımız ekipmanlar ve ürünler konusunda da oldukça titiz davranıyoruz. Güzellik alanındaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz. Salonumuzda yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabilmek için de kaliteli dünya markalarının ürünleri ile çalışmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız ve tarzınız gibi birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Elbette ki hazırlıklarınızın her aşamasında sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi ön planda tutmaya özen gösteriyoruz.

Düğününüzde saçlarınızın ve cildinizin sağlıkla ışıldamasını isterseniz, düğün gününüzden önce profesyonel saç ve cilt bakım hizmetleri de sunuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Adem Şanlı Antalya kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz sihirli dokunuşlarımızla düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlıkla sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.