İgon Hair Club

E-posta Gönder

  • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

İgon Hair Club Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

İgon Hair Club Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

İgon Hair Club Sık Sorulan Sorular

İgon Hair Club gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

İgon Hair Club gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


İgon Hair Club gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

İgon Hair Club gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


İgon Hair Club şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, İgon Hair Club şehir dışında hizmet vermiyor.


İgon Hair Club ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İgon Hair Club ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

İgon Hair Club Hakkında

Düğün gününüzde, sevdiğiniz kişinin ve misafirlerinizin karşısına, en iyi halinizle çıkmak istiyorsunuz. Bu eşsiz günde, kusursuz görünmek elbette, en doğal hakkınız. Peki, sizi bu kusursuzluğa kavuşturacak bir kuaförle anlaştınız mı? Geç kaldığınızı düşünüyorsanız, endişe etmeyin! İgon Hair Club Eryaman ailesi olarak, sizi en iyi şekilde hazırlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Modern ve klasiği bir arada harmanlayan eşsiz tarzımızla birlikte, şimdiye kadar pek çok gelinimizi salonumuzda ağırladık. Sizin güzel geri dönüşlerinizle de, her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adrestesiniz! Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

Firmamızda, her biri alnında uzman ve oldukça deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Dolayısıyla, beklentilerinize eksiksiz olarak cevap vermeyi amaçlıyoruz. Düğün gününüzden önce, sizinle sohbet etmek ve isteklerinizi öğrenmek için salonumuza davet ediyoruz. Kahve eşliğinde gerçekleştirdiğimiz sohbet esnasında; düğününüzü nerede düzenleyeceğinizi, gelinliğinizin modelini ve hayalinizdeki gelinin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Bu da bize, yapacağımız saç modeli ve makyaj hakkında ışık tutuyor. Ardında, prova için bir gün belirliyoruz.

Provamızda, belirttiğimiz unsurlara en çok uyum sağlayan saç modelini ve makyajı oluşturuyoruz. Sonrasında, kalıcılığını test etmek için, tüm gün yıkamamanızı öneriyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde ise, saç ve makyajınızı kusursuz olarak; salonumuzda veya düğün mekanınızda yapıyoruz. Ayrıca dilerseniz, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Böylece, sohbet havası içinde geçen hazırlanma sürecinizde, biraz da olsa heyecanınızı üzerinizden atabiliyorsunuz.

En güzel gününüzde bir payımızın olmasını çok isteriz. Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ankara kuaför salonları arasında bizi tercih ederseniz; detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Eryaman, Gösu Mah. 5352 Cad. No:F1-F3 Kaşmir Center, 06820 Etimesgut/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.