Trend Kuaför & Güzellik

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

Trend Kuaför & Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Trend Kuaför & Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Trend Kuaför & Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Trend Kuaför & Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Trend Kuaför & Güzellik Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı, belki de yıllardır beklendiğiniz düğün gününüz yaklaşıyor. Düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarıp, kusursuz güzelliğinizle kendinizi harika hissetmeniz için sizi Trend Kuaför & Güzellik’e davet ediyoruz.

Biz her biri alanında eğitim almış profesyonel bir ekibimiz. Bu profesyonel ekibimizle size her zaman güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Çalışmalarımızın en büyük mükafatı bizim için, bizi tercih eden müşterilerin iyi referansları. Bunun için salonumuzda size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için sadece en kaliteli markaların ürünlerini kullanıyor ve son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak ekipmanlarımızı devamlı yeniliyoruz.

Gelin hazırlıklarınıza geçmeden önce size salonumuzda rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınızda sizin isteklerinizi tam olarak karşılayıp, beklentilerinizin ötesine geçmek için büyük bir özenle çalışıyoruz. Bu sayede aynada oluşan son görüntünüzün her detayıyla içinize sinmesini sağlıyoruz.

Gelin saçı modelinizin güzel durması için sağlıklı ve bakımlı saçlara sahip olmanız oldukça önemlidir. Bu nedenle dilerseniz düğün gününüzden önce çeşitli saç bakım uygulamalarıyla, saçlarınızın doğal ışıltısını geri kazanmasını sağlayabiliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda ise yüz şeklinizden düğün mekanınıza kadar pek çok faktöre dikkat ederek size en uygun saç modelini tasarlıyoruz. Saçlarınızda zarif inciler, ışıltılı taşlar, rengarenk çiçekler kullanarak size bambaşka bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüzde bozulmasına engel olmak için kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde de yüz hatlarınızı, gelin saçınızı ve gelinliğinizi göz önünde bulundurarak hazırlıklarınızı yapıyoruz. Makyajınızda kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Trend Kuaför & Güzellik Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Ayyıldız Mah. 1624. Sk. Trendlife Rezidans No:3B-17 Elvankent/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.