MRY Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

MRY Kuaför ve Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

MRY Kuaför ve Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

MRY Kuaför ve Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

MRY Kuaför ve Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

MRY Kuaför ve Güzellik Salonu Hakkında

Tüm davetlilerinizin bakışlarının üzerinizde olacağı düğün gününüzde, en güzel ve bakımlı halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz sizi MRY Kuaför ve Güzellik Salonu’na davet ediyoruz.

Düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için her türlü profesyonel işlemi uygulayabiliyoruz. Size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için profesyonel ekibimizle son trendleri yakından takip ediyor ve kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak devamlı geliştiriyoruz.

Dilerseniz düğün gününüzden önce cilt bakım uygulamalarımızla, düğün gününüzde ışıl ışıl bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz. Kırk beş dakika ile bir saat arasında değişen seanslarımızla, cildinizdeki cansız deriyi temizliyor, tıkalı porları açıyor, cildin kanlanmasını arttırıyor ve cildinize nem kazandırıyoruz. Unutmayın ki iyi bir makyajın sırrı, iyi temizlenmiş bir ciltten geçer. Bu uygulamalarımız sayesinde gelin makyajınızın da yüzünüzde pürüzsüz durmasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızı hazırlarken, düğün gününüzde farklı bir güzelliğe sahip olmak renklendirmeden kesime kadar son derece profesyonel bir hizmet veriyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız boya işlemlerinde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede saçlarınızın düğün gününüzde sağlıklı ve ışıl ışıl olmasını sağlıyoruz. Gelin saçı modelinizi belirlerken yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar birçok faktöre dikkat ediyoruz. Size en uygun saç modeline sizinle birlikte, sizin görüşlerinizi ön planda tutarak karar veriyoruz.

Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra alanında uzman makeup artistlerimiz ile profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Dilerseniz salonumuzda yüzünüzde bir ila üç yıl kadar kalıcı olacak kalıcı makyaj uygulaması da yapabiliyoruz. Makyaj uygulamanızın yüz hatlarınıza, tarzınıza, saç modelinize ve gelinliğinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Makyanızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, düğün gününüzde makyajınızın akmasına engel oluyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip, düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir, MRY Kuaför ve Güzellik Salonu Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şehit Osman Avcı Mah. Şehit Mehmet Çavuş Cad. No:6, 06824 Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.