Marjinal Kuaför

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

Marjinal Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Marjinal Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Marjinal Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Marjinal Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Marjinal Kuaför Hakkında

Düğün hazırlıklarınızın her detayıyla en ayrıntılı şekilde ilgilenen ve harika bir düğün yaşamak isteyen bir gelin adayıysanız saç ve makyajınız konusunda da oldukça titiz yaklaşacaksınızdır. Ankara’da hizmet verdiğimiz Marjinal Kuaför’de hayalini kurduğunuz gelin olmanızı sağlayacak saç ve makyaj uygulamaları yapıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalıştığımız kuaför salonumuz içerisinde saç kesimi, renklendirme gibi imaj değişikliği yapan uygulamalarımızla da size yardımcı oluyoruz. Hizmet hayatına atıldığımız günden itibaren her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Yılların kazandırdığı tüm tecrübeleri bizi tercih eden gelinlerimizle yaptığımız hazırlıklar esnasında uyguluyoruz. Moda olan trendleri takip ediyor ve kaliteli malzemelerle size hizmet veriyoruz. Sevdiklerinizle keyifli bir düğün öncesi hazırlık yaşamanız için yakınlarınızın da saç ve makyajlarını yapıyoruz. Ekip sayımızı geleceğiniz grup sayınıza göre ayarlıyoruz.

Düğünden önce sizinle mutlaka tanışmak ve düğün gününe dair planlama yapmak istiyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, beğendiğiniz tarzları, gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi öğreniyoruz. Size yakışacak modeller için fikir veriyor, son kararı ise size bırakıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj stillerini ustalıkla yapabiliyoruz. Maşa ile kıvrılmış bukleler, sıkı topuzlar, fön ve maşa sonrası toplanarak şekil verilen saçlar, taçlarla süslenen birbirinden farklı modeli bugüne kadar kuaför salonumuzda başarıyla uyguladığımız için sizinle çalışırken de aynı beceriyle hazırlıklarınızı tamamlıyoruz. Makyaj aşamasında yüz hatlarınıza ve cilt yapınıza uygun olacak şekilde hizmet veriyoruz. Pürüzsüz görünmenizi, uyguladığımız renklerle de göz kamaştırmanızı sağlıyoruz. Makyaj sabitleyici kullanımımızla da kalıcılığı yüksek bir makyaj yapıyoruz.

Siz de Ankara kuaför salonları arasında isminden başarıyla söz ettirdiğimiz salonumuzdan içinize sinen bir görüntüyle ayrılmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Atakent Mahallesi Elvankent Banka Konutları, Tk2 Çarşışı 7C/C, 06790 Etimesgut/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.