Salon Boutique Kuaför ve Güzellik

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik Hakkında

Müstakbel eşinizle aşkınızı ölümsüzleştireceğiniz o muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Düğün gününüzde kendinizi harika hissedip, güzelliğinizle ışık saçmanızın bir numaralı yolu ise iyi yapılmış bir saç ve makyajdan geçiyor. Böylesine önemli olan gelin saçınız ve makyajınızda işinizi şansa bırakmamanız için sizi Salon Boutique Kuaför ve Güzellik’e davet ediyoruz.

Salon Boutique Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyor. Salonumuzda yaptığımız her işlemde en iyi sonuçları alabilmek için sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz. Sektörde kendimizi devamlı geliştirip, size en iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bunun için kuaför sektöründeki son trendleri yakından takip ediyor, kullandığımız ekipmanlarda teknolojiye iyi bir şekilde adapte oluyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara geçmeden önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından yüz şeklinize, gelinliğinize, tarzınıza ve düğün mekanınıza en uygun saç modeline sizinle beraber karar vererek, hazırlıklarınıza başlıyoruz. Parlaklığını kaybetmiş ve yıpranmış saçlarla saç modelinizin güzelliğini ortaya çıkarması mümkün olmaz. Bu nedenle düğün gününüzden keratin bakım gibi uygulamalarla saçlarınızın doğal ışıltısını geri kazanabiliyoruz. Ayrıca saçınıza yaptığımız her uygulamada olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, saçlarınızın zarar görmesine izin vermiyoruz. Saç modelinizi hazırladıktan sonra, kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak da saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca korumasını sağlıyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza başladığımızda yüz hatlarınızdan, gelinlik modelinize kadar pek çok faktöre dikkat ederek size en uygun makyajı uyguluyoruz. Makyajınızda kontur uygulamalarından, takma kirpiklerinize kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede ışıldayan güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Siz de profesyonel dokunuşlarla düğün gününüzde güzelliğinizle ışıldamak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Salon Boutıque Ankara kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ata Mah. 3533 Sok. 1-B Blok Atapark içi Eryaman/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.