• Min. Fiyat
    1.500-3.000 TL

Ekiple Tanışın

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Boutique Kuaför ve Güzellik şehir dışında hizmet vermiyor.

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Boutique Kuaför ve Güzellik Hakkında

Müstakbel eşinizle aşkınızı ölümsüzleştireceğiniz o muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Düğün gününüzde kendinizi harika hissedip, güzelliğinizle ışık saçmanızın bir numaralı yolu ise iyi yapılmış bir saç ve makyajdan geçiyor. Böylesine önemli olan gelin saçınız ve makyajınızda işinizi şansa bırakmamanız için sizi Salon Boutique Kuaför ve Güzellik’e davet ediyoruz.

Salon Boutique Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyor. Salonumuzda yaptığımız her işlemde en iyi sonuçları alabilmek için sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz. Sektörde kendimizi devamlı geliştirip, size en iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bunun için kuaför sektöründeki son trendleri yakından takip ediyor, kullandığımız ekipmanlarda teknolojiye iyi bir şekilde adapte oluyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara geçmeden önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından yüz şeklinize, gelinliğinize, tarzınıza ve düğün mekanınıza en uygun saç modeline sizinle beraber karar vererek, hazırlıklarınıza başlıyoruz. Parlaklığını kaybetmiş ve yıpranmış saçlarla saç modelinizin güzelliğini ortaya çıkarması mümkün olmaz. Bu nedenle düğün gününüzden keratin bakım gibi uygulamalarla saçlarınızın doğal ışıltısını geri kazanabiliyoruz. Ayrıca saçınıza yaptığımız her uygulamada olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, saçlarınızın zarar görmesine izin vermiyoruz. Saç modelinizi hazırladıktan sonra, kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak da saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca korumasını sağlıyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza başladığımızda yüz hatlarınızdan, gelinlik modelinize kadar pek çok faktöre dikkat ederek size en uygun makyajı uyguluyoruz. Makyajınızda kontur uygulamalarından, takma kirpiklerinize kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede ışıldayan güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Siz de profesyonel dokunuşlarla düğün gününüzde güzelliğinizle ışıldamak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Salon Boutıque Ankara kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ata Mah. 3533 Sok. 1-B Blok Atapark içi Eryaman/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.