Rose Kuaför

E-posta Gönder

  • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

Rose Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Rose Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Rose Kuaför Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Rose Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

{Rose Kuaför} gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Rose Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


{Rose Kuaför} gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Rose Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


{Rose Kuaför} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Rose Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


{Rose Kuaför} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Rose Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Rose Kuaför Hakkında

Belki de çocukluğunuzdan beri hayallerini kurduğunuz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Her detayını incelikle düşündüğünüz, böylesine özel bir gününüzde kusursuz görünmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Rose Kuaför Eryaman olarak düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için size profesyonel gelin saçı ve makyajı hizmeti sunuyoruz.

Rose Kuaför olarak işini tutkuyla yapan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu profesyonel ekibimizle sizi salonumuzda en iyi şekilde ağırlayıp, en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bunun için salonumuzda öncelikle size ve sevdiklerinize rahat edeceğiniz, samimi bir ortam sunuyoruz. Salonumuzda yaptığımız he işlemde en iyi sonuçlara ulaşmak için, en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz.

Gelin saçınızın her detayıyla sizin içinize sinmesini hedefliyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza dair tüm isteklerinizi doğru bir şekilde öğreniyoruz. Hazırlıklarımızın her aşamasında bu bilgiler doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Dilerseniz düğün gününüzden önce yaptığımız saç bakım uygulamalarıyla saçlarınızın düğün gününüzde sağlıkla ışıldamasını sağlayabiliyoruz. Salonumuzda dumansız ve kokusuz kaliteli keratin bakım uygulamaları yapıyoruz. Renklendirme işlemlerimizde de doğal içerikli boyalar kullanarak, her işlemi saçlarınızı yıpratmadan güvenle uygulayabiliyoruz.

Gelin saçı modelinizi tasarlarken yüz şeklinizden, düğün mekanınıza kadar birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Size en uygun saç modelini sizinle beraber belirledikten sonra modelinizi uygulamaya başlıyoruz. Dilerseniz saçlarınızda gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun aksesuarlar kullanarak, saçlarınıza ayrı bir ışıltı katabiliyoruz.

Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra profesyonel makyaj uygulamamıza geçiyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza, tarzınıza, gelinliğinize ve gelin saçınıza uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Siz de Rose Kuaför’ün profesyonel ekibiyle düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Rose Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Eryaman, Tunahan Mah., Soyak Blokları 17655 Ada 191Sok 4.Etap, 06934 Etimesgut/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.